Şimdi Ara

Yeni Peugeot 308 (2014 sonrası - Ana Konu) (1029. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
30.150
Cevap
295
Favori
1.543.415
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10271028102910301031
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

1.2 motor 308 almayı düşünüyorum 2.el

Bazı sorularım olacak 1.2 vti ve 1.2 puretech motor arasındaki farklar nelerdir. Araç satılan Malum sitede bakıyorum 1.2 vti motorun 130 hp lik olanıda var 82 hp lik olanıda anlayamadım doğrusu.

Ve donanımlar access avtive ve allure olarak geçiyor farklılıklar nelerdir

Ve bu araç hakkında genel görüşleriniz nasıldır kullananlar ne gibi eksileri artıları var açıklarsanız sevinirim teşekkürler

Başka araç önerilerinede açığım maksimum fiyat 60 bin civarı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fenerlove66

Arkadaşlar merhaba.

1.2 motor 308 almayı düşünüyorum 2.el

Bazı sorularım olacak 1.2 vti ve 1.2 puretech motor arasındaki farklar nelerdir. Araç satılan Malum sitede bakıyorum 1.2 vti motorun 130 hp lik olanıda var 82 hp lik olanıda anlayamadım doğrusu.

Ve donanımlar access avtive ve allure olarak geçiyor farklılıklar nelerdir

Ve bu araç hakkında genel görüşleriniz nasıldır kullananlar ne gibi eksileri artıları var açıklarsanız sevinirim teşekkürler

Başka araç önerilerinede açığım maksimum fiyat 60 bin civarı

130 beygir olanların hepsi puretechtir. Acces giriş seviyesindeki donanım, active orta özellikte, allure ise donanım konusunda tatmin eder en fullü. Motor ve donanım konusunda ben çok memnunum 130 luk 308 im var ama satıyorum 3008e geçmek niyetim var. İlgilenirseniz
    ilan no: 590685576

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Peki vti motor nedir o motorun hp si kaç

Oluyor ve beygir hariç başka bir farklılık varmı ?

• Fenerlove66 F kullanıcısına yanıt
    Bildiğim kadarıyla 82 beygir turbosuzlar vti oluyor. Turbolu 130 beygirler puretech oluyor. Vtilerde allure ve active donanım yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba,

2015 ve üstü allure donanım 1.2 turbo eat6 satan var mı? Km 60 bin ve altı mümkünse kazasız ya da ufak tefek lokaller olabilir.
  • muharrem.05 kullanıcısına yanıt
    Hocam illa otomatik olsun demezseniz bende var :)) 28 bin kmde allure+comfort paket ama manuel işte

• quote:

Orijinalden alıntı: Gezgin3453

Merhabalar,

Aracım 107 k da. Geçen uzun yolda ilk defa esp ve asr arızası verdi. Kenara çektim kontak anahtarını kapattım açtım arıza gitti. 1 hafta vermedi. Bu gün çalıştırır çalıştırma esp/asr hatası verdi. Bir kaç metre yürüdüm tekrar normale dondğ. Yaşayan bilgi verecek var mı
    Anahtarda statik elektrik birikiminden olduğunu sanıyorum. Manyetik etki,kontaktan motora geçiyor olabilir. Abuk sabuk uyarılar bende aldım çok uzun zaman önce. Hiçbişey yapmadım geçti. Epeydir de yok. Üzerimizdeki statik elektrik ve manyetizma anahtar sayesinde kontak üzerinden araç beynini etkiliyor. Araştırmak lazım

• zero-man kullanıcısına yanıt
    Umarım yoktur. Yola çıkmadan önce on aynalar değişti. Dediğimiz gibi bağlantı soketlerini kontrol etmek faydalı olacak.

Teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: agelbal

Hocam illa otomatik olsun demezseniz bende var :)) 28 bin kmde allure+comfort paket ama manuel işte
    Çok teşekkür ederim hocam. Malesef otomatik lazım

• espesito kullanıcısına yanıt
    Garanti bittiği için garanti uzatamazsınız . K e Hdi Manuel de bilinmeyen önemli hiç bir Kronik sorun yok .

⭐Motor Sağlam

⭐Şanzıman sağlam

Dikkat edeceğiniz arka Travers değişimi , yapılmış mı ona bakın .

Kör nokta müthiş çalışıyor . Farsız Moped leri bile fark ediyor

• TurKoEren kullanıcısına yanıt
    Otomatiginde sorun olmayacağını bende tahmin ediyorum ancak oyuncakları fazla olunca insan bir acaba diyor. Bu arka travers dediğiniz şey ne oluyor tam olarak açıkçası ilk defa duyuyorum. Bir de Peugeot da vw grubunda olduğu gibi garanti sonrası bakımlarını servisten yapmaya devam edince arabada oluşan sorunlarda sanki garantisi devam ediyor gibi ya da da sadece işçilik alınarak yardımcı oluyorlar mı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • agelbal kullanıcısına yanıt
    selamlar
    fiyat ne düşünüyorsunuz
  • tolgasu T kullanıcısına yanıt
    83.900 yazdım ama pazarlık payı var tabi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gezgin3453

Merhabalar,

Aracım 107 k da. Geçen uzun yolda ilk defa esp ve asr arızası verdi. Kenara çektim kontak anahtarını kapattım açtım arıza gitti. 1 hafta vermedi. Bu gün çalıştırır çalıştırma esp/asr hatası verdi. Bir kaç metre yürüdüm tekrar normale dondğ. Yaşayan bilgi verecek var mı
    sizin sorun %90 intercooler hortumunda muhtemelen yıpranma incelme yada kaçak var ilk orayı kontrol ettirin
  • Açıl susam açıl :)
    https://www.youtube.com/watch?v=ly22IM7MnAA

kavşak dönüş ve viraj aydınlatma aktif etme
    https://www.youtube.com/watch?v=LAbv64OL8iE 0 | |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi almeida3434 -- 30 Temmuz 2018; 16:38:8 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: almeida3434

Açıl susam açıl :)
    https://www.youtube.com/watch?v=ly22IM7MnAA

kavşak dönüş ve viraj aydınlatma aktif etme
    https://www.youtube.com/watch?v=LAbv64OL8iE 0 | |
    Viraj aydınlatmayı servis aktif etmişti ama cam açıp-kapamayı ilk kez gördüm,

servis mi halletti, ona göre gittiğimde isteyeyim...
  • Viraj aydınlatmayı aktif ettirmek hemen bilgisayara bağlayıp yapılabilen bir şey mi

• espesito kullanıcısına yanıt
    ⭐ Travers dediğim arka süspansiyonla ilgili genelde 2015 model araçlarda görülüyor .

Peugeotta Garanti Destek , garanti süresi bitse bile devam ediyor .

Genel olarak sağlam , az yakan , iyi yol tutan bir model .

• TurKoEren kullanıcısına yanıt
    Destekleyecek bir mesaj yazayım dün arabamızı 2015 model yetkili servise götürdük traverstte sorun olduğunu belirttik garantisi bitmesine rağmen Traversi yapacaklarını belirttiler özel bir köpük malzeme uygulaması yapıyorlar üç gün içerisinde gelecek biz de Aracımızı götürüp o işlemi uygulayacağız.

• helluri kullanıcısına yanıt
    evet diagbox programı ile
  • 
Sayfa: önceki 10271028102910301031
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.