Şimdi Ara

Yeni Peugeot 308 (2014 sonrası - Ana Konu) (1097. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
9 Misafir (1 Mobil) - 8 Masaüstü1 Mobil
5 sn
30.216
Cevap
294
Favori
1.546.814
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10951096109710981099
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Emre9110

Continental almam hocam isterse kusursuz lastik uretsin. Ulkemizin haritasini silen firmanin hic biseyini almam. Falken alacagim buyuk ihtimalle
    Continentaldaki ırkçı bir çalışanın zamanında oynamış olduğu küçük oyunlarla kocaman şirketi lekelememek lazım, zaten hemen ozur dileyip videolar kaldırılmıştı, ne bir videoyla Continental vatan haini olur nede bir lastik üretti diye falken yerli ve milli olur, para konuşur...
  • quote:

Orijinalden alıntı: agelbal

çok teşekkür ederim.. aynen tüm aksilikler başıma geldi ve işin daha ilginci hepsi güveneceğimiz tek yer olan YETKİLİ SERVİS yüzünden..gözümün önünden gitmiyor aracımın çekiciden düşerken ki görüntüsü, motorsuz görüntüsü.. işten anlamayanları işin başına geçirince böyle mağduriyetler yaşanıyor audi örneğindeki,benim yaşadığım gibi olaylar.. Dediğiniz gibi soğutmak için ellerinden geleni yaptılar ve başardılar bir de bana sunulan bahane çok komik. güçlü motor kaldırmıyormuş bujileri.. umarım buji patlaması,sorumsuz servis,bilgisiz hiç bir halttan anlamayan ustalar sizlere denk gelmez.
    Senin arabayı tokattaki bosch service satıyordu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mert KÜÇÜKUNCU

Kazalı bir 3008in teyp modülünü alacaksınız

Alıntıları Göster
    Carplay modülü diye mi geciyor?

Fiyat ortalama nedir örnek ilan vs var mı acaba ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yasin90

Carplay modülü diye mi geciyor?

Fiyat ortalama nedir örnek ilan vs var mı acaba ?

Alıntıları Göster
    bizdeki smeg modulun 3008 için olanı işte nac modül diye geçiyordu galiba ekran çıkışı klima çıkışı vs herşeyi aynı olduğundan 3008inki uyuyor 308 e

smeg ekranının arkasında teyp devam ediyor gibisinden hayal etmeyin, ekranı arkası boş o sadece ekran, aşşada ortada biryerde teypin kendisi eski vhs kasetler kadar bişey.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mert KÜÇÜKUNCU -- 6 Temmuz 2019; 18:10:17 >
  • Mert KÜÇÜKUNCU kullanıcısına yanıt
    evet yapmışlar ve satıyorlardı. Ordan çıktı araç sonra başka bir galeride gördüm önce internete ilan verdiler sonra ilanı kaldırıp dükkandan satmaya devam ediyolar onlarda şimdi.
  • quote:

evet yapmışlar ve satıyorlardı. Ordan çıktı araç sonra başka bir galeride gördüm önce internete ilan verdiler sonra ilanı kaldırıp dükkandan satmaya devam ediyolar onlarda şimdi.
    Çok güzel arabaydı ama, içinin beyaz rengi cam tavanı kasasının temizliği otomatik sanzimani start stopu tam istedigim gibiydi 80 e de vereceklerdi
    çok iyi bakmıştım temizliğine fln önem vermiştim ama sonu iyi olmadı. otomatik değildi ama bi karışıklık oldu sanırım :)
  • quote:

çok iyi bakmıştım temizliğine fln önem vermiştim ama sonu iyi olmadı. otomatik değildi ama bi karışıklık oldu sanırım :)
    Otomatigini yanlış hatırlıyor olabilirim
    evet otomatik değil manuel araç. fiyat yükselmiş ama geçende gördüm ilk sahibiyim demeden pazarlık yaptım en son 85 olur diyoki uçuk bir fiyat bence
  • quote:

evet otomatik değil manuel araç. fiyat yükselmiş ama geçende gördüm ilk sahibiyim demeden pazarlık yaptım en son 85 olur diyoki uçuk bir fiyat bence
    85 yazdıydı 80 e bitirdik alacaktım sonra kendisine bu motorlarda manuel şanzımanla beraber kullanıma bağlı olarak lspinin görülebileceği yağ takibi yakıt kalitesi ve deviri takip ederek kullanmanın çok önemli olduğunu motoru servise götüreceğimi eğer aldıktan sonra bilerek birşeyler saklıyorsanız yasal haklarım var vs. dedim hemen anlattı yinede etik ticaret sayılır
    iyi denk gelmiş o zaman, şimdiki galeri hiç anlatmıyo bile sorunsuz hatasız geçmişi temiz olarak pazarlıyor aracı. o aracın başından bi kaç aksilik geçmeseydi bende severek kullanıyodum ama işte olayların üstüne birde peugeot türkiyenin ilgisizliği araçtan iyice soğuttu beni yoksa çok temizdi :)
  • 2016 1.6 Bluehdi otomatik ile aranıza katılmayı düşünüyorum. Araç genel olarak hoşuma gidiyor, yakıt konusu da bir hayli cezbedici.

Yalnız vazgeçmeye çalışıyorlar klasik Peugeot algısından dolayı
    Uzun yıllardır birlikte çalıştığımız sigortacı Peugeot ların yıllık kargo bedelinin almanlara göre çok daha fazla olduğunu söylemiş. Var mı aslı astarı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • w.wallace kullanıcısına yanıt
    yıllık kasko bedeli araç bedeline ve sürücünün riskine göre hesaplanır. Siz bence önce sigortacınızı sonra aracınız değiştirin.
    308 gözü kapalı alabilirsiniz.
    Bu işlemi deneyen oldu mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tolgasu

yıllık kasko bedeli araç bedeline ve sürücünün riskine göre hesaplanır. Siz bence önce sigortacınızı sonra aracınız değiştirin.
    308 gözü kapalı alabilirsiniz.
    Araç kasko bedeli yüksek ve sürücü riski düşük olsa bile ve kasko %40 indirim dahi olsa 2000 TL civarında çıkabiliyor daha yeni yaptırmak zorunda kaldım.
    Araç kasko bedeli nedeniyle kasko fiyatı yüksek çıkıyor. 2016 Model 308 1.6 BlueHdi EAT6 var bende 115.000 TL kasko değeri.
    Arabaya laf yok bastınmı kaçıyo maşallah.
    Daha ucuza kasko yaptımak @tolgasu nun dediği gibi sürücü risklerine göre her firmada değişiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi osmangdk -- 8 Temmuz 2019; 15:43:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: osmangdk

Araç kasko bedeli yüksek ve sürücü riski düşük olsa bile ve kasko %40 indirim dahi olsa 2000 TL civarında çıkabiliyor daha yeni yaptırmak zorunda kaldım.
    Araç kasko bedeli nedeniyle kasko fiyatı yüksek çıkıyor. 2016 Model 308 1.6 BlueHdi EAT6 var bende 115.000 TL kasko değeri.
    Arabaya laf yok bastınmı kaçıyo maşallah.
    Daha ucuza kasko yaptımak @tolgasu nun dediği gibi sürücü risklerine göre her firmada değişiyor.

Alıntıları Göster
    Kastettiğim böyle bir durumdu aslında, net ifade edememiş olabilirim. Aynı yaş/km bandındaki Astra nın kasko bedeli muhtemelen daha az olduğundan benzer riskteki sürücülerde Astra'nın yıllık kasko maliyeti daha az olabilir. Aradaki fiyat farkı ne kadar olabilir ki acaba, 500 lira civarı var mıdır ?

• quote:

Orijinalden alıntı: tolgasu

Bu işlemi deneyen oldu mu?
    Arkadaşa taktık
  • Arkadaşlar selam. Yaklaşık 3 haftadır ben de 2015 active bluehdi eat sahibiyim. Simdilik araçtan çok memnunum. 3d havuzlu paspas almak istiyorum Gittigidiyor da çekim varken. Hangi markadan, satıcıdan alıyorsunuz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Parça kodu, parça resmi gibi bilgiler varsa bende denemek isterim. Hurdacılara anlatması zor olur ama resmini görürlerse bulabiliriz. Keşke bu işlemi yaparken video çekseydiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: w.wallace

Kastettiğim böyle bir durumdu aslında, net ifade edememiş olabilirim. Aynı yaş/km bandındaki Astra nın kasko bedeli muhtemelen daha az olduğundan benzer riskteki sürücülerde Astra'nın yıllık kasko maliyeti daha az olabilir. Aradaki fiyat farkı ne kadar olabilir ki acaba, 500 lira civarı var mıdır ?

Alıntıları Göster
    Söylediğim kasko ücreti 33 yaş Ev Hanımı içindir,araba hanımın üstüne :) .Belki başka indirimlerle daha ucuza yaptıran da olur.

Sigortacım işinde gerçekten iyidir bana dediği; "Peugeot un parçaları pahalı olduğu ve Sigorta firmaları tarafından Peugeot markasına karşı yüksek riziko verildiği için bu miktar çıkıyor." dedi.
    Ancak gelin görün ki aynı model aynı şanzıman Opel Astra 1.6 CDTİ Otomatik alsam da yine aynı miktara yakın çıkacağını tahmin ediyorum. Sigortacımın dediğine göre firmalar artık Türkiye deki araç kullanıcılarına kasko vermek istemiyor çünkü her şeyin suyunu çıkaran insanlar olduğu gibi kaskodan para almak için türlü hileler yapan insanların ceremesini çekiyoruz.

Peugeot 308 için çekilmiş youtube da birçok test videosunu izledim. (Geyik testini izlemenizi tavsiye ederim ..77 diye bir youtube kanalı) Bu kadar sağlam, yere tutunan(Geyik testini izlerseniz kaç bin TL lik araçlarla aynı klasmanda olduğunu) bir araba için niye bu kadar yüksek bir risk çıkar Anlamsız geliyor.

Sonuçta iyi kullanıcı iseniz kaza geçmişiniz yoksa sadece arabanıza verdiğiniz parayı risklere karşı koruma altına alıyorsunuz ve her yıl kaza yapmadığınızda / kaskoyu kullanmadığınızda verdiğiniz kasko parası boşa giden bir para oluyor.
    Umarım kasko yaptırmak zorunda kalan olursa benden daha da ucuza yaptırabilir.
    Kasko İndirim Kriterleri : İkamet İli, Yaş, Kaza Geçmişi, En Son Kasko Derecesi/Geçmişi, Meslek vs.

Not: Bu arada aynı model aynı şanzıman Opel Astra ya 100 bin civarı para vermektense, kaskoya biraz fazla verip 85-90 binlik Peugeot 308 e binerim.
    Saygılar.

• 
Sayfa: önceki 10951096109710981099
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.