Şimdi Ara

Yeni Peugeot 308 (2014 sonrası - Ana Konu) (1051. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
30.204
Cevap
295
Favori
1.546.484
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10491050105110521053
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Nasip olursa bu hafta ben de aranıza katılacağım. Peugeot 308 dizel otomatik active paket 104.000 tl beyaz renk için bayi ile anlaştık. Renk konusunda kararsızım. Sizce beyaz mı tekno gri mi fırtına gri mi ? Ben bir türlü karar veremiyorum.

Ayrıca garanti uzatmayı tavsiye ediyor musunuz ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar bende yarın kismet olursa 2015 308 bluehdi Allure modeli Comfort ve Premium paketli bir araçla aranıza katılacağım.Aldıktan sonra olumlu olumsuz yroumlarımı paylaşırım.
  • lion308 L kullanıcısına yanıt
    Hayırlı Olsun . Güle güle kullanın . Tatmin olacaksınız

• rehberr kullanıcısına yanıt
    Merhaba . Hayırlı olsun . Benim aracım Tekno Gri. Ben çok memnunum . Opak beyaz yerine tercih edilebilir . Garanti uzatma fiyatları yüksek bence size kalmış .

• 2015 model aktive dizel otomatik kullanicisiyim.aractan çok memnunum ancak büyütmek lazim.68.000 km de ve 8 ay daha garantisi devam ediyor.fiyat 79.000 tl.herhangi bir kazası yok çok şükür...ilgilenen arkadaşlar için telefonum 0 542 2420618

Yeni Peugeot 308 (2014 sonrası - Ana Konu)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GEZGİN-36 -- 20 Kasım 2018; 19:59:26 >

• Aracı hayırlısıyla aldım.Memnun kalırım,Süspansiyonu biraz sert geldi.Direksiyon ufak tefek değişik.Orjinal paspas ta aldım.Bir tek bagaj havuzu alacağım.Ekran karmaşık değil,bence güzel.
  • Selamlar
    ben orjinal kauçuk paspas aldım. 1 sene geçmeden sürücü tarafında aşınmalar başladı. Bizim araçların karter korumaları plastik. 150 tl ye metal olanı alıp taktırdım. Sağlam oldu tavsiye ederim.
  • 2016 fiyatına 2017 model (eylül çıkış) 13 aylık araç
    fiyatı yeni kırdım ilgilenenlere;
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-peugeot-ilk-sahibinden-2017-fume-15bin-bakim-yapildi-18-faturali-624126669/detay
  • quote:

Orijinalden alıntı: FoxHound

Hocam o kadar takılmayın. Ankara Göral'da çalışan tanıdık usta var. Bizzat onunla konuştum hiçbir sıkıntı olmaz dedi. Onunla konuştuktan sonra 5w30 yağ olan bakım paketini aldım. Ayrıca aldığım yer de Euro 5 için 5w30 önerdi...
    yalnız bizim araçlar Euro 6'dır...

Euro 5 lerde adblue sistemi yoktur...
  • Hocam benim araç Classic Edition Plus...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FoxHound

Hocam benim araç Classic Edition Plus...
    Haa o zaman tamam CEP ler, e-hdi, E5 motor...
  • beyler mrb. şu fırsat döneminde bende 308 için bayağı heveslendim imkanım olursa almayı düşünüyorum.
    sormak istediğim bir nokta var: 1.6 dizel otm 308 i göral da test sürüşü yaptığıımda
    gaza basıp aracı hızlandırıp yüksek devirde ayağımı gazdan çektiğimde araç yüksek devirde takılı kaldı ve motor freni yapıp bağırarak devam etti. bu bir iki kere tekrar etti
    dizel otm lerde benzer gözlemi olan var mı test aracının arızası mıydı? otm vites te bu yönde programlı olabilir de o yüzden. yardımcı olursanız çok sevinirim: doğru bilgi için en kaynaklı ve güvenilir yer burası çünkü
  • quote:

Orijinalden alıntı: drakkar06

beyler mrb. şu fırsat döneminde bende 308 için bayağı heveslendim imkanım olursa almayı düşünüyorum.
    sormak istediğim bir nokta var: 1.6 dizel otm 308 i göral da test sürüşü yaptığıımda
    gaza basıp aracı hızlandırıp yüksek devirde ayağımı gazdan çektiğimde araç yüksek devirde takılı kaldı ve motor freni yapıp bağırarak devam etti. bu bir iki kere tekrar etti
    dizel otm lerde benzer gözlemi olan var mı test aracının arızası mıydı? otm vites te bu yönde programlı olabilir de o yüzden. yardımcı olursanız çok sevinirim: doğru bilgi için en kaynaklı ve güvenilir yer burası çünkü
    Aşırı gazladığınız an vitesler yüksek devirlerde atmaya başlar. Bu gayet normal bir tepkidir.

Yüksek devire gelip vites atmadan ayağınızı birden çekerseniz, bu sefer de araç yüksek devirde vites büyütmeden motor freni ile aracı yavaşlatmaya çalışır. Bu da gayet doğal ve gereklidir. Aksi halde dik inişlerde aracı durdurmanız kolay olmaz, sürekli fren balatalarına yükü bindirirdiniz.

Ama yumuşak gazlarla hareket ederseniz, araç bunu anlar ve tık tık vitesleri büyütür. Sert frenleme yaparsanız o da vitesi küçülterek aracın durmasına yardımcı olur.

Söz ettiğiniz konu ne bir arızadır ne de özel bir durum. Olması gerekli olan bir özelliktir.

• Ben de 1.2 puretech 308'imi bugün teslim aldım. Ateş gibi araçmış maşallah.
    İyi ki almışım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erulu

Ben de 1.2 puretech 308'imi bugün teslim aldım. Ateş gibi araçmış maşallah.
    İyi ki almışım.
    Hayırlı olsun. Allah kaza bela vermesin. Güle güle kullanın.
  • Sevgili 308 severler, aşağıdaki araç nasıl acaba fiyatı ve temizliği yorumlayabilir misiniz?

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-peugeot-akbas-plaza-yeni-308-boyasiz-plusdenon-ses-sistemli-allure-617588894/detay
  • IronHasan kullanıcısına yanıt
    Sağolasın. Cümlemize👍

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Lro L kullanıcısına yanıt
    308 in makbulu otomatik olanıdır, ama yine siz bilirsiniz
  • Araç güzele benziyor.Manuel otomatik tercihi haricinde bence alınır.Siyah renge bakması zordur.Donanım olarak pek bir eksiği yok gibi duruyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lro

Sevgili 308 severler, aşağıdaki araç nasıl acaba fiyatı ve temizliği yorumlayabilir misiniz?

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-peugeot-akbas-plaza-yeni-308-boyasiz-plusdenon-ses-sistemli-allure-617588894/detay
    Elbette konu bütçe meselesine dayanıyor.
    Araç dolu paket. Güzel ve temiz duruyor.

Bir arkadaş daha belirtmiş, ben de aynı düşüncedeyim. BlueHDI motor ve EAT6 şanzıman olsa çok daha iyi olur.

Yine de kararınız ne olursa hayırlısı olsun.

• 
Sayfa: önceki 10491050105110521053
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.