Şimdi Ara

Yeni Peugeot 308 (2014 sonrası - Ana Konu) (1088. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
30.224
Cevap
294
Favori
1.547.827
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10861087108810891090
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: milyoncubaba

bunun videolarını izledim acıkcası baya tablet görevi görüyor smeg ekranı ama bu kadar detaylı birşeye ihtiyac varmı tartısılır? ilave olarak maliyeti 2000 liraydı sanırım en son öyle görmüştüm.
    kullanıcı yorumlarına bakmak lazım

Alıntıları Göster
    İhtiyaç ise para ona göre önemli ya da önemli değil denebilir.

Bence çok önemli değil. Ama kullananları biliyorum ve memnunlar. Özellikle de online navigatör özelliği olmasının çok işe yaradığını söylüyorlar.

İstanbul'da yaşayanlar için özellikle açık yolları görmek ve telefondan kurtulmak için işe yarar.

• Arkadaşlar, araçtan fan sesi geliyor ve hararet 80 de bu ses gelmesi normal mi. Motoru kapatınca ses hemen kesiliyor. Bilgisi olan varmı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: IronHasan

İhtiyaç ise para ona göre önemli ya da önemli değil denebilir.

Bence çok önemli değil. Ama kullananları biliyorum ve memnunlar. Özellikle de online navigatör özelliği olmasının çok işe yaradığını söylüyorlar.

İstanbul'da yaşayanlar için özellikle açık yolları görmek ve telefondan kurtulmak için işe yarar.

Alıntıları Göster
    Geniş ekran telefon bide arac tutucu mıknatıs varsa bence cok gerekli değil :)

bir şey danışacağım bugün ön silecek takımı almam gerekiyor.
    ne tavsiye edersiniz?
    illa bosch mu olmalı yoksa daha uygun ürünler iş görür mü?

• quote:

Orijinalden alıntı: milyoncubaba

Geniş ekran telefon bide arac tutucu mıknatıs varsa bence cok gerekli değil :)

bir şey danışacağım bugün ön silecek takımı almam gerekiyor.
    ne tavsiye edersiniz?
    illa bosch mu olmalı yoksa daha uygun ürünler iş görür mü?

Alıntıları Göster
    Ben Peugeot orjinal kullanıyorum. Kampanya vardı. Hem kaliteli hem de ekonomik.

Euro Repar servislerde de mevcuttu.

• milyoncubaba kullanıcısına yanıt
    Tavsiye demeyelim ama ben olsam ucuzunu alır her yıl değiştirirdim.

Çok kötü durumda değilse eylül ayında alın ve kışa kurumamış silecekleri girin. Yazın sıcağı ister istemez kurutuyor.

Bir zararı olmaz hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: IronHasan

Tavsiye demeyelim ama ben olsam ucuzunu alır her yıl değiştirirdim.

Çok kötü durumda değilse eylül ayında alın ve kışa kurumamış silecekleri girin. Yazın sıcağı ister istemez kurutuyor.
    aynen bende öyle düşünüyorum değiştirmek daha mantıklı ne kadar kaliteli olsa da hava şartları çok etkiliyor.

bunu malesef almak zorundayım çok ses yapıyor , araçta ses takıntısı olan biriyim malesef :) havalarda dengesiz bu aralar.

bahsettiğim ürünü aldım olumlu olumsuz yorum yaparım burada.
  • Herkese selam bu aracın 2017 modeli(henüz 15 bin km) ile test sürüsüne çıkma şansı buldum.arka koltukta oturduğumda çok fazla sarsma ve zıplama yapıyor.eski aracım 2001 golfe göre beni biraz hayal kırıklığına uğratti.sebebi nedir?(ciddi anlamda bu araçtan almayı düsünüyorum.)

• marseltalon M kullanıcısına yanıt
    Hocam klimanın kapalı olduğundan emin oldıktan sonra tekrar deneyin.

Buradan orijinal kauçuk paspas almıştım. Sıkıntısız orijinal üründü. Silecek içinde tercih edilebilir.

https://www.parcagonder.com/urun/yeni-308-t9-on-silecek-takimi-orjinal

• falovmi kullanıcısına yanıt
    Hocam klima komple kapalı. Bu ses her zaman olmuyor.

• call me kullanıcısına yanıt
    Torsiyon yapısı gereği az da olsa bu durum mevcut. Lastik basıncı çok etkiliyor. Basıncı komtrol ettikten sonra tekrar deneyimleyin isterseniz.

• marseltalon M kullanıcısına yanıt
    Hocam bi servise gösterin o zaman. Performanslı sürüş sonrası mı yapıyor ?

• Selamlar arkadaslar. 1.2 130 bg puretech aracim var. Cok sukur motorla ilgili bir sorun yasamiyorum. Benim bujiler onceki sahibi tarafindan zaten degistirilmis. Bununla birlikte aklima bir dusunce geldi. Bizim motorlarin kronik sorununu yeni buji ve yazilimla cözmüşler tamam ama;
    soru 1: bu bujiler (yeni tip) servis disinda bulunuyor mu? Bulunuyorsa referans numarasi nedir? Gerci servis disinda bakim yaptirmayi dusunmuyorum ama servistede takilan buji kontrol etme acisindan bilmekte fayda var.

Soru2: sorunun cozumu olarak Hep bahsedilen bu yazilim guncellemesi ne anlama geliyor? Mesela aracin performansina yonelik bir törpüleme söz konusu mu? Ya da torku azaltmaya yönelik bir durum olabilir mi?

• y.seyrek Y kullanıcısına yanıt
    Servisi arayarak şase no ile geri çağırma olup olmadığını öğrenebilirisiniz. Aracınız servis bakımlı olmasada geri çağırmadan ücretsiz faydalanabiliyosunuz diye biliyorum.

• falovmi kullanıcısına yanıt
    Normal sürüşte yapıyor. Zaten ilk bakım için servise gideceğim yakın zaman da , ekranda da anahtar resmi de çıktı bakım için.

• quote:

Orijinalden alıntı: falovmi

Torsiyon yapısı gereği az da olsa bu durum mevcut. Lastik basıncı çok etkiliyor. Basıncı komtrol ettikten sonra tekrar deneyimleyin isterseniz.
    ilk fırsatta bir de öyle denemek istiyorum.inşallah dediğiniz gibi olur!
  • call me kullanıcısına yanıt
    Deneyin hocam, tamamen olmasa da azalacaktır. Ama torsiyon olduğu hissediliyo belirgin bir şekilde.

• quote:

Orijinalden alıntı: falovmi

Deneyin hocam, tamamen olmasa da azalacaktır. Ama torsiyon olduğu hissediliyo belirgin bir şekilde.
    Yaptığım ufak bir araştırmayla: Sınıfındaki diğer araçlarda (leon, astra K,golf,İ30) bu kadar çok vuruntu, ses, zıplatma olmuyormuş.Bazı araçlarda torsiyon çubuğu olmasında rağmen.Aracı almayı cidden düşünüyorum (Maddi gücüm dizel otomatikte bu aracın yüksek modelini almaya yetiyor).o yüzden her güzelin bir kusuru var diyeceğiz artık:) Cevap ve ilgin için teşekkür ederim.
  • 
Sayfa: önceki 10861087108810891090
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.