Şimdi Ara

Yeni Peugeot 308 (2014 sonrası - Ana Konu) (1293. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
30.224
Cevap
294
Favori
1.547.779
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12911292129312941295
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Birazda yenisinden bahsedelim. Başlangıç donanımı 308 Active Paket;

Yeni Peugeot 308 (2014 sonrası - Ana Konu)

Izgara farklı, yan çamurlukta logo yok, 16 inç jantlar, far grubu farklı ..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • BlackberryBB kullanıcısına yanıt
    Yeni c4 gibi %50 Lik ötv ile giriş yaparsa çok satılır Yeni Peugeot 308 (2014 sonrası - Ana Konu)

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

Mevcut kasada da Active paket çok kötü görünüyordu bunda da öyle olacak gibi ama yine ehhh işte.

• kevser27 kullanıcısına yanıt

Yenı 208 GT için 270 bın tl ıstıyorlar an itibari ile bu döviz kurları ıle bence hıcbır paket yuzde 50 ye gırmez gıbı.

Actıve : 300 bın tl

Allure : 330 bın tl

GT : 360 bın tl

Lansman fıyatları dıye tahmın edıyorum.

• Bende tam tersini düşündüm. Kasa baya güzel oldugu için boş bile fena değil . Yeni logo çok çok iyi ;)))

Evet haklısınız bu şartlarda durum bunu gösteriyor

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

Güncel kur ile yüzde 50 lik dilime girmesi imkansız katılıyorum .

*1,2 eat 8 300 den başlar ,

1,5 gt 385 390 arası olur

Bu arada allure paket eskisi gibi dolu ve gösterişli olmayacak . Farlar da full mercekli led olmayacak . Arka tarafta ki ışık imzası farklı olacak ..

GT Selection ve Gt paket almak lazım zevk için ...

• TurKoEren kullanıcısına yanıt

Arka işık imzasının farklı olması çok saçma, matrix led olmasın eyvallah ama araba görünüş olarak çok değişiyor.

1.2 GT çok pahalı olmaz inşallah....

Fiyat tahminleri için yeni C4 e bakabilirsiniz . Araç c Seğment hb , crossover kırması fiyatlara bir 20,30.000 tl ekleyin az çok belli oluyor öyle .

Bu arada yeni kasa geliş en erken Seneye Ocak ayı gibi olacak . Bu bilgi bayi müdürünün bana söylediği tarihtir .

PSA grubunda lıste fiyatlarının çok önemi yok bayı fiyatları cok farklı. Ben 1.2 GT yı 360 bın tl bekliyorum.

Bu arada yenı 208 olsun 2008 olsun Allure ıle Gt lıne arası ucurum. Allure'un cazıbesı kalmadı. Sadece 508 de allure guzel suan bırde bızım t9 kasa 308 lerde :))

Edit: Allure arka ışık ımzası ortaya çıktı farklı ama kötü değil :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackberryBB -- 13 Mayıs 2021; 17:49:15 >

Yeni Peugeot 308 (2014 sonrası - Ana Konu) Güzelmiş . Hızlısınız görsel konusunda :) . Psa liste konusu haklısınız ama lansman indirimiyle satışa çıktı c4 modeli bunlar temel fiyatlar gibi düşünebiliriz. 20,000 tl dizel farkı var aynı donanımlar arasında ..

1.2 GT 360 olur bence de ama dizel daha fazla olacaktır . Ben dizel seviyorum sadece şehir içi düşük km hızda kullandığım için benzinli bana göre değil

Aynı aracın benzınli ve dizelinin aynı fıyat olduğunu düşünelim. Benim kullanım verilerim ve hesabıma göre benzinli aracın maliyeti yıllık 2 bin tl daha fazla.

Traktör sesi olmaması, gaz tepkisi ve kullanım zevki için değer bana göre;))

Bu arada Allure ön tarafı ;

Arkada difüzörde var yakışıklı yani:))

Diğer yeni çıkan peugeot modellerinin GT olmayan versiyonlarına göre daha tok , güzel görünüyor . Bir an önce kutsal topraklar da görürüz umarım

• https://www.youtube.com/watch?v=ttlARC21b2U&feature=youtu.be

Arkadaşlar merhabalar,

Bugün araç biraz güneş altında kaldı tabi öyle aşırı değildi ve göğüste güneşlikte mevcuttu. Aracı çalıştırdıktan sonra şu şekilde bir ses duydum, sanki elektronik bir aksamın fanı çalışıyor soğutma yapıyor gibi.

Sanıyorum bu multimedya işi, ısınmadan kaynaklı fan çalışıyor ama çok sesli ve çok rahatsız etti beni. İlk fırsatta servise gideceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi icedes06 -- 13 Mayıs 2021; 23:44:29 >
  • Video fikri iyi ama çekim çok berbat. Sesi duyurduktan sonra biraz uzaktan çekseniz, telefonu sabit tutsanız ve ekranda fan ayarları olsa daha iyi olurdu.

Neyse duyulan sese göre ve tecrübelerim itibari ile fikir vereyim.

*Fan dışarıdan hava alımını açın.

*Torpido üzerindeki fan hava alıklarını açık konuma getirin.

Ses azalıyorsa hava alıkları kapalıdır ve fan üfleme yönü yüze gelecek şekilde ayarlıdır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi setcom_2000 -- 15 Mayıs 2021; 2:6:41 >
  • Meraklısına..

308 Allure paket görselleri;

Bu sefer Allure çok iyi gozukuyor GT yi aratmayacak gibi ;))

• Arkadaşlar merhaba.

2018 allure aracımın ses sisteminin yetersiz olduğunu düşündüğümden hoparlör ve tweeter taktırmaya karar verdim.Düşündüğü ürün Hertz Dieci DSK 165.3.Sormak istediğim aracın amfisi 40w rms verebiliyor kanal başına.Bu durumda 80w olan hoparlörler veya amfi zarar görür mü yoksa sıkıntısız kullanabilirmiyim?

• setcom_2000 kullanıcısına yanıt
    Çekimlerde fan tamamen kapalıydı ama dışardan hava alımına açıktı sistem,fan kapalı olsa bile böylesi bi ses gelir mi?
  • icedes06 İ kullanıcısına yanıt

Sadece videoya göre tahmin yürüterek fikir verdim. İşe yaramadı ise başka bir fikrim ne yazık ki yok.

• setcom_2000 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim, bu arada araç soğukkende geliyor ses. Stop edince yada start stop aracı kapattığjnda multimedya çalışsa bile kesiliyor. Direk olarak multimedya ile alakalı olmayabilir, bakalım servis ne diyecek en kısa zamanda gideceğim.
  • 
Sayfa: önceki 12911292129312941295
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.