Şimdi Ara

Yeni Peugeot 308 (2014 sonrası - Ana Konu) (558. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
30.216
Cevap
294
Favori
1.546.856
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 556557558559560
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Geçmiş olsun,

Genel manada 308 sorunsuz bir araç.
  • quote:

Orijinalden alıntı: almeida3434

selam active le allure un far yapısı aynı mı yani mercekli far alsak uyarmı ?

Bu soruyu da atlamışız, daha öncede bahsi geçti, tampon yapıları farklı olduğundan, her iki farın özellikle alt deseni farklı, yani uymuyor.....
  • quote:

Orijinalden alıntı: eisenberg

quote:

Bu soruyu da atlamışız, daha öncede bahsi geçti, tampon yapıları farklı olduğundan, her iki farın özellikle alt deseni farklı, yani uymuyor.....

Uymuyor ve cevirim icin iscilik haric 6400 lira tutuyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Abi dünden beri şu link my peqo programını yükleyemedim play store de yok yeni hesap açtım ama fransa olmadı falan çıkamadım işin içinden var mı farklı bir yolu bunun
  • quote:

Orijinalden alıntı: 06_gecekondu

Abi dünden beri şu link my peqo programını yükleyemedim play store de yok yeni hesap açtım ama fransa olmadı falan çıkamadım işin içinden var mı farklı bir yolu bunun

Android kullaniyorsaniz bana emailinizi iceren ozel meaaj atin size apk sini yollayayim

• Geri görüş kamerasi takılması için bende istanbulda 2 servisi aradım, sizin olmayan araçlara uygulanamaz dediler, tahminen başlarından savmak için yada gerçekten çok fazla bilgileri yok, tesisat cekilip duble ekran takılıp ekranın değişmesi lazım dediler buda yüksek ücrete sebeb olur dediler, hevesim kursagimda kaldi☺

• Evet android kullaniyorum, Supersin abi maili attim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi insaatmüh.86 -- 17 Şubat 2016; 15:32:53 >
  • Rica ederim ama abi degil yahu ben senden 3 yas kucukmusum profilindeki bilgi dogruysa. Hemde meslektasmisiz :)

• quote:

Orijinalden alıntı: fasson

Geri görüş kamerasi takılması için bende istanbulda 2 servisi aradım, sizin olmayan araçlara uygulanamaz dediler, tahminen başlarından savmak için yada gerçekten çok fazla bilgileri yok, tesisat cekilip duble ekran takılıp ekranın değişmesi lazım dediler buda yüksek ücrete sebeb olur dediler, hevesim kursagimda kaldi☺

Yabanci forumlardan gordugum kadariyla bazi araclarda sokete kadar tum tesisatin oldugu yonunde. Bagaj kapagi ic kaplamasi sokulerek kontrol yapiliyor. Eger tesisat tamamsa kamera takilip, diagbox programiyla smeg uzerine kurulumu yapiliyor. Tesisat yoksa evet zor belkide hicbir yetkili servis yapmaz, yapamaz, ugrasmazlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi otmotvmhndsi -- 17 Şubat 2016; 14:23:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: otmotvmhndsi

Rica ederim ama abi degil yahu ben senden 3 yas kucukmusum profilindeki bilgi dogruysa. Hemde meslektasmisiz :)

İnşaat mühendisiyim. Bizde ağız alışkanliğı olmuş 😊 yaş 30 oldu. Programi hallettim araca binince denicem.

• eisenberg kullanıcısına yanıt
    Ozaman tamponuda degistirmek lazim

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: eisenberg

quote:

Uymuyor ve cevirim icin iscilik haric 6400 lira tutuyor.

Far

Tampon

Sis farı

Sinyal

Bağlantılar (otomatik far ayarı)

Bunlar işçilik hariç 6.400 liraymış, en aşağı 7.000 lira Çıkma "Allure" bulmak daha mantılı

• otmotvmhndsi O kullanıcısına yanıt
    Ekraninda degismesi gerektiğini soylediler, duble ekranmis kamera görüntüsünü veren, benim ekranda bu özellik yokmuş

• quote:

Orijinalden alıntı: fasson

Ekraninda degismesi gerektiğini soylediler, duble ekranmis kamera görüntüsünü veren, benim ekranda bu özellik yokmuş

Hocam büyük güldüm haberin olsun
  • quote:

quote:

Abi dünden beri şu link my peqo programını yükleyemedim play store de yok yeni hesap açtım ama fransa olmadı falan çıkamadım işin içinden var mı farklı bir yolu bunun

Android kullaniyorsaniz bana emailinizi iceren ozel meaaj atin size apk sini yollayayim

merhabalar
    My Pegeout uygulamasının apk sini buldunuz mu?
    Ben bilgisayarda kullanıyorum. Telefon uygulamasının apk sini bulamadım.
    Bir de bu My Peugeot eskiden servisin ne zaman olacağını falan söylüyordu artık söylemiyor. Sadece muayene tarihi bilgisi çıkıyor.
    Link my peugeout da ise telefonda servis için,
    7.000 km yol yapmış durumdaykan ve 18.700 km sonra servis diyor.
    Neden acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: bakım er

quote:

quote:

merhabalar
    My Pegeout uygulamasının apk sini buldunuz mu?
    Ben bilgisayarda kullanıyorum. Telefon uygulamasının apk sini bulamadım.
    Bir de bu My Peugeot eskiden servisin ne zaman olacağını falan söylüyordu artık söylemiyor. Sadece muayene tarihi bilgisi çıkıyor.
    Link my peugeout da ise telefonda servis için,
    7.000 km yol yapmış durumdaykan ve 18.700 km sonra servis diyor.
    Neden acaba?

Aracın servis bakımı 25bin km ye ayarlı Fransadan çıkışta. Bunu 15bin şeklinde servisler değiştirebiliyor ama gerek yok kalabilir bu şekilde.

My Peugeot u webden kullanıyorum. Aracıma yapılan işlemleri tarih ve km bilgisi olarak not düşüyorum.

• Dun aksam eskisehire gidip bugun geri dondum.
    Eskişehire giderken oluşan değerler burada görünmüyor. (16 şubat)

Eskisehirden de bozuyuk'e ve emirdaga gidip dondum.
    Istanbula geri donerken izmit otobaninda artik cok duzgun gitmedim
    Birden hizlanip yavaslamalar ve 150 km hız falan olunca
    Ortalama yukseldi
    Ama 110 ile gidince, sabit hiz ortalamalar nasil dusuyor goruyorsunuz
    Bu arada arac icinde toplam 4 kisi idik ve bagaj doluydu
    Mehmetcik vakfi opette ile pamukova sapagi arasinda 110 km hız sabitleyici ile gidince dolu aracta sonuc 4.2 km oldu (fotosu var). Bur sure sonra sonra mola verdim.
    Molada link peugeot 4.4 lt gösterdi. (ekranda görünmüyor 16 subat olduğu için allta kaldı)
    En ekomik degeri 3.7 lt ile yakalamisim. 130 km lik yolda. 100 km sabit hiz ile

not :
    cep telefonundan yazamadım düzgün kusura bakmayın
    Bu mesaja eklenen görseller:

Yeni Peugeot 308 (2014 sonrası - Ana Konu)Yeni Peugeot 308 (2014 sonrası - Ana Konu)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bakım er -- 18 Şubat 2016; 0:13:59 >

• bakım er kullanıcısına yanıt
    Birde menzil fotosu paylasiyim. Eger hep ayni sartlarda kullansaydim bilgisayarin hesabina gore 1200 km ustune cikiyor.
    Istanbulda trafik sonrasi bu menzili gormek imkansiz tabi
    Bu mesaja eklenen görseller:

Yeni Peugeot 308 (2014 sonrası - Ana Konu)
  • otmotvmhndsi O kullanıcısına yanıt
    Bu servislerin ne dediği belli değil.

• bakım er kullanıcısına yanıt
    Güzel değerler. Yola ve iklime göre %5-10 değişimler olabiliyor. Aşağıdaki yeşil bayraklı tüketimlerde benim uzun yol deneyimlerim. Hepsinde 4 kişi + bagaj ve klima sürekli açık şekilde(17" jantlar ile)

4 ün altına inmek imkansız değil bence ancak 90-100 cruise control ile tek kişi klima kapalı sıcaklık 15-20 derece civarlarında ve örneğin Ankara-Konya arası gibi düz bir yolda yapılabilir.

Şu anda 10842 km deyiz...

Son bir aydır 5.3lt/100km üzerine çıkmadı. Zaman zaman 5.2 leri de gördüm.

Şimdiye kadar olan uzun yol maceraları

• 
Sayfa: önceki 556557558559560
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.