Şimdi Ara

Yeni Peugeot 308 (2014 sonrası - Ana Konu) (1098. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: Gürbüz G
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 6 Misafir (2 Mobil) - 4 Masaüstü3 Mobil2 Android
5 sn
30.216
Cevap
294
Favori
1.546.829
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10961097109810991100
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: tolgasu

Parça kodu, parça resmi gibi bilgiler varsa bende denemek isterim. Hurdacılara anlatması zor olur ama resmini görürlerse bulabiliriz. Keşke bu işlemi yaparken video çekseydiniz
    Hocam 3008 son kasadan çıkma teyp modulu deseniz yeterli olur
  • Arkadaşlar 308 BlueHdi Eat6 için önerilen triger seti değişim süresi nedir acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cankut1907

Arkadaşlar 308 BlueHdi Eat6 için önerilen triger seti değişim süresi nedir acaba?
    Daha yeni servise sordum geçen hafta 160 bin km kontrol ve duruma göre değişim.Normalde 180 bin diye geçiyor.
  • osmangdk kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler.. Peki km den ziyade belli bir yılı var mı? Atıyorum 6 yıl/180bin km gibi.. Hangisi önce dolarsa mantığı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cankut1907

Teşekkürler.. Peki km den ziyade belli bir yılı var mı? Atıyorum 6 yıl/180bin km gibi.. Hangisi önce dolarsa mantığı.
    Göral Ankara yetkili servise sordum. (siz sorunca bende şüpheye düştüm). 10 Yıl - 160bin km imiş hangisi erken dolarsa o zaman değişiyormuş. Bilginiz olsun. Saygılar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mert KÜÇÜKUNCU

Kazalı bir 3008in teyp modülünü alacaksınız

Alıntıları Göster
    Hocam merhaba bu carplay-mirrorlink işlemi 308 Active ler içinde geçerli mi hocam? Bir de fiyat olarak ne kadara mal oluyor bilginiz var ise paylaşır mısınız. Teşekkürler şimdiden.
    Çok teşekkürler Hocam
    Detaylı bilgilendirme için çok teşekkürler :) şimdilik bayram sonrasını bekleyeceğim fiyatlar bir nebze olsun düşer diye um6t ediyorum. O zaman kadar konuyu okumaya devam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MCErgun

Arkadaşlar selam. Yaklaşık 3 haftadır ben de 2015 active bluehdi eat sahibiyim. Simdilik araçtan çok memnunum. 3d havuzlu paspas almak istiyorum Gittigidiyor da çekim varken. Hangi markadan, satıcıdan alıyorsunuz?
    Satış sitelerinde LLocker, Sahler, Perflex xmat, Parplex, Novline markalarını görüyorum. Bunlardan kullanan var mı?
    Novline ve Sahler sanki iyi markalar ve fiyatları da ona göre yüksek. Ondan sonra da sanki perflex xmat geliyor ama ondan emin olamadım. Tecrübesi olan var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MCErgun -- 9 Temmuz 2019; 23:26:46 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Satış sitelerinde LLocker, Sahler, Perflex xmat, Parplex, Novline markalarını görüyorum. Bunlardan kullanan var mı?
    Novline ve Sahler sanki iyi markalar ve fiyatları da ona göre yüksek. Ondan sonra da sanki perflex xmat geliyor ama ondan emin olamadım. Tecrübesi olan var mı?

Alıntıları Göster
    Rizline var bende paspas+bagaj mrmnunum
  • quote:

Orijinalden alıntı: osmangdk

Hocam merhaba bu carplay-mirrorlink işlemi 308 Active ler içinde geçerli mi hocam? Bir de fiyat olarak ne kadara mal oluyor bilginiz var ise paylaşır mısınız. Teşekkürler şimdiden.

Alıntıları Göster
    Geçer evet cikmaciyla gorusmelisinuz
  • Mert KÜÇÜKUNCU kullanıcısına yanıt
    Peki kenardan köşeden taşma veya açık kalma oluyor mu paspasta? Rizline için kötü yorum okumuştum çünkü. Eğer sorun yoksa direk ondan alabilirim.

Bir de ön koltuk ileri geri gittikçe arka paspas toplama yapıyor demişler. Böyle bir sıkıntı yaşadınız mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MCErgun -- 10 Temmuz 2019; 11:15:47 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Aklıma yeni geldi yazayım dedim. Astra vepeugeot 308 turbo fiyatlarını karşılaştırabilirsiniz. Diğer parçalarda karşılaştırılabilir. Aklımda kalan astra 2 katından fazlaydı
  • MCErgun kullanıcısına yanıt
    Hocam
    https://www.parcagonder.com/Yeni-308-T9-3-Boyutlu-Havuzlu-Kaucuk-Paspas-Takimi-Orjinal-1609853080,PR-66013.html

3 ay kadar önce aldım burdan çok memnunum. Orjinal parça diye aldım.bi sıkıntı çıkmadı.

Bu n11 gitti gidiyor gbi sitelerde satılanlarda lastik kokusu oluyor tam uymuyor dediler.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Peki kenardan köşeden taşma veya açık kalma oluyor mu paspasta? Rizline için kötü yorum okumuştum çünkü. Eğer sorun yoksa direk ondan alabilirim.

Bir de ön koltuk ileri geri gittikçe arka paspas toplama yapıyor demişler. Böyle bir sıkıntı yaşadınız mı?
    hayır yaşamadım
  • Araç anahtarından araç camlarını uzaktan açma işlemi için gerekli programlamayı Ankara'da yapabilecek biri var mı?
    Ben ayni araca hasarsizlik %60 + muhendis %10 indirilmle 1000 tl civari haziran basi gibi yaptirdim.

• onalh O kullanıcısına yanıt
    Bizim ilk aracımız olacak o yüzden yüksek olur biraz muhtemelen de Astra da olsa aynısı olacak :) Eşimin üzerine yapmazsak alırım bir %10 mühendis o zaman :D Her firma veriyor mu mesleki indirimler ?
  • Ray sigorta veriyor. Digerlerinde duymadim.

• Arkadaşlar, navigasyonu kullanmayı pek beceremedim. Mesela Bursa'da Sur Yapı AVM diyorum ama bulamıyor. Bunu bir ayarı varmı .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 10961097109810991100
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.