Şimdi Ara

Yeni Peugeot 308 (2014 sonrası - Ana Konu) (563. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
30.224
Cevap
294
Favori
1.547.767
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 561562563564565
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2nci DH Peugeot 308 Buluşmasının videosu olsun. Bir sonraki buluşmada iç/dış 50 den fazla fotoğraf çekmeyi düşünüyorum ona göre temiz gelelim lütfen değerli 308ciler

• quote:

Orijinalden alıntı: otmotvmhndsi

2nci DH Peugeot 308 Buluşmasının videosu olsun. Bir sonraki buluşmada iç/dış 50 den fazla fotoğraf çekmeyi düşünüyorum ona göre temiz gelelim lütfen değerli 308ciler

eline sağlık güzel olmuş. Servis km sini sıfırladım

2 gün önce depoyu doldurdum 150 km gittim 770 km daha gösteriyor, şimdi ortalama 5.8 falan.
    1000 km yapılabilir gibi gözüküyor o zaman ortalama 5.35 oluyor, gayet başarılı bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Merhabalar, konu başlığı altında epey bir sayfa olmuş. Bir yüz sayfa okudum sanırım ama aktif takip edenlerden bilgi almak istiyorum. Bugün GÖRAL dan fiyat almaya gittim.2015 model 308 için active dizel otomatik fiyatı olarak 69 bin civarı düşebiliriz dediler . Geri görüş kamerası vermeyeceklerini söylediler. Fiyat ile ilgili onayınıza ihtiyacım var. Şubat ayı için uygun bir rakam midir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gzhnrsln -- 22 Şubat 2016; 0:03:52 >
  • otmotvmhndsi O kullanıcısına yanıt
    ben de clio4 ümle katılmaya çalışırım. körfezdeyim. ne kadar yakın o kadar iyi.
  • gzhnrsln G kullanıcısına yanıt
    69 bin çok iyi fiyat kaçırmayın derim.

2015 yaz başı indirimle en aşağı 68 bine alınabiliyordu, bahsettiğiniz araç...

Ben camera pack olanını 70'e almıştım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eisenberg -- 21 Şubat 2016; 22:45:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gzhnrsln

Merhabalar, konu başlığı altında epey bir sayfa olmuş. Bir yüz sayfa okudum sanırım ama aktif takip edenlerden bilgi almak istiyorum. Bugün GÖRAL dan fiyat almaya gittim.2015 model 308 için active dizel otomatik fiyatı olarak 69 bin civarı düşebiliriz dediler . Geri görüş kamerası vermeyeceklerini söylediler. Fiyat ile ilgili onayınıza ihtiyacım var. Şubat ayı için uygun bir rakam midir? Mimar olarak tasarımına hayran kaldığım bu araç için gerçekten limitlerimi zorlamış durumdayım.

Uygun fiyat. Hayirli olsun simdiden.

• göZüm allure da kalmadı değil ama şimdilik tasarım beni yeterince tatmin etmiş durumda. Fiyat yorumları için teşekkür ederim.

• Günaydın arkadaşlar nick değişimi oldu, eski nick 06_gecekondu

• quote:

Orijinalden alıntı: gzhnrsln

Merhabalar, konu başlığı altında epey bir sayfa olmuş. Bir yüz sayfa okudum sanırım ama aktif takip edenlerden bilgi almak istiyorum. Bugün GÖRAL dan fiyat almaya gittim.2015 model 308 için active dizel otomatik fiyatı olarak 69 bin civarı düşebiliriz dediler . Geri görüş kamerası vermeyeceklerini söylediler. Fiyat ile ilgili onayınıza ihtiyacım var. Şubat ayı için uygun bir rakam midir?

peşin paraya iyi bir pazarlıkla 67 ye bile alırsın, ellerindeki araçlar muhtemelen ya ocak ya da mart 15 üretimdir. Elini çabuk tut, pişman olmazsın. 2 ay önce o fiyata benzinlisini aldım.
  • insaatmüh.86 kullanıcısına yanıt
    Bir son paylaşım da ben yapayım. 150 liralık mazotla 780 km yol yapmışım. Çoğunluk şehir içi ama uzun yol da karışık. Araçta hala 75 km'lik mazot daha var görünüyor. (ışık yandı daha yeni) Bu arada son 1 aydır, o çok soğuk havalara rağmen km bilgisi bence gayet iyi. Km de 19,5 - 20 kuruş seviyesi çok iyi. Yumuşak kullanımla yazın, havalar daha uygunken şehir içi kullanımın 16 kuruşa bile düşebileceğini zannediyorum.

Şimdiden herkese sağlıklı, kazasız ve keyifli sürüşler dilerim.
  • Araç 1.6 BlueHDi 120 hp EAT6 mı? Çok güzel değerler şehir içi için.

Benim araç 1.2 benzinli 130hp EAT6, depo 53 litre 215-220 TL ye doluyor 1000 km yapılsa 21-22 kuruş oluyor. Benzine göre çok iyi değerler.
    Tabi ki bu değerler kullanıma ve trafik durumuna göre değişiyor her zaman bu değer oluyor sanmayın, ben bu sefer dikkat ettiğim için öyle benim şuan genel ortalama 7.2 falan oda 29 kuruş yapar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi insaatmüh.86 -- 22 Şubat 2016; 10:27:09 >
    Bende uzunca süre sabrettikten sonra 3000km'yi aştım ve son doldurduğum deponun yarısını performanslı kullanıma ayırdım :) Çok keyifli arkadaş, yakıt tüketimi yükseliyor elbette ama çok keyifli... Şu anda son depo için ortalama 9,2 ve genel ortalama 7,4 olarak görüyorum.
    1.2 benzinli 130hp EAT6 Allure ile (90-110 km/h) 810 km gittiğimi daha önce yazmıştım, 230 TL'ye ilk yakıt alımımda doldurmuştum, sonrakiler biraz daha düşük rakamda oldu... Yazın ne derece düşüş olacağını da çok merak ediyorum, muhtemelen sadece ilk ısınma süresi ile alakalı düşüşler olsa gerek.
  • @otmotvmhndsi üstadım evin yerini tespit ettim, antarese yolum düşerse çay içmeye gelirim haberin olsun ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: flashoner

Ben petlas lastikleri aracım daha 50 km de iken değiştirdim ama ses konusunda normal kışlık lastiklerin uğultusu var sadece o da arabanın ses yalıtımından dolayı çok az bir ses.
    Balans konusunda da 140 km hıza çıktım bir kere onda da arabada tık yoktu sanki 40 50 ile gidiyormuş gibi.

Senin balans ayarlarını iyi yapamamış olabilirler. Tekrardan bir balans daha yaptır öyle dene istersen.

Lastik konusunda çok memnunum ben.

Haftasonu 2 saat uğraştı usta yapamadı. Lastikte zıplama var ve yamuk dönüyor resmen.

Fabrikaya geri göndereceğim sanırım.
  • Bende bu sefer dikkat edeyim ne kadar gidebileceğim diyorum ama bazen dayanamıyorum araç gerçekten keyif aldırıyor :) bu araçla çok gaza gelmemek gerek tehlikeli
    Çok tehlikeli işlere girmemek gerek evet, kontrolsüz güç güç değildir :) Allah'tan bu araç kontrollü, patinaj önleyici ve stabilite sistemini devreden çıkarmadım hiç, öyle kendi çapımızda keyif yapıyoruz işte alışana kadar :)
    Spor modda çok kullanmamıştım aracı, ara sıra kısa süreli kullanıyordum... Şimdi ona alıştırıyorum kendimi, gazı köklediğinde gerçekten deli dana gibi bir şey oluyor, turboyu hissediyorsun resmen ve işte orada tecrübe gerekiyor :) Tabi daha yüksek torkta araçları kullanmış arkadaşlar gülebilir benim yazdıklarıma belki :)
  • Arkadaşlar 12. ay sonu 2015 model 308 active bluehdi sky pack ile herkese merhaba
    Buraya üye olmamdaki amaç aracım 2.400 km de motor arıza ışıgı yaktı ve şu an serviste sonucu burdan paylaşacagım herkese iyi günler.
  • kemturk K kullanıcısına yanıt
    Başlangıcı ile ilgili bilgi verebilir misiniz biraz ? Normal sürüşte mi oluştu bu sorun, yoksa bir zorlama anında mı ? Sonuç önemli elbette, ama hangi durumda araç bu hale geldiğini de paylaşırsanız fikrimiz olur
    Çok geçmiş olsun sana da arkadaşım.
    Fabrika çıkışlı bir hatadır lastiğin balans tutmaması tahminimce.

İnşallah en kısa sürede sorunun çözülür.
  • Salyangoz kullanıcısına yanıt
    Tabiki olay 21.02 de akşam vakitlerinde normal 1000-2000 devir aralıgında giderken birden motor arıza hatasını yaktı. Aracın gidişinde duruşunda hiç bir sıkıntı olmadı.
    Şu an servis den aldığım bilgi doğrultusunda adblue tank sorun arızası vermiş kontrol ediliyormuş bilgi böyle
  • 
Sayfa: önceki 561562563564565
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.