Şimdi Ara

Yeni Peugeot 308 (2014 sonrası - Ana Konu) (1033. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
30.224
Cevap
294
Favori
1.547.780
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10311032103310341035
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Parçagönder.com . Ürün almışlığım vardır . Ürünler orjinal 👍🏻.

Jant konusu 18 e geçin . S jantını da boşverin .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ec.dmn kullanıcısına yanıt
    Donanımlı güzel araç . Keyifli sürüşler.

• quote:

Orijinalden alıntı: ec.dmn

Merhaba, ben de bugün 2017 model 9.000 km'de bir 308 alarak aranıza katıldım. Megane 4 alacakken son anda (ve iyi ki!) 308 test ettim ve bir anda aşık olup tercihimi 308'den yana kullandım.

Aracım 1.6 BlueHDI EAT6 Allure donanıma ek olarak Comfort Pack+Performance Pack+Safety Pack donanımlı. 3D Navigasyon dışında alınabilecek bütün opsiyonlar alınmış.

Herkese selam eder, keyifli sürüşler dilerim.
    Fiyat nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TurKoEren

Parçagönder.com . Ürün almışlığım vardır . Ürünler orjinal 👍🏻.

Jant konusu 18 e geçin . S jantını da boşverin .
    Hocam 18 jant aracı çok sertleştiriyor konforu da azaltıyor diye forumda okumuştum. Ayrıca lastikler daha pahalı oluyor, masraf tabi artıyor biraz. Bilgi için teşekkürler.
  • Navigasyonlu SMEG+ ekranı internet kullanımı için iphone 6 ya bağlayamıyorum. Bağlantı kurabilen var mı ? Diğer bağlantılar için bağlanıyor ancak internet kullanımı için bağlantı sağlanmıyor. Donanım bulunamadı diyor.
  • firstutay F kullanıcısına yanıt
    İnternete bağlanıyor ama 14k çevirmeli modem zamanındaki hızda açılıyor sayfalar. Efektif değil ve pratikte bu ekrandan yapılacak hiçbir şey yok maalesef

• quote:

Orijinalden alıntı: gxsafa

paketler iyi güzelde cam tavandan uzak durun bence, yazın yanar aracınız kışın soğuk gelir, catladı patladı vs ülkemi norveç gibi olsa iyide memlekettin her yeri betonken manzarada yok boşuna masraf etmeyin, benden solemesi
    allure cam tavanlı aracımı 3 senedir kullanıyorum, yaz tatillerine de aracımla giderim, bodrum-fethiye-didim vs.

cam tavana numara film çektirdim ve bu 3 sene içinde toplasanız 3-4 defa cam perdesini kapatmışımdır.

bundan sonra alacağım araç mutlaka cam tavan ve/veya sunrooflu olacak...
  • gxsafa G kullanıcısına yanıt
    Galdo iç döşeme artı film çekilmiş cam tavan Can dır hocam . Akvaryumda seyahet ediyormuş gibisiniz .

• quote:

Orijinalden alıntı: gxsafa

paketler iyi güzelde cam tavandan uzak durun bence, yazın yanar aracınız kışın soğuk gelir, catladı patladı vs ülkemi norveç gibi olsa iyide memlekettin her yeri betonken manzarada yok boşuna masraf etmeyin, benden solemesi
    Allah nasib ederse araba alırken cam tavan veya sunroof olmasında özellikle dikkat ederim.

Şu an sunrooflu leon var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kocaballi

allure cam tavanlı aracımı 3 senedir kullanıyorum, yaz tatillerine de aracımla giderim, bodrum-fethiye-didim vs.

cam tavana numara film çektirdim ve bu 3 sene içinde toplasanız 3-4 defa cam perdesini kapatmışımdır.

bundan sonra alacağım araç mutlaka cam tavan ve/veya sunrooflu olacak...

Alıntıları Göster
    İmzamı atarım.

• TurKoEren kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim
  • Aracı 2. el 9.000 km'de aldım. Değişen, boya, çizik vs. hiçbir şey yok. 118.000'e aldım.

@Copa.BJK
  • kocaballi kullanıcısına yanıt
    Hocam başımdan geçeni anlatıyım, benimde aracımda film vardı perdesi kapalıydı hastanede işim vardı ve 3-4 saat sonra acil gitmem gerekti araca oturduğumda direksiyonu tutamadım o denli sıcaktı o gün elimi su ile ıslatım bir bez parçasıyla aracı sürdüm o gün tövbe ettim cam tavana, peugeot yetkili servis çalışanıyım cam tavanlı kazaya karşmış araçları görseniz bundan sonra ne sunroof nede cam tavanlı araca binersiniz, , araca kattığı ekstra ağırlık çukura düşme sonrası çatlama veya yukarıdan sert cisim düşmesi gibi nedenlerle (dolu vs.) cam değişmesi değişen camın tıkırtı yapması oooo say say bitmez ama siz öyle mutluysanız sorun yok tabi
  • gxsafa G kullanıcısına yanıt
    Direksiyon isindiysa nedeni on cam olabilir. Aractan inerken on cama mutlaka guneslik takin. Su ayna gibi olanlardan.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Jeopol kullanıcısına yanıt
    ilgisi yok aracımı 11 yıldır aynı yere park ediyorum (konum olarak) bu sıkıntı sadece cam tavan aracımda yaşadım
  • kocaballi kullanıcısına yanıt
    filmi nerede çektirdiniz? belirli bir özelliğe sahip bir film mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reis-i Eagles

filmi nerede çektirdiniz? belirli bir özelliğe sahip bir film mi?
    lumar atr35 2 numara film çektirmiştim.

Ancak şimdiki aklım olsa 3.numara çektirirdim.

Bundan sonra alacağım cam tavanlı araca 3 numara çektireceğim...
  • Arkadaslar Mazot aldiktan sonra araca bindim ve yola ciktim ancak hoparlorden ses gelmediginu farkettim. Istasyona giderken muzik caliyordu. Suan hicbir ses cikmiyor. Bluetoothla da cikmiyor fm radyodada. Bt ile bagliyken sarkinin caldigi gozukuyor ancak fm radyoda bi sıkıntı var. Direksiyondan ileri tusuna basinca butun mhzleri tariyor bir sey cikmiyor. Kac kere arabayi kapatip calistirdim ama duzelmedim. Sizce nasil cozebilirim bu sorunu

Arac 2015 model active 308.

• Merhabalar

Bende aranıza yeni katıldım 308 allure bluehdi eat6 (2015)

Cam tavan yok diğer arabamda vardı kaç defa actin derseniz 2 senede en fazla 5 defa sunroof olmadıkça gerek yok bence bide huzursuz ediyor beni o yuzden cam tavan düşünmedim alırken

Arkadaşlar araçlarınızın değerini bilin ilk defa peugeot kullanıyorum gercekten guzel araba diğer konu başlığınada yazmıştım

Önceki aracım mini cooper ondan önce astra k kullandım inanın bariz fark var yalıtım ve konfor olarak ve astradaki trim sesinden tiksinip satmıştım bu araçta trim sesi sıfır belki km yaptıkça artar ama sıfır astrada butun heryerden ses geliyordu aşırı yol sesi alıyordu.

Bu araç olmuş ufak tefek kusurları dışında yıllarca keyifle binilir keşke daha önce alsaydım diyorum.

Valla bok atanlara sakın aldanmayın alırken

Aracın koltuklar açık renk nasıl bir kılıf yada koruma önerirsiniz?

• emread kullanıcısına yanıt
    Aracınız hayırlı olsun . Trim sesi bende de mevcut değil . Bende de açık döşeme var. Bir korumam veya kılıfım yok . Kirlenince özel spreyler var . Onunla temizliyorum .

• 
Sayfa: önceki 10311032103310341035
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.