Şimdi Ara

Yeni Peugeot 308 (2014 sonrası - Ana Konu) (349. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
30.223
Cevap
294
Favori
1.547.856
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 347348349350351
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam birkaç bayiyi daha ara şehir dışından alsan bile ücretsiz senin bölgedeki bayiye gönderiyorlar diye biliyorum. Muhtemelen aynı fiyata opsiyon da ekletirsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cevaariniz icin tesekkurler.

• quote:

Orijinalden alıntı: gokselelkn

Cevaariniz icin tesekkurler.

Muhtemelen vazgeçtiniz
  • eisenberg kullanıcısına yanıt
    Karar vermek zor is. 208 etg5 aracimiz var. 1,5 yil oldu. Cekisi sevebiyle degistirmek istiyoruz. 308 in benzinli eat6 sini dusunduk. Bayi elimizde dizel otomatik firsat araci var diyince benzinli fiyatiyla yakin gibi geldi. Ancak 3008 de de kampanya varmis. Onuda 85 e veriyorlar. Yani bergun kafa karisiyor.

Amacimiz cekisi iyi aracti. Skoda spaceback ve seat leona baktim. Benzinli 308 otomatik icinde guzel bir fiyat alsaydim. 65 civari disunecektim. Dizelin fiyati "firsat" olarak soylenince dusundum, ama bu sefer 3008 ile arada fark azaldi.

Daha cok karar degistiririz.

Su an en mantiklisi 2. El. Cunku sifiardaki artis 2. Ele tam yansimadi. Asil firsat bence su an bu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gokselelkn -- 23 Eylül 2015; 0:37:46 >
  • gokselelkn kullanıcısına yanıt
    Bilindik bir ikinci el en iyisi, o da her zaman denk gelmiyor, gelse manuel oluyor vs.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eisenberg

Evet, 308 navigasyonunda da aynı durum varmış, tüm markalarda navigasyonların işlevselliği ile problemler var gibi. Daha kötülerini de duymuştum.

Gereksiz bir opsiyon olarak duruyor.

Beyaz renkli Active'de de gece stopları(arka) birebir aynı, güzel duruyor

active sana yeterli. al der gibi bir bilgi. önler farklı arkalar aynı demek ki... active için, önlerin de gece aydınlatmasının kötü olacağını sanmıyorum.
  • gokselelkn kullanıcısına yanıt
    3008 kasa değiştirecek veya makyaj görecek 2016 yılında. Kamuflajlı bir halde test edilen resimleri internette mevcut

• foruma yapılan saldırı ve teknik alt yapı çalışmaları nedeniyle konu içinde arama yapılamıyor,

eski sayfalarda kesin konuşulmuştur,

bagaja bagaj havuzu alacağım, civic zamanından biliyorum, aşağıdaki firmanın ürünleri iyidir,

daha uygun fiyat ve kaliteli ürün tavsiye edecek olan var mı?

http://www.ypsplast.com.tr/sm/PEUGEOT/308-HB-5-KAPI-(2014--Sonras%C4%B1)
  • kocaballi kullanıcısına yanıt
    http://www.halibagajhavuzu.com/peugeot-308-bagaj-havuzu-2014-sonras--urun359.html

Şu ürünü tavsiye eden bir üye vardı, çok güzel ürün gerçekten.

• haymanali2006 kullanıcısına yanıt
    ilginize teşekkürler, gerçekten güzele benziyor, ancak halı tipi düşünmüyorum....
  • quote:

Orijinalden alıntı: icemy

Daha 1 hafta önce 17",ön arka park sensör,geri görüş,metalik araca bir yer 78 verirken başka yer 73 verdi.Fiyat yeni artsa bile bu fiyatı gördükten sonra 77-78e aracı almazdım

BlueHdi active modelin şu andaki fiyatı 86790TL. Eylül ayında 3000 ve 2300 TL'LİK iki adet zam geldi. Bunu çıkarırsak fiyatı 81490TL eder. Opsiyon fiyatları bu değişimlerden hiç etkilenmedi. Sözü edilen kamera ve 17" opsiyonları toplamı 2800TL bu da zamlardan önceki fiyatı 84290TL yapar. Buradan 73bin seviyesine inmeleri düşük ihtimal ki bir de 5300TL zam geldikten sonra. Metalik renk ise 1080TL daha da eklemek gerekli bu fiyata.

73000TL'ye inen yeri belirtirseniz çok iyi olur. Ben de onlarla görüşmek isterim. Bu fiyata almak gerekir artık.

• ukiotoshi U kullanıcısına yanıt
    Ben Nev plazadan aldım fiyatı.1 hafta oldu.Zam geldi ama ellerinde kalan araç varsa alabilirsin

• icemy İ kullanıcısına yanıt
    Opsiyonlarida ekledikten sonra liste fiyatından 17.700TL indirim almış oluyorsunuz, liste fiyatindan 9000TL den fazla indirim alan olmadı, almak gibi bir niyetiniz varsa hemen alın bence, yazdığınız opsiyonlarla artık 73.000TL ye o aracı alamazsınız diye düşünüyorum.

http://www.halibagajhavuzu.com/peugeot-308-bagaj-havuzu-2014-sonras--urun359.html

Hesaplı sayılmaz ama, ben kullanıyorum, çok memnunum, bagaj içi ile de aynı renk, su geçirmiyor da. Fabrika çıkışı zemin gibi duruyor, hiç farkı yok, hem de havuz. f/p çok kaliteli bir ürün.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eisenberg -- 23 Eylül 2015; 14:30:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: haymanali2006

Şu ürünü tavsiye eden bir üye vardı, çok güzel ürün gerçekten.

Bendim teşekkür ederim.
  • fasson kullanıcısına yanıt
    Şuan fiyat ne bilmiyorum.Aracı kayınçoya almak için araştırdım ama gitti Jetta aldı.
    Pug un fiyat politikasını az buçuk biliyorum.Bu araç için 72-73 lü rakamları gördükten sonra 77-78 vermem active e.
    Aracın satış grafiği son ay düştü çünkü birkaç yer dışında yüksek rakam verdiler.
    Birkaç aya Opel Honda dizel otomatiğin çıkmasıyla ve Yılbaşı indirimiyle aracımı satarsam almayı düşünüyorum.
    Zaten illa dizel otomatikte Şart değil.Benzinli otomatiktede sağlam indirim olursa onada yönelebilirim.

• elcas kullanıcısına yanıt
    Estağfurullah, o sizin zevkiniz, karışamam

Clio 4 gerçekten güzel bir otomobil.

Feragat edilecekler arasında en önemli opsiyon navi geldi bana, o nedenle kullanışlı mı dedim.

Not : Active'de gündüz ledleri Clio 4 ile aynı, tamponda. Biliyorsunuzdur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eisenberg -- 23 Eylül 2015; 14:48:31 >
  • eisenberg kullanıcısına yanıt
    ben plastik-kauçuk tip bir havuz düşünüyorum, çünki bagajı yoğun kullanıyorum, döküntü oluyor haliyle, o nedenle bu tip düşünmüyorum...
    Zevk sizin tabi
  • Bir arkadaş yağ sormuştu eksiltme var diye, bende kontrol ettim normal mi sizce

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fasson -- 23 Eylül 2015; 16:08:00 >
  • 
Sayfa: önceki 347348349350351
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.