Şimdi Ara

Yeni Peugeot 308 (2014 sonrası - Ana Konu) (294. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
30.224
Cevap
294
Favori
1.547.784
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 292293294295296
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Eksik olmayın teşekkürler @eisenberg @N7K

İki fotoğraf daha gelsin o zaman =)

Yeni Peugeot 308 (2014 sonrası - Ana Konu)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi otmotvmhndsi -- 30 Temmuz 2015; 23:37:32 >

• otmotvmhndsi O kullanıcısına yanıt
    Günaydın,

Bu resimler de çok güzel çıkmış, Maşallah, araçlarımız da güzelllll Ben kokpit tasarımını çok beğeniyorum. Modern ve ergonomik tasarımları beğenmişimdir hep, bu da öyle.

Tork konvertörlü, sağlamlığı kabul görmüş, kafada soru işareti bırakmayan, geçişleri hızlı bir tam otomatik şanzıman ve minumum yakıt, minumum karbon salınımı.........

Daha ne olsun diyelim

Keyifli sürüşler
  • otmotvmhndsi O kullanıcısına yanıt
    Bir şey soracağım;

Konsolun cama doğru olan kısmında, havalandırma ile ile yan yana, hoparlör kısmı var sanırım, petek yapısı diğer hoparlör yerleri gibi, acaba "Denon" da mı kullanılıyordu, aktif mi orası, bilemedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eisenberg

Bir şey soracağım;

Konsolun cama doğru olan kısmında, havalandırma ile ile yan yana, hoparlör kısmı var sanırım, petek yapısı diğer hoparlör yerleri gibi, acaba "Denon" da mı kullanılıyordu, aktif mi orası, bilemedim.

Oralarda tweeter'lar var (tiz ses hoparlörleri).

Kısacası normalde de aktif, Denon'lu araçlarda ek olarak Denon logosu var üzerinde.
  • rst78 kullanıcısına yanıt
    Dediğiniz kısımdan bahsetmedim,

Dokunmatik ekranın hemen üzerinden cama doğru ilerleyin, buğu çözücü uzun havalandırmanın hemen yanı, bitişikler zaten. Bakış yönü havaya doğru. Dışarıdan ön camdan içeriye doğru baktığınızda daha rahat fark ediliyor. Uzun üçgen şeklinde.

Belki siz de fark etmemiş olabilirsiniz.

İlginize teşekkür ederim.
  • Bildiğiniz üzere aracı 2. el aldım, iç mekanda bir iki ufak leke vardı. Saf gibi detaylı temizlikte çıkar diye düşünmüştüm, çıkmadı, çünkü leke değil, yanık izi imiş

Orta konsolda bir tane ufak çizik vardı :

Kapı içindeki leke sandığım yanık izi :

Hobi olarak 1/24 otomobil maketi yapıyorum, forumda konusu da var belki biliyorsunuzdur. Dedim 1/24 ölçekteki arabayı boyuyorsam ben bunu da boyarım Maket boyalarımı şöyle bir karıştırdım, uygun olabilecek renklere baktım, şu renk neredeyse birebir uyuyor :

Tamirat sonrası fotoğraflar :

Yeni Peugeot 308 (2014 sonrası - Ana Konu) Yeni Peugeot 308 (2014 sonrası - Ana Konu)

Fena olmadı, artık göze batmıyor

• Bahsettiğiniz yere hiç dikkat etmemiştim, ilginçmiş. Araca geçince bir bakayım, ben de merak ettim şimdi
    Büyük ustalık

Yenisi gibi olmuş

Bu forumda gerçekten işin ehli arkadaşlarımız var, ne kadar iyi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eisenberg -- 31 Temmuz 2015; 10:52:15 >
  • Selam arkadaslar goral dan arac alan varmi ne gibi hediyeler verirler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fasson

Dizel icin 220-230km hız çok zor, zaten 130km den sonra pek istekli değil, s modunda belki biraz daha canli, ben tork konvektorlu oluşuna bağladım, çünkü eski 308 tek kavrama 130km hizdan sonra daha iyiydi ama buda 130km ye kadar super, 1.2leri bilmiyorum

Merhaba,

Geçen hafta bende aynı motor ve şanzımanı(120 hp - eat6) kullanan C4 picassoyu 2 ayrı bayide test ettim
    Ve aynen yazdığınız gibi 130 dan sonra arabanın kesildiğini farkettim.Hatta bu kesilme arabadaki sorundandır diye arka arkaya 2 bayide denedim.Ama 2 araçta da aynı durum vardı.

VE bu durum hiç hoşuma gitmedi.Hadi pug308 compact sınıf bir araç ve hafif.

Ağzına kadar bagaj ve insan dolu bir C4 picassoda Sertavulu tırmanırken araba nasıl tepki verecek çok ciddi şüphe oluştu bende.

• weba W kullanıcısına yanıt
    2 test aracıyla da otobana mı çıktınız??

Otomobillerin hakkını vererek kullanan, Eren Tekin bile söylemedi bunu.

160'a kadar çıktım bir sorun görmedim.

308'de tabi.........
  • arkadaşlar herkese iyi forumlar dilerim; normalde 308 forumunda pm ler haricinde forumu rahatsız etmemeye çalışıyorum.

ev alma düşüncemizden ötürü bir satış ilanım var;

05.04.2014 tarihli trafiğe çıkışlı 1.2 vti 82 hp titanyum gri active donanım paket, 308 aracımı ev alma dolayısıyla satışa sunuyorum. gaz taktırmadım henüz, bu planı da erteledim satışa çıkarma nedeniyle; araç 17.000 km de muğla da dır, pejo turmak tan tüm bakımları yapılır, gerivites sensözrlü, kamerasız modeldir, navigsyon özelliği ; smeg ekran vardır; boya koruma, 3m çizilmez cam filmi, termoplastik havuz paspasları bagaj havuzu, çelik karter koruyucu vardır.

garantisi halen devam etmektedir; muayene tarihi 07.09.2017 dir.

manuel 5 ileridir; otomatik değildir; tekliflerinizi özelden mesaj atarsanız memnun olurum; iyi forumlar dilerim. en yüksek teklif değerlendirilecektir. sahibinden sitesinde yayında değildir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi memurpower -- 31 Temmuz 2015; 15:37:27 >

Abi bu kadar olur. çok akıllıca. Ben olsam tembellikten varya 5 sene binerdim öyle. Sizin sayenizde bende hevesleniyorum.

Bu arada 'boya' yı biraz daha açar mısınız. Nedir o ?
  • memurpower M kullanıcısına yanıt

Hocam özlüyorum sizi. Ayrıca araç satmadan çözüm bulursun inşallah. Ortam da karışık kredi oranları yüksek insan ne yapacağını şaşırıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JusT_SmiLe -- 31 Temmuz 2015; 19:01:45 >
  • memurpower M kullanıcısına yanıt
    Daha tüp taktıracaktın nereye böyle hocam?

• Pug servis kamerami degistirdi gece sorunu yok artik goruntu mukemmel

• Merhabalar 308 de DENON ses sistemi için sipariş geçilip beklenmesı mi gerekiyor. Yoksa donanım paketleri içinde var mı bu ses sistemi ? Birde aracın teslım suresı ne kadar suruyor ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tesseract

Merhabalar 308 de DENON ses sistemi için sipariş geçilip beklenmesı mi gerekiyor. Yoksa donanım paketleri içinde var mı bu ses sistemi ? Birde aracın teslım suresı ne kadar suruyor ?

artık denon yok diye biliyorum. ilk siparişlerde vardı.
  • Arkadaslar bir suredir 308 arayislarim hala devam etmektedir tabi 2.el dusunuyorum fiyat politikasindan dolayi,anlamadigim bisi var malum sitede alluere donanimlarda cam tavan olanda olmayanda var,cam tavan standart mi yoksa ekstra paket mi olmali illa,tesekkurler

• Tesseract T kullanıcısına yanıt
    denon istense bile yok maalesef.. siparişte ben 19 haziranda verdim siparişi araç şu anda gümrükte 5-10 güne gelir yani yaklaşık 2 ay oluyo teslimat
  • 
Sayfa: önceki 292293294295296
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.