Şimdi Ara

Yeni Peugeot 308 (2014 sonrası - Ana Konu) (769. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
30.224
Cevap
294
Favori
1.547.807
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 767768769770771
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Peqo ne zaman liste fiyatından araç satmış ki arkadaşım Alırken o liste fiyatından en az 10 bin düş sen
  • insaatmüh.86 kullanıcısına yanıt
    cırtlı olduğu için rahat sökülüyor hocam ben hep söküyordum yıkamadan önce
  • Arkadaşlar bu araba nasıl? Sağ alt marşpiyelde bir karış boya var ve son fiyatta 67 diyor.
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-peugeot-muzo-oto-borsa-dan-2015-peugeot-308-1.6-bluehdi-active-322163854/detay

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emurat

Arkadaşlar bu araba nasıl? Sağ alt marşpiyelde bir karış boya var ve son fiyatta 67 diyor.
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-peugeot-muzo-oto-borsa-dan-2015-peugeot-308-1.6-bluehdi-active-322163854/detay

66'lı bi rakama alın bence iyi fiyat.
    4 köşe tampon birleşimleri kusursuz duruyor. Önemli bir şeyi yok sanki, iyice baktırıp alınabilecek fiyatta.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: turkeril

quote:

Orijinalden alıntı: emurat

Arkadaşlar bu araba nasıl? Sağ alt marşpiyelde bir karış boya var ve son fiyatta 67 diyor.

66'lı bi rakama alın bence iyi fiyat.
    4 köşe tampon birleşimleri kusursuz duruyor. Önemli bir şeyi yok sanki, iyice baktırıp alınabilecek fiyatta.

Sağol üstad yorumun için Tek korkum galeriden olması. Peki normal expertiz yerine Yetkili servise götürmek daha mantıklı dimi birde ikinci el araç alırken nelere dikkat etmeliyiz. İlk bakımı yapılmış olmalı dimi serviste kayıtlarda olması gerekir heralde. Sasi no isteyeyim kontrol için başka ne yapabilirim?

• Efederen E kullanıcısına yanıt
    Bende de aynı sorun vardı.3 hafta önce sipariş edilen bağaj kapağı amortisörü ve geri görüş
    kamerası bugün değişti.Bağaj kapağı biraz daha yumuşadı.
  • https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-peugeot-hatasiz-2014-model-308-130-bg-369552304/detay

Ne dersiniz alınır mı

• karbon12 K kullanıcısına yanıt
    Kaça aldınız acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: kuntyz

quote:

Orijinalden alıntı: Panthér

Koltuklar detay temizliğe girecek, o yüzden pek önemsenmedi.

Ayrıca; bu renk çok açık ve hemen kirlenmeye müsait. 2.el araç olunca pek seçici olunamadı. Benim aracım siyah döşemeydi, ben bu renk olsa kesinlikle almazdım.

Benimkide siyah döşeme hocam :) çölde bir vaha gibi gerçekten.

Benim koltuklar da açık renkti ve 2 çocukla güvenemediğim için kılıf taktırmıştım.
    Kullanımı zor olmasa açık renk çok ferah duruyor.
  • umacar U kullanıcısına yanıt
    Öncelikli hedefim sıfır araç almak olsa da 308 bazında ikinci el ilanlarını da takip etmekteyim bir süredir ki sıfır araç almak iyice mantık dışına taşmaya başladı maalesef...

Bu araç yakın zamanda el değiştirmiş olmalı. Şişli' den başka birisindeydi, uzun süre 59-58 gibi fiyatla ilanda kalmıştı. Yetkili serviste tam ekspertiz yaptırmadan almak riskli olur; alındıktan sonra çarçabuk satışa konan her ürüne şüpheyle yaklaşmak gerekir kanaatimi paylaşmak istedim nacizane. Allah hepimize hayırlısını versin...
  • don_civan D kullanıcısına yanıt
    Üstad bu ilana ne dersin? Gözüne daha önce carptimi? İkinci el 308 alırken nelere dikkat etmeliyim?

adamı aradım şişlide işyeri ,belki ilan limiti ile ilgili sıkıntı vs olmustur. 1 ay önce almış onu sorgulamadım neden sattıgını ayrıntılı konusmak gerekir ,servis ya da ekspertiz olmadan almayız zaten teşekkür ederim
  • emurat E kullanıcısına yanıt
    Vallahi bilirkişi imişim gibi hissettirdin de öyle bir iddiam yok, samimi söylüyorum, hele 308 özelinde hiç!...Sadece bir süredir İstanbul' daki ilanları takip ediyorum o kadar, o ilan da İstanbul dışında olduğu için takibimde değildi. Güzel görünüyor, dedikleri gibi hatasız ise 66-67 ye tereddütsüz alınır; ancak yetkili serviste tam ekspertiz yaptırmadan almazdım şahsen, hele de galeriden...

Daha önce 10 kadar ikinci el araç almışlığım var, hepsi kullanıcıdan; çoğu ucuz araçlar olduğu için çok ince düşünmeden, gözümün tuttuğunu alıp geçmiştim, şimdi kullanmakta olduğum ve 2 yaşında iken aldığım aracım dahil birkaçını ustaya bile göstermeden aldım hatta; çok şükür hiçbirinden pişmanlığım olmadı...Ancak bahsettiğimiz rakamlar az değil, tedbirli olmakta fayda var...
    Haklısın üstad bende galeri olunca biraz tirsiyorum. Yetkili serviste expertiz yaptırmak şart.

• baristeel B kullanıcısına yanıt
    hocam ne karı Allah aşkına. araçta yağmur, far sensörü bile yok. parasızlıktan bakıyoruz ama altımızdaki B sınıfı araçtan boş. tek espirisi motor şanzuman. opsiyon yoksa arka park sensörü bile yok. 73 bin vereceğiz. dile kolay.
  • quote:

Orijinalden alıntı: umacar

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-peugeot-hatasiz-2014-model-308-130-bg-369552304/detay

Ne dersiniz alınır mı

Bu araç alınmaz. Sol önden işlem var bence, marşbiyelden de pek iyi kullanılmadığı belli.

Ama emurat'ın paylaştığı aracın fotoda görünen bi falsosu yok. İyi baktırılıp 66.5'a doğru alındı mı pişman etmez bence. @emurat

Edit: Güzel dediğimin de fotoda 10 bin km ama ilanda 18 bin. Arda baya kullanılmış, uzun süreli ilan mı acaba.. öyle ise vardır bi iş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turkeril -- 5 Aralık 2016; 23:28:08 >

• Beyaz arabaya kırmızı detaylar ne kadar yakışıyor...

• Panthér kullanıcısına yanıt
    kaça mal oldu ve amfi takıldımı eksradan

• emurat E kullanıcısına yanıt
    e al artık bunu 69 u düşünüyordun. marşpiyeli değdirmiştir, rötüş boyası atmışlardır, hasar yok birşey yok, bir karış boya dünyanın sonu değil ya al geç hocam
  • turkeril kullanıcısına yanıt
    Çok merak ettim, siz aracı gözünüzle görerek mi sol önden işlem var dediniz yoksa sadece fotolara bakarak mı?
  • 
Sayfa: önceki 767768769770771
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.