Şimdi Ara

Yeni Peugeot 308 (2014 sonrası - Ana Konu) (1050. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
30.224
Cevap
294
Favori
1.547.826
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10481049105010511052
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhabalar, İLKSAN bir kampanya düzenlemiş
    Yeni 308 ACTİVE 1.6 BLUE
    HDİ 120 HP EAT6 S&S
    TAM OTOMATİK DİZEL aracı peşin 108.650 verecek. Bu araç hakkında bilgim yok, ne dersiniz? Kaçırılmayacak bir fırsat mıdır? Teşekkürler.
  • leventbe L kullanıcısına yanıt
    Bu aracı bu fiyata veriyorlarsa koşa koşa al. Beğenme me ihtimalin yok. Sınıfının en iyi dizel ve otomatiği bir arada. Bagaji da 420 lt. Sessiz. Diri atik. Yol tutuş mükemmel,izolasyon ve malzeme kalitesi iyi. Daha ne olsun. Aynı aracın 2017 modelini corollayı satarak aldım. Corolladan her anlamda daha iyi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün peugeotmarket.com'dan aldığım filtre bakım paketi geldi. Parçaların hepsi orijinal. 360₺ + 12₺ kargo şeklinde. 30₺ de işçilik için ustaya verdim. Servisin 950₺ istedigi bakımı 402₺ ye halletmiş oldum...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhaba. Silecekler nasıl kalkıyor.

• FoxHound kullanıcısına yanıt
    Merhaba mazot filtresi dahil mi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokselelkn

Merhaba. Silecekler nasıl kalkıyor.
    Kalkmıyor yada ben beceremedim.Bşrçok kişiden şu şekilde olacak diye şeyler duymuştum ama yapamadım .

• bugün aracın plakalık ışıklarını beyaz LED yaptım. Photon 7020 T10 W5W.

orjinalinde bir tek bu ışıklar sarı idi.

• Reis-i Eagles kullanıcısına yanıt
    Hocam araç 1.2 puretech mi?
    Memnun musunuz?
    Aynı rengini aldım inşallah salı teslim alıcam.
  • Kalkıyor . Servis moduna almanız lazım . Youtubeda videolarıda var .

• leventbe L kullanıcısına yanıt
    Filo kampanyası . Almanız için iki koşul var . Vergi levhanız olacak ve aynı anda 2 araca sahip olacaksınız .

• Teşekkürler. Bilen varsa faydalı olur.

• bandırma10.5 kullanıcısına yanıt
    Yetkili serviste mi geldi sizin başınıza bu olay? Şasi no girdiklerinde sistemin hem 5w30 hem de 0w30 yağ seçeneklerini sunduğunu söylediler. Ben de biraz tepki gösterdim bana neden sormadıkları için. Umarım ileride sıkıntı çıkarmaz. Ben de sizin gibi bir sonraki değişimde 0w30 koyduracagim

• quote:

Orijinalden alıntı: erulu

Hocam araç 1.2 puretech mi?
    Memnun musunuz?
    Aynı rengini aldım inşallah salı teslim alıcam.
    Ben çok memnunum. Motoru çok kuvvetli, şanzıman da çok başarılı.

Herkesin baştan marka önyargısı olup, içine bindikten ya da kullandıktan sonra algısını değiştiren bi otomobil 308.

(Lav) Kırmızı rengi diğer renklere göre daha çok yakıştırıyorum. Bir de sedefli beyaz çok güzel.
  • Hocam o kadar takılmayın. Ankara Göral'da çalışan tanıdık usta var. Bizzat onunla konuştum hiçbir sıkıntı olmaz dedi. Onunla konuştuktan sonra 5w30 yağ olan bakım paketini aldım. Ayrıca aldığım yer de Euro 5 için 5w30 önerdi...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Silecekleri kaldırmak için Servis Modu'na almanız gerekmektedir. Bunun içinde bu Video bu olayı anlatıyor .https://youtu.be/DQmMNTS3UXs

• Merhaba arkadaşlar herkese iyi forumlar. Bende bugün aranıza katıldım. 105 bine dizel otomatik active paket aldım. Araca seramik kaplama lumar cam filmi ve kaput filmi için 2500 liraya anlaştık. Tavsiye edeceğiniz aksesuar varmı. Bagaj havuzu nerden alabilirim.

• tiger25ist T kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun. Paspası orjinal alin. Diğerleri kalitesiz. internette peugeot markette servise göre daha ucuz. Bagaj havuzu Yan sanayi pek kaliteli değil ama zaten öyle yıpranan bir parça değil. Kaput filmi güneş altinda zamanla ton farkı yapıyor. Sökmekte zor oluyor. Cam filmi iyi olmuş. Seramik kaplama tam bir tuzak. Bende yaptiracaktim. Sonaxta kampanyalı 600 dediler. Boya daha yeni. Biraz yıpranmış 2.3 yıl sonra yaptırmak daha mantikli geldi.

• quote:

Orijinalden alıntı: tiger25ist

Merhaba arkadaşlar herkese iyi forumlar. Bende bugün aranıza katıldım. 105 bine dizel otomatik active paket aldım. Araca seramik kaplama lumar cam filmi ve kaput filmi için 2500 liraya anlaştık. Tavsiye edeceğiniz aksesuar varmı. Bagaj havuzu nerden alabilirim.
    Yüksek rakam bence.Zaten aracı uyguna almışsınız hiç fiyatı yükseltmeyin,boşverin o uygulamaları.Dışarıda film yaptırın.

• 308 sahibi forumdaslarim, ben ilk foruma üye olanlardanım, ilk 308 vti benzin / LPG deneyimini bu forumda yaşadım, active donanımda ki aracımı da 2018 Mart ayında sattım, şu an yerine Megan 4 aldık ailecek, fakat 308 sahipleri ayrıcalıklı hissetmeye devam etsin, uzun bir süre bu aracı kullanan birisi olarak 308 in verdiği sürüş zevkini şuan bir başka araç daha veremedi, reno Fiat grubu çok uzak bu zevke, araç gerçekten çok ve akiciymis, kalite hissi de gayet iyi, 308 den sonra belki bir üst segmente çıkarsanız size bu tadı aratmaz diyeceğim ama yeni nesil 308 i tatlı yapan özelliklerinden birisi de küçük direksiyonu bence. Hepinize iyi sürüşler dilerim.

• 2014 1.2 130 beygir active aracım var, yol bilgisayarım saçmalayan başladı gidilen yolu az gösteriyor yakıtı acayip fazla gösteriyor ( rölantide 13 ten başlıyor, ama imkansız çünkü devir 800lerde) sorun ne olabilir.

• 
Sayfa: önceki 10481049105010511052
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.