Şimdi Ara

Yeni Peugeot 308 (2014 sonrası - Ana Konu) (1030. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
30.216
Cevap
294
Favori
1.546.857
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10281029103010311032
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kronik problemlere bu tür yaklaşımlar marka lehine artı puan kazandırır .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • muharrem.05 kullanıcısına yanıt
    Bende 2015 1.2 eat6 active geri görüş kamerası paketli var 20binde. Henüz ilana koymadım. Düşünürseniz görüşelim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar. Bende de Peugeot 308 1.6 THP aracım var. İlgilenenler olursa fiyatta yardımcı olurum. Kazasız boyasızdır.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-peugeot-kazasiz-degisensiz-40-bin-km-ekstra-guvenlik-gti-tasarim-576085753/detay
  • quote:

Orijinalden alıntı: schumi0411

Destekleyecek bir mesaj yazayım dün arabamızı 2015 model yetkili servise götürdük traverstte sorun olduğunu belirttik garantisi bitmesine rağmen Traversi yapacaklarını belirttiler özel bir köpük malzeme uygulaması yapıyorlar üç gün içerisinde gelecek biz de Aracımızı götürüp o işlemi uygulayacağız.
    hangi servis?
  • Reis-i Eagles kullanıcısına yanıt
    Haldızlar izmit peugeot

• Arkadaşlar merhaba. 2 araçta 2017 makyajlı kasa allure paket. Ama birinin vites bölgesinde S harfli tuş olarak, diğerinde de sağ çaprazda SPORT büyük tuş olarak geçiyor. Bunun böyle olmasının sebebi nedir?

• quote:

Orijinalden alıntı: xanberk

Arkadaşlar merhaba. 2 araçta 2017 makyajlı kasa allure paket. Ama birinin vites bölgesinde S harfli tuş olarak, diğerinde de sağ çaprazda SPORT büyük tuş olarak geçiyor. Bunun böyle olmasının sebebi nedir?
    SPORT büyük tuş olan, sport pakettir,
    jantlar 18 veya 19 du hatırlamıyorum, sporta geçice ekran kızarır, içeride duyulan motor sesi değişir ve araç spor sürüş moduna geçer, direksiyon arkasında da vites değiştirme kulakçıkları da oluyordu sanırım...
  • kocaballi kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam teşekkür ederim ama jantlar normal allure paketteki jantlardan. Sport paket olması benim için bir avantaj o halde. Sizce yıl sonu beklenmeli mi araç almak için? 8ileri şanzımanlı yeni motorlu modeller gelecekmiş ve sanırım kasa değişimi 2020’de gerçekleşecek muhtemelen. Mantıklı bir tercih olur mu şuan benim için?

• xanberk kullanıcısına yanıt
    pusuda bekle kardeş

eat8 geleceğini bana da resmi olmayan kaynaklardan ilettiler eat8 130 hp kombinasyonu, şu anki c sınıfı hb araçlar içindeki en iyi olanının daha da gelişmişi olacak

ama malum ithal ürün, olmadık fiyatlara çıkabilir geldiğinde ülkemize

ama pejo bu liste fiyatlarına bakmadan indirime gidip tutturabildiklerine liste fiyatından şanslılara da indirilmiş fiyatlardan verirler
  • bandırma10.5 kullanıcısına yanıt
    o iş yaş eat8 ve 130 beygirlik motor şanzımanın fiyatı 2019 başında ülkemizde olacak,( şu an fiyatlar gene güncelleniyor ) memlekette 10 günde bir otomobil fiyatlarında güncelleme adı altında fiyatlar arttıyor,bir sene önce 3008 orta paketler 125 bin bantlarında iken şu an 180 bin bantlarında orta paketi alınabiliniyor, yok artık öyle bir dünya aracı sonra alıyım ucuza alırım diye bişey kalmadı. sanırım otomobilin yatırım aracı haline döndüğü tek ülke Türkiye
    Dediğiniz gibi en iyisi beklemek. Acelem yok zaten. Dizel gibi yakan normal trafikte git gel için yeni kasa ibizalara baktım ama biraz güzel gözüksün fr olsun, opsiyonu olsun diyince arabanın fiyatı 100b bandını aşıyor. O yüzden ondan vazgeçtim. 308 bakarken eat8 aklımı çeldi. Köşeye çekilip kenardan izleyeceğim piyasayı. Baktım olmuyor bende almam araba.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xanberk -- 2 Ağustos 2018; 11:56:1 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xanberk

Anladım hocam teşekkür ederim ama jantlar normal allure paketteki jantlardan. Sport paket olması benim için bir avantaj o halde. Sizce yıl sonu beklenmeli mi araç almak için? 8ileri şanzımanlı yeni motorlu modeller gelecekmiş ve sanırım kasa değişimi 2020’de gerçekleşecek muhtemelen. Mantıklı bir tercih olur mu şuan benim için?
    Düz allure alınacağına allure sport daha iyidir.

Bu arada piyasa ve döviz allak bullak, eğer nakitin döviz ise beklenebilir ancak, tl de isen almak mantıklı, bugün 3tlye aldığını yarın 3tlye alamayabilirsin.
  • xanberk kullanıcısına yanıt
    bir de sport paketini boşverin, gereksiz gösterge kırmızı olacak diye içeriye suni bir hırıltı verecek diye değmez

diğer opsiyon paketlerini ekleyin en azından kör noktası, kendi kendine parkı az da olsa kullanacağınız özellikler

benim aracım iyi gözüksün derseniz de 18'' saphire jant lastik takımı alırsınız daha uyguna gelir sport pack'ten opsiyonundan

lav kırmızısı da tavsiye etmem çnkü elbet bir gün elden çıkaracaksınız aracınızı ve 2. elde tekno gri ve beyaza göre eli daha güçsüz
    18 inc jant olmasin. Turkiye yollarinda konforu azaltir. 17 olsun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Jeopol kullanıcısına yanıt
    çok bi konfor kaybı olmuyor ama park ettiğiniz aracınıza dönüp dönüp farklı açılardan hatta evin işin camından baktırıyor o jantlar
  • Teşekkür ederim herkese yardımları için. Şuan bir süre bekleme kararı aldım 308 için. EAT8 AISIN şanzımanda BMW benzeri bir vites kolu var. Gerçekten EAT6ya göre daha iyi. Kısmet bu işler. Yarın duruma göre o şartlarda hangisi iyiyse ona bakacağım. Zaten dediğiniz gibi döviz allak bullak. Ne olacağı belli değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: sfydn

kararlar genel olarak doğru yokuşlarda ya da ara hızlanmalarda gayet iyi ancak 2 den 3 e ve 3 ten 2 ye geçişlerde bazen can sıkıyor.yakıt tüketimi ise bende 6.2 civarı oluyor kullanıcıya göre değişir tabi
    buradan ya da pm olarak bu bahsettiğiniz sıkıntıyı biraz tarif edebilir misiniz, ne oluyor mesela devir saati mi dalgalanıyor, araç anlık kesilip geri mi geliyor ya da yokuş çıkarken 2. vitese düşmesi gerekirken inatla 3. viteste mi kalıyor, bu viteslerde tabiri caizse "pof pof ya da takır tukur" ses mi çıkarıyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dendesox

hocam, söylediğiniz şekilde bir kararsızlık olmuyor. Sadece 2 den 1 e geçişlerde hafif bir sarsıntı oluyor benim gördüğüm kadarıyla. 9000 km. ortalamam 5.3 litre/100 km. olarak görünüyor ekranda. Şehirler arası yollarda 4.5 - 5 litre arası tüketim var, ekonomik kullanırsanız 4 litreye kadar düşer uzun yolda. Şehir içi çok değişken, ben küçük bir şehirde kullanıyorum, çoğu yere yürüyerek gidiyoruz. Bazen soğuk motorla bir kaç kilometre gidip duruyoruz, bu durumda 9 litre/100 km. gösteriyor genelde. İstanbul da şehir içi trafikte 7 litre yakar diye tahmin ediyorum.
    sarsıntı mı yoksa titreme mi?
  • lastik basınçlarınız neler? aracın tavsiye edilen değerlerini mi basıyorsunuz yoksa yükten bağımsız 4 lastik de aynı basınç mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reis-i Eagles

lastik basınçlarınız neler? aracın tavsiye edilen değerlerini mi basıyorsunuz yoksa yükten bağımsız 4 lastik de aynı basınç mı?
    B sütunu altında yazan rakamlar....
  • 
Sayfa: önceki 10281029103010311032
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.