Şimdi Ara

Yeni Peugeot 308 (2014 sonrası - Ana Konu) (559. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
30.150
Cevap
295
Favori
1.543.399
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 557558559560561
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • üstadım olurda yapan bi servis bulursan bana da haber ver :)
    Bu konuda @flashoner ile iletişim halindeyiz. Bi gelişme olursa haberleşelim.
  • Günaydın arkadaşlar, başımız sağ olsun, yaralılara Rabbim şifa versin... Bizim serviste yarım saat önce çıkmıştı çok kötü patlama olmuş.
  • Günaydın,

Allah korumuş.

Önümüzdeki süreç daha da badireli, Allah yardımcımız olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 06_gecekondu

Günaydın arkadaşlar, başımız sağ olsun, yaralılara Rabbim şifa versin... Bizim serviste yarım saat önce çıkmıştı çok kötü patlama olmuş.

30 yıldır çok şehit verdik, daha da çok vereceğiz. Allah ailelerine sabır versin ve şefaatlerine nail olmayı nasip etsin.
    Kuru kahramanlık gibi olmasın da, Allah hepimize hakkıyla şehitlik nasip etsin. 3. dünya savaşı çokta imkansız hatta uzakta değil.
    Bu konu hakkında konuşulacak çok şey var fakat yeri değil burası.
    Milletimizin başı sağolsun.
  • grsb78 kullanıcısına yanıt
    30 yıl önce ellerini kollarını sallaya sallaya oluşup, ortaya çıktılar, 30 yıl içerisinde de tüm hücrelere bulaştılar. Buna ilave; ezeli bir tane dostumuz yok iken, şimdi dört bir yanımız düşman oldu. Mucizelere kaldık.
  • Günaydın, yine sorun var bende :)
    daha önce 2 kere geri vites kameram serviste değişti ancak
    örneğin 10 mt sürekli geri geri gideyim kamera kapanıp açılıyor kapanıp açılıyor sizce sorun nedir?
  • almeida3434 kullanıcısına yanıt
    Çekiyorsun hocam

Sorun bence temassızlık. Olduğu yerde değil de, hareket halinde, salınımın etkisiyle.....
  • quote:

Orijinalden alıntı: almeida3434

Günaydın, yine sorun var bende :)
    örneğin 10 mt sürekli geri geri gideyim kamera kapanıp açılıyor kapanıp açılıyor sizce sorun nedir?

Metreden ziyade belli bir hizi gecince kendi kapaniyor yavaslayinca tekrar aciliyor Hani kameraya guvenip hizli gelmeyin kendiniz kontrol edin diye.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: otmotvmhndsi

quote:

Metreden ziyade belli bir hizi gecince kendi kapaniyor yavaslayinca tekrar aciliyor Hani kameraya guvenip hizli gelmeyin kendiniz kontrol edin diye.

Güvendik, hızlı geldik, tam da kritik noktada kamera kapandı, kafayı çevirip aynalara bakana kadar "GÜMMMMM"
  • eisenberg kullanıcısına yanıt
  • otmotvmhndsi O kullanıcısına yanıt
    hocam yavaş gitsemde belli bir mt sonra aynı sorun oluyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: eisenberg

quote:

quote:

Güvendik, hızlı geldik, tam da kritik noktada kamera kapandı, kafayı çevirip aynalara bakana kadar "GÜMMMMM"

Allah korusun.

Ama 308 ve Peugeot akıllı davranmış ki muhtemelen böyle bir durum oluşursa diye "Manevradan evvel etrafınızı kontrol ediniz" şeklinde yazmış kamera ekranına
    Görüş açısı sınırlı sonuçta Arka yanları kontrol etmek şart, dahil olacak herhangi bir nesne için
  • Başımız sağ olsun. Allah' tan yaralılara acil şifa yakınlarına ve milletimize sabır diliyorum.

Bugün tekrar baktım, ve dün söylediğim araç satılmış. Forumumuzdan biri aldı ise sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şöyle bir bakındımda Ankara'da baya bir kalabalık olmuşuz. Geçen hafta ertelediğimiz bulaşmayı bu cumartesi yapıyoruz. Sizleride bekliyoruz...

@kocaballi
    @Just_Smile
    @cogullu
    @pugtr
    @kvaconi
    @06_gecekondu
    @yrgc_k
    @a.f.schumi
    @barissteel
    @grsb78
    @ganeja

ve adını şu anda yazamadığım diğer dostlar...
    Allahtan ölüm olmazsa geleceğim, ama 308 halen leşşşş gibi
    ben, fahri ankaralı olim sizin için, başımız sağ olsun, yaşanan facia için !!!
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: rst78

Eyvah eyvah, eski sürümü usb belleğe atıp takınca kurulur diye düşünüyordum

Maalesef. Sürüm düşürmeye izin vermiyor yazılım. Ancak Diagbox yardımıyla SMEG+ ın silinip yeniden kurulması lazım.

Sizden ricam akü kutup başını söküp 10 dk bekleyip tekrar takmanız. Dilerseniz güncellemeyi bir kez daha yapın ve akü kutup başı taktiğini deneyin.

Tekrar kurulum yaptım düzeldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rst78 -- 19 Şubat 2016; 8:13:19 >
  • Araç alma arifesinde farklı model forumlarını takip ediyorum, araçları test ediyorum. Listemde 308, golf, focus, astra k, i30, c4, auris vardı. Auris'i bayide inceleyip içini biraz kurcaladıktan sonra direkt eledim. C4 içi iyi malzeme kalitesi iyi ancak eski platform ve eski araç onuda eledim. Opel 2016 astralarda saçma uygulamalara gidip watts bağlantıyı ve kaput altı izolasyonunu kaldırmış. Ayrıca aracı test etmek istediğimde karşılaştığım bayi tutumu aracı elememe neden oldu. Haftasonu 308'i ve i30'u peşpeşe test ettim. 308 bariz bir şekilde i30'dan daha iyi. i30, 308'den sadece motor sesi ve vites geçişleri konusunda daha iyi. Geri kalan konularda 308 önde. Ayrıca 308'in start-stop çalışmasını çok beğendim. Çok düzgün ve pürüzsüz çalışıyor. Test edeceğim focus ve golf kaldı. Onlarıda test ettikten sonra karar vericem.
  • 
Sayfa: önceki 557558559560561
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.