Şimdi Ara

Yeni Peugeot 308 (2014 sonrası - Ana Konu) (1034. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
30.216
Cevap
294
Favori
1.546.854
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10321033103410351036
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bugün istanbul libadiye aktif iriyıl'a uzun yol öncesi kontrole gittim. ücretsiz buji ve motor yazılımı var dediler. 1.2 puretech eat6 var bende. diğer arkadaşlar da servislere bir görünsün derim.

bayram yoğunluğuna ve yarım gün olmasına rağmen 13:00 gibi aracı alıp 2-3 saat içinde işlemleri tamamlayıp teslim ettiler. epey memnun kaldım.

bakımlarını da düzenli olarak buradan yaptırmıştım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 1.2 130 hp benzinli eat6 ile Tatildeki yakıt tüketimim deniz seviyesinden yola çıkıp deniz seviyesine gidilmiştir sonra tekrar geri dönülmüştür yolun üçte Birlik kısmı gündüz şehir içinde trafikte yapılmıştır ortalama bu nedenle düşüktür ş.d genellikle 110- 120 arası seyredildi klima sürekli açık 4 kişi bagaj ful.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi feylesof2150 -- 18 Ağustos 2018; 21:28:31 >
  • 2016 classic edition plus ile benzer durumu ben de yarim kontak yapmadan aracı hızlıca calistirinca yasamistim. Multimedya ekraninin yazılımını yeniden başlatabilmesi için ayarlardan ikinci temayı seçtikten sonra sorunum çözülmüştü.

Tema değişimi 30 saniye falan sürerek yazılımın yeniden yüklenmesini sağlıyor. Sonrasinda tekrar eski temaya geri dönmüştüm, umarım sizde de ise yarar

• talhadogdu T kullanıcısına yanıt
    Ben de 7 8 kere kontak kapatip actim ki peugeot amblemi ile acilsin. Sıfırdin bootlasin yani. Ama her seferinde hizli bi sekilde açıldı. Sorun ertesi gün actigimda ekran sifirdan acildigi icin sanirim düzelmis oldu.

• feylesof2150 kullanıcısına yanıt
    Benzinli Otm bir araca ve koşullara göre gayet iyi değer.

• quote:

Orijinalden alıntı: feylesof2150

1.2 130 hp benzinli eat6 ile Tatildeki yakıt tüketimim deniz seviyesinden yola çıkıp deniz seviyesine gidilmiştir sonra tekrar geri dönülmüştür yolun üçte Birlik kısmı gündüz şehir içinde trafikte yapılmıştır ortalama bu nedenle düşüktür ş.d genellikle 110- 120 arası seyredildi klima sürekli açık 4 kişi bagaj ful.
    Birlikte gittiğimiz auris 1.6 cvt 7.2 gösterdi yol bilgisayarı.

• 1.6 dizel 6 ileri tam otomatik 308lerin şehir içi gerçek kullanıcı yakıt tüketimi nasıl arkadaşlar?
  • herkese hayırlı bayramlar,

serviste buji değişimi ve motor yazılımı sonrası şehir içi yakıt tüketimi arttı gibi. Peugeot uygulamasından kontrol ediyorum da sanki 1.5~2 litre fazla yakmaya başladı. bayram vesilesiyle her gün gittiğim yollardan gitmiyorum, iş başı yaptığımda daha iyi gözlemleyeceğim.

• ultimatetnctr U kullanıcısına yanıt
    Bu konu kisiden kisiye digisiklik gosterir. Benim ist ici ortalamam 5,5-6 arasi.

• Bayramdaki bursadaki tüketim trafik azaldı tüketim böyle oldu. Ertuğrul, mudanya, hüriyet, dikkaldırım, kestel ve bir kaç yer daha.

1.2 eat6

• Merhaba Arkadaşlar. Bayramda muğla tarafına giderken 308 1.2 aracımın smeg ekranım kapandı birdaha açılmadı. ekranda ışık var var ama kapalı. bilgi destek olabilecek varmı. sorun ne olabilir. tamir için nereye gösterebilirm. istanbulda ikamet ediyorum.
  • gxsafa G kullanıcısına yanıt
    direksiyon ve vites topuzundaki ısınmayı ön camdan yapıyor bende güneşlik koyunca sorun kalmadı :)
  • VALECİRAPTOR V kullanıcısına yanıt
    sol üstte bulunan araba resmine 5 sn kadar basılı tutup reset atın bakalım ne olacak ?
  • Arkadaşlar merhaba, bende araniza yeni katıldım. Aldığım aracın lastikleri baya bir yıpranmış durumda. Dört mevsim lastik almayı düşünüyorum. Michelin crossclimate + ilgimi çekti. Kullanan var mı? Yada başka lastik önerisi? Yaz/ kış ayrı alma konusundaki düşünceleriniz neler? 225/40 18 R

Şimdiden teşekkürler.

• almeida3434 kullanıcısına yanıt
    teşekkürler akşam bir deneyeceğim.
  • Selamlar Arkadaşlar,

Forumda "metal vurma sesi", "metal çarpma sesi" gibi arattığımda hep motorla ilgili şeyler çıkıyor, bana ses arka taraftan geliyor. Sanki metal metale vuruyormuş gibi ses duyuyorum TINGG!! şeklinde... Ayrıca eğimli dönüşlerde (yani düz yoldan eğimli yola dönerken gibi) gerilme sesleri, hafif gıcırtılar geliyor, sanki gövde zorlanıyormuş gibi, sizce ne olabilir ?
  • Salyangoz kullanıcısına yanıt
    travers sesi kronik
  • drdilmen D kullanıcısına yanıt
    Selamlar,

Spor modda da bunu yapıyor mu ? Normal modda bazı şeyler kısıtlı olabilir, spor modda da aynı sorunu yapıyorsa bir şey diyemeyeceğim :)
  • almeida3434 kullanıcısına yanıt
    Yarın sabah servise götüreceğim, bakalım onlar ne diyecekler, garantinin dolmasına az kaldı, umarım sorun çıkarmadan hallederler
  • Salyangoz kullanıcısına yanıt
    yüksek ihtimal buji değişimi olur.

ücretsiz değişim yapıyorlar, Fransa'dan kampanya yüklenmiş. ben de alakasız bişey için gitmiştim motor yazılımı + ücretsiz buji değişimi yapıldı.
  • 
Sayfa: önceki 10321033103410351036
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.