Şimdi Ara

Yeni Peugeot 308 (2014 sonrası - Ana Konu)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir Kullanıcı, 5 Masaüstü Kullanıcı
22.625
Cevap
233
Favori
999.513
Tıklama
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Markalar >> Peugeot >> Yeni Peugeot 308 (2014 sonrası - Ana Konu)
Giriş
    303 Mesaj
    Arkadaşlar merhaba

Yan aynalar açılmıyor neden olabilir acaba?
  • Teğmen
    218 Mesaj

Aynı hissi şirketin linea'yı kullandıktan sonra 308'e binince sık sık yaşıyorum hocam.
    |
    |
    ruab kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: umdt

Amerikan markası herhal de bu , pek bilgim yok, aracın orjinal hopörleri duruyor hepsi , sadece aktiv bass etkisi yapsın diye aldım, zaten araçta akustik ambiyas çok iyi ama yüksek seslerde tat vermiyordu, ama şimdi yine çok yüksek değilde , yüksek diyebileceğimiz ölçülerde iyi, bass lar baya kulakta baskın , sinema sistemi gibi düşünün , bass sesler etkin,,Almaya değer niye diyecekseniz, ya 1500tl en az harcayıp birşeye benzesin , 300 500 tl lilk sistemler vasat paraya yazık çöpe gider, yada benimki gibi bass ses yoksunu araçtan kendi şartlarımızla ses almak , memnunum , ama amazon yorumlarına bende 3 yıldız verdim , çünkü çok şey bekliyorsunuz olmayaınca böyle not versiyorsunuz psikolojik olarak

Tekrar merhaba,

Biraz çok olduk ama kusura bakmayın.Bağlantı nasıl yapıldı smeg ekranı nasıl söktüler kolay oldumu?

• Teğmen
    171 Mesaj

Hocam sol kapıda yan ayları manuel olarak ayarlama düğmesi var hemen pencere tuşunun orda onu ileri ya da geri getirmiş olabilirsiniz ototamtikten manuele alınmış olabilir bir kontrol edin
    |
    |
    okemik kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hocam fiyatın gayet iyi bunun altına düşme bence, bu aracın ederi en az 72.000, piyasası iyi değil diye araçları ölü fiyatlara vermeyin piyasayı da düşürmeyin emeğinize yazık.
    |
    |
    burak reis kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

arka kapı , yyani emniyet kemeri bağlı bölümden arka kapı hopörlerinden ses çıkışı aldı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    tosun79 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Gerçekten, 308 oldukça tatmin edici.
    |
    |
    okemik kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Görüş açısını mı ayarlayamıyorsuz , uzaktan kumandayla kilitlerken mi açılıp
    kapanmıyor ?
    |
    |
    Jadame kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Jadame

Arkadaşlar merhaba

Yan aynalar açılmıyor neden olabilir acaba?

Aynaları ayarladıgnız tus takımı var , saga ve sola cekerek ayna secıyoruz , o tusu orta ya getırıp gerıye dogru çekin , açılacaktır.
    |
    |
    Yan katlanır ayna kapalı duruyor açamıyorum sorunum bu. Aracı evde bırakıp işyerine geldim eve geçince kuntyz ve zeytin 45 in dediğini bir yapayım inşallah sorun budur. Benim ufaklık araçla oynamayı çok sever
  • Yüzbaşı
    358 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Jadame

Yan katlanır ayna kapalı duruyor açamıyorum sorunum bu. Aracı evde bırakıp işyerine geldim eve geçince kuntyz ve zeytin 45 in dediğini bir yapayım inşallah sorun budur. Benim ufaklık araçla oynamayı çok sever

%99 budur tecrübeyle sabittir .
    |
    |
    Arkadaşlar 2016 model 308 classic edition plus alp beyazı 1000 km de sıfır sayılıcak aracımı eşime otomatik araç alacağımdan çok memnun olmama rağmen acil olarak aldığım fiyat olan 73000'e pazarlıksız (1 hafta geçerli) satıyorum. Hatasız kamera yok. Önce buraya yazdım malum siteyede ekliyeceğim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Arkadaşlar direksiyondan sesler gelmeye başladı son 1 haftadır. Park yerinden çıkarken veya manevra yaparken ciyaklama şeklinde ses geliyor direksiyondan. Harekete geçince herhangi bir durum olmuyor. Soguklardan kaynakli birsey olabilor mi acaba? Direksiyonda sertleşme falanda olmuyor sadece ses geliyor ama sinir bozucu bir ses. Aynı ses sorununu yaşayan var mı acaba? Müsait olduğum bir gün servise göstereceğim sonucu buraya da yazarım.
  • Er
    6 Mesaj
    Kayış kasnağının yada benzer bir parçanın yağlanması gerekio sanırım hocam servise götürün ücretsiz hallediceklerdir

|
    |

Peugeot Türkiye sitesinde okuduğuma göre 308'deki çarpışma önleme sisteminde olası çarpışma anında araç 20km/h hıza kadar otomatik fren yapıyor ancak tam durma yapmıyor. Fakat videoda aracın durduğunu görüyorum. Acaba aracı kullanan kişi hemen fren pedalına müdahale mi ediyor, yoksa sistemde güncelleme mi yapıldı? Videoyu paylaşan Sayın Sami Can Keleş aramızda mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bulentcandan -- 19 Aralık 2016; 13:59:42 >

• Binbaşı
    1695 Mesaj
    Arkadaşlar Bluehdi motorların trigeri kayışlı mı zincirli mi?
  • Binbaşı
    1079 Mesaj

Ben şu pejonun bazı terimlerine alışamadım,plus yada classic bilmiyorum ama aracı incelediğimde fulled den crom paketine kadar doluydu,kirma active kırma allurre bir paket ama active den de al beniliydi,simdi olsa alın tabi

|
    |
    elcas kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

kayış olması lazım hocam
    |
    |
    emurat kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: almeida3434

kayış olması lazım hocam

1.6 Bluehdi ler zincir diye bir yerde okumuştum şimdi bulamadim ama.

|
    |
    arkadaşlar özellikle e-hdi manuel kullanıcılarına soruyorum yakıt tüketimleriniz ne değerlerde?2700 km de classic edition plus sahibiyim uzun yolda 5.9-6 litre civarı tüketimim var şehir içi 8 leri buluyor bu değerler zamanla düşecek mi yoksa hep böyle mi gidecek?
haberler
SEO
son dakika
Canlı Tv izle
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,344
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.