Şimdi Ara

Yeni Peugeot 308 (2014 sonrası - Ana Konu) (1290. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
30.222
Cevap
294
Favori
1.547.484
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12881289129012911292
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Valla bence çok basit :) Ben atayım buraya faydalansın herkes.

Merhaba arkadaşlar. Android auto da root olmadan youtube, dahili video oynatma ve ekran yansıtma gibi işlemleri yaptım. Sizinle paylaşmak istedim. Biraz uzun bir yazı olacak şimdiden söyleyim. Biraz sabır ile sizlerde yapabilirsiniz. Ben tek paket halinde paylaşacağım gerekli dosyaları. Siz tek tık ile hepsini kuracaksınız. Öncelikle pc gerekiyor bu işlem için.

İlk işlem olarak telefondan geliştirici seçenekleri açılacak. Genelde ayarlar telefon hakkında kısmından derleme numarası yada yapı numarasına birkaç kez basarak açılır. Google dan kendi telefonunuzda nasıl açılıyor bulabilirsiniz. Bende yardımcı olurum.

Geliştirici seçenekleri açıldıktan sonra telefonda geliştirici seçeneklerine gireceksiniz. Oradan Usb hata ayıklama modunu açacaksınız. Yine telefondan telefona değişir geliştirici seçeneklerinin hangi menü altında çıktığı.

Verdiğim rar dosyasına sağa tıklayın ve buraya çıkart deyin. Winrar gereklidir.

Rar dan çıkardıktan sonra telefonunuzu pc ye bağlayın. Klasör içerisinde ki install dosyasını çalıştırın. Bu esnada telefonun ekranı açık olsun. Telefonun ekranında sizden izin isteyecek. Bu kısım önemli. Çıkan pencerede ki kutucuğu işaretleyin ve ok yada izin ver deyin. Pc ekranın da açılan cmd ekranında kendisi kuruluma başlayacaktır. En son Y/N şeklinde soru soracak Y ye basın. Sonra her hangi bir tuşa basın diyecek İngilizce olarak tabi :) cmd ekranı kapanacak. İşlem tamam.

Bazı telefonlar da bir takım iziler verilmesi gerekiyor. Atıyorum fermata uygulamasını baz alalım. Telefondan ayarlar uygulamalar fermata uygulamasını seçin. Pil optimizasyonu, arka planda çalışma yada depolama ya izin ver gibi seçenekler var ise bunlara izin verin.

Bütün işlemler bu kadar. Aklıma gelenleri yazdım. Yine eksik kalan yerler olursa sorabilirsiniz. Android auto konusuna da noktayı koymuş olalım böylece. Güle güle kullanın.

https://drive.google.com/file/d/1zmCHXezyFETASO_BZIhB6heSJFIsMJaI/view?usp=drivesdk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi androkolik -- 5 Mayıs 2021; 1:18:6 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• androkolik kullanıcısına yanıt

Emeginize saglik Hocam Cok tesekkurler :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: esenol99

Araca yazilimsal olarak bir mudahalede bulunulmadığı icin bir sorun olmaz. Uygulama, androidin zafiyetinden faydalaniyor. Herhangi bir sorun olacagini sanmiyorum. Bu arada oynatma isini yaptim, baya güzel.

Hocam bende AAMirror calisti..Izlenimlerim su sekilde..

Youtube :Ses var Goruntu var ( kalite fena degil 480p gibi )

Netflix :Ses var goruntu yok

SsportPlus : Goruntu var ses yok

Beinconnect : Goruntu var ses yok

IPTV uygulamam : Goruntu var ses yok

Amazon Prime : Goruntu yok ses var

Googleplay Film : Goruntu yok ses de yok :)

Bir se Telefona film indirecegim bakalim ne olacak, Tesekkurler Tekrar :)

• Backstreet kullanıcısına yanıt
    Rica ederim. Bu arada özet geçeyim. Ben içerisine bulabildiğim bütün Android auto uygulamalarını koydum paket olarak. Sizler sadece tek tık ile yükleyeceksiniz hepsini. İçerisinde işe yaramayan çalışmayan yada benim çalıştıramadığım uygulamalar da mevcut. Siz sonradan silebilirsiniz. Benim tavsiye ettiğim 4 tane var.

Carstream
    Fermata
    Screen2auto
    AAstream

Diğer AA olanların mantığı aynı. Mirrorlink yapıyor. Telefonun ekranı açık kalması gerekiyor. Ancak carstream ve fermata telefon ekranı kapalı iken youtube ve dahili hafızada ki video ları oynatıyor. Fermata yolda giderken klavye kullanmaya izin vermiyor saçma bir şekilde. Carstream ise sesli araması mevcut ve kullanışlı. Screen2auto de mirrorlink yapıyor ama multimedia dan da kontrol edilebiliyor. Ancak bu sürümde youtube da kaydırırken kendi kendine tıklıyor sinir ediyor. Bunlar aklıma gelenler.

Güle güle kullanın

Bu arada netflix de çalışıyor bende haberiniz olsun :)

• Sagolasin hocam tesekkurler:)

AA mirrorun calismasi ilginc :) sizin arac model, paket neydi?
    Birde video akiciligi nasil? Bende biraz takılmalı ilerliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: esenol99

AA mirrorun calismasi ilginc :) sizin arac model, paket neydi?
    Birde video akiciligi nasil? Bende biraz takılmalı ilerliyor.

Bende Takilma yok, Allure Sport,son guncellemeyi de yukledim Dokunmatik ekran memnunum simdilik :)

Dokunmatik ekranın güncellemesini nasıl yüklediniz ? Güncelleme dosyasına ulaşamıyorum ben bir türlü.

• quote:

Orijinalden alıntı: St. Petersburg

Dokunmatik ekranın güncellemesini nasıl yüklediniz ? Güncelleme dosyasına ulaşamıyorum ben bir türlü.

Hocam,fransa peugeot sayfasinda araci kayit ediyoruz,sasi no vs lazim olacak..Ama once oraya uye olmaniz gerek,Kullanici adi ve sifre olusturuyorsunuz..Daha sonra sasi no ile aracin bilgilerini yazip,guncelleme,navigasyon guncellemesi vs hepsini oradan indirebilirsiniz..

Hocam adresi paylaşabilir misiniz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: St. Petersburg

Hocam adresi paylaşabilir misiniz ?

selamlar. netflix dış ortamlara görüntü aktarılmasını engelliyor. bu yüzden görüntü alamazsınız. keza amazon prime vb bunlarda da aynı sekilde. aracınıza yada android auto ya özgü degil. bilgisayardan da hdmi ile diğer ekrana gönderin, görüntü alamazsınız

• bu arada sizlerden hatalı bir paylasım icin özür dilerim, bugun yakıt alırken farkettim, önceki yakıt ile ilgili paylaşımımda 3.1 lt gösterilen değer
    Yeni Peugeot 308 (2014 sonrası - Ana Konu), anlık ortalama ekranı imiş, bugun kurcalarken öğrendim. yalnız bi depo 700 km yol gitti, ışık yanmadan aldım. belki referans olabilir

• Hocam mesajiniz ulasti ama mesaj kutusunu goremiyorum gsm numarasini yanlis girmisim gsm onayi istiyor gelen kodu giremiyorum o yuzden mesajinizi goremiyorum

• Anladım hocam 308 allure sport için kapora vermiştiniz araçların iptal olduğu konuşuluyordu sizin aracınız ne durumda acaba paylaşmak isterseniz tabii ki

• Hocam iptal mevzusundan sonra sordugumda sorun yok mayis 15 gibi teslim demislerdi ama simdi tekrar yeni bir iptal soz konusu ise ondan haberim yok bana hala sasi motor no falan iletmediler.

• St ile görüştüm geçen ay verilen tüm siparişler iptal edildi tüm Türkiye için geçerli dedi o yüzden sordum hocam ayrıca burada da konusu geçmişti 308 ler klasik kadranla üretilmeye başlanmış İstanbul bayilerinden bilgisini aldım fakat allure sportun sıkıntılı olduğunu ama style tech in geleceğini söylediler bilgisi olan var mıdır acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: serquantes

selamlar. netflix dış ortamlara görüntü aktarılmasını engelliyor. bu yüzden görüntü alamazsınız. keza amazon prime vb bunlarda da aynı sekilde. aracınıza yada android auto ya özgü degil. bilgisayardan da hdmi ile diğer ekrana gönderin, görüntü alamazsınız

Bilgisayardan Hdmi ile Tv'ye bagladiginiz da goruntu alabilirsiniz..

• quote:

Orijinalden alıntı: K. Arpacı

St ile görüştüm geçen ay verilen tüm siparişler iptal edildi tüm Türkiye için geçerli dedi o yüzden sordum hocam ayrıca burada da konusu geçmişti 308 ler klasik kadranla üretilmeye başlanmış İstanbul bayilerinden bilgisini aldım fakat allure sportun sıkıntılı olduğunu ama style tech in geleceğini söylediler bilgisi olan var mıdır acaba?

Allure Sport %50'lik dilime girebilecegi icin belki satamayiz diye getirmezler..290.000 tl.civari oluyor cunku..Satamazlar..Dolar yuksek bayagidir..

• 
Sayfa: önceki 12881289129012911292
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.