Şimdi Ara

Yeni Peugeot 308 (2014 sonrası - Ana Konu) (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
30.222
Cevap
294
Favori
1.547.511
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kadirekinci

Yeni Peugeot 308 (2014 sonrası - Ana Konu)

O direksiyon resmen fazlalık gibi kalmış tasarıma sonradan eklenmiş gibi. Yakında avucumuza vercekler direksiyonu ya insanda biraz göz olur nizam olur....

• ters devir saatine alışacağımı sanmıyorum.
  • Dış tasarım harika ama iç tasarım ön konsol berbat ötesi
  • bence göstergeler garip duruyor, 2. el cep telefonu satan tahtakale bayileri gibi. muhtemelen bol opsiyonlu fiyatı da bol olacaktır. bizim millet bu pejodan soğuyabilir. sanki ilerlerken geriliyormuş gibi geldi bana bu firma.
  • Sw bu şekilde çıkarsa güzel olur

• .
    Yeni Peugeot 308 (2014 sonrası - Ana Konu)Yeni Peugeot 308 (2014 sonrası - Ana Konu)Yeni Peugeot 308 (2014 sonrası - Ana Konu)Yeni Peugeot 308 (2014 sonrası - Ana Konu)Yeni Peugeot 308 (2014 sonrası - Ana Konu)

• Arabayi gorunce ilk aklima sen geldin abiis yapar mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sw yapar da hb'i bilmem

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Öndeki kasanın üstüne baya bi güzellik katmışlar ve baya bi iyi tasarlamışlar.Abisi 508'in önüne benzemiş biraz ve stoplarda ondan esinlenilmiş.

İç mekan ilginç olmuş,güzel olmuş ama o havalandırmaları daha güzel tasarlamaları gerekiyordu.Canlı görmek lazım gerçekçi fotolarda daha güzel durabilir belki...
  • Ayrıca devir göstergeside çok ilginçmiş.Alışması zor olabilir
  • Şu güzelim arabaya o iç mekan cidden yakışmamış.
  • Bu arada önü Astra J'ye çok benziyor. Hatlar aynı zaten biraz daha sivri o kadar.
  • Genel anlamda başarılı bir tasarım olmuş ama ben kokpitin o aşırı sadeliğine takıldım biraz. Klima kontrolleri de dahil dokunmatik ekrandan bütün kontrollerin yapılması iyi olmamış. En azından klima düğmeleri altta olaydı, aşağısı biraz dolaydı.
  • İç-Dış süper olmuş valla ben beğendim.
  • Bazen beğenilir, bazen beğenilmez ama Fransız'lar pek şekersiz sakız yapmaz, söylenmişi tekrar söylemezler.

Direksiyon konusunda Peugeot eskiden beri direksiyonu aşağıya ve eğimli koyup, sürücüye direksiyonu göstermemek taraftarı. Son senelerde direksiyon ufaldı, simidi kalınlaştı, ortasına bir de airbag takıldı. Ama dijital bilgiler çoğaldı, otm.lerde bile devir göstergesi standart oldu. Artık göstergelerin hepsini direksiyonun içinden okutabilmek mümkün değil. Göstergelerin okunurluğu her markada az çok problemli. Peugeot göstergelere direksiyonun üzerinden baktırarak yeni bir şey deniyor. Eskiden pek sorun yaşamayanlar bu düzenle daha çok sorun yaşayabiliyorlar. Bazıları için de daha iyi oluyor.

Bu fikir ilerde taklit edilebilir.
  • Bence güzel bir tasarım olmuş.
  • insanlar arabalar hakkında yorum yaparken neden önü buna arkası buna benziyor diye yorum yapıyorlar anlamak mümkün değil.

uçağamı-tankamı-denizaltıyamı benzeyecekler. tabiki birbirlerine benzeyecekler.

insanın insana benzediği gibi :))

dış tasarımı çok başarılı olmuş.

iç tasarımı yeni a3 ten kat be kat iyi görünüyor. (bence insanoğlu ne kadar uğraşsa yeni a3 ten daha kötü içtasarım yapamaz zirve)

fransız alırmıyım problenleri çok kaliteleri düşük pek sanmam.

alman alırmıyım sağlam ama sorun yüzdeleri fazla ve boş arabalara dünya para istiyorlar pek sanmam.

kore alırmıyım donanımı düşük uygun fiyatlı araç getirirlerse evet (kullanmayacağım donanımlara para veremem)

japon alırmıyım en sorunsuz araçları üretiyorlar,tasarımını beğendiğin her japonu bütçeme göre gözü kapalı alırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: OuL

quote:

Orijinalden alıntı: imagoodman

Golf+astra=308 olmuş

Ceed+golf

208+508=308
  • dizel fiyatları nasıl olur sizce arkadaşlar
  • Kasa olarak beğenmedim.arkası audiler gibi olmuş. Peugeot bence eski havasından çok uzak .zaten tüm modellerinde tarz olarak çok kötü oldular.eskiden Peugeot dedinmi spor bir gösterişi olurdu.havası olurdu .şimdi Peugeot'lar klasik bir hale geldi. Peugeot yarı suv 2008 modelide çok hoş durmuyor.renauta citroen'e bakıyorum kendini aştı adamlar. Peugeot umuzun ise kasa olarak gösterişli ve spor gözüken otomobilleri arar olduk. güzellik anlamında iyice gerilediler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rainman76 -- 25 Haziran 2013; 6:42:40 >
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.