Şimdi Ara

Yeni Peugeot 308 (2014 sonrası - Ana Konu) (1027. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
30.222
Cevap
294
Favori
1.547.561
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10251026102710281029
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Türkiyeye Eat8 maliyetlerinden artmasından dolayı gelmeyecek gibi duruyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selamlar herkese, 1.2 eat6 27bin bakımı için Ankara Fatih Peugeot'tan 570 tl fiyat aldım nasıl fiyat ? Ankarada memnun olduğu özel servis olan varsa tavsiyelere de açığım :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: kocaballi

Serviste taktırdım, 300tl, 2 ay olmadı...

Alıntıları Göster
    Hocam neden değiştiniz önerir misiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: emurat

Hocam neden değiştiniz önerir misiniz?

Alıntıları Göster
    Bizim araçlar yere çok yakın, ve güzel ülkemin, yollarının durumu malum....
  • kocaballi kullanıcısına yanıt
    Çok sağol hocam verdiğin değerli bilgiler için.
  • Günaydın

bir yakınıma 308 almayı düşünüyorum. 70 bin tl civarında otomatik araç bakıyorum. Satmak isteyen varsa bana ulaşabilir.
  • tolgasu T kullanıcısına yanıt
    70 .000 hem de otomatik arıyorsunuz .

2014 ve üzeri model 308 T9 grubundasınız . Pert , kazalı araç almayacaksınız . Otm araç bulamazsınız .

• TurKoEren kullanıcısına yanıt
    1,5-2 sene önce 1.6 BlueHdi 308 0km arabayı 65-70 arası sattılar. Geçen sene goral kiralamadan dönenleri 60-65 arası sattı. Bu sene de benzinlisi bulunsun ne olacak atla deve istememiş adam. 70.000 param var bakıyorum demiş varsa veren alır yoksa başka bakar zaten. Böyle yorum yapıp insanları kırmaya gerek yok.

• Hasan7 kullanıcısına yanıt
    Arabalarımızı kaça aldığımız sormuyor ?

Bende biliyorum fiyatların ne olduğunu .

O yol soruyorsa bende yol gösteriyorum . Arama diye . Maneul cepler 85 e alıcı buluyor . 70 e otomatikmi bulunur yada 1.2 eat 6 ????

• quote:

Orijinalden alıntı: helluri

Gidiş yolunu bitirdim ama o ses hala kafamı kurcalıyor. Vitesi değiştirdiğimde kavrama yaparken geliyor. Umarım başıma büyük işler açılmaz.
    Aracınız cep mi ? km kaç ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: almeida3434

Aracınız cep mi ? km kaç ?

Alıntıları Göster
    Cep hocam , 16 bin km de.

• quote:

Orijinalden alıntı: helluri

Cep hocam , 16 bin km de.

Alıntıları Göster
    debriyaj üst merkez değiştimi daha önce araçta
  • quote:

Orijinalden alıntı: TurKoEren

Arabalarımızı kaça aldığımız sormuyor ?

Bende biliyorum fiyatların ne olduğunu .

O yol soruyorsa bende yol gösteriyorum . Arama diye . Maneul cepler 85 e alıcı buluyor . 70 e otomatikmi bulunur yada 1.2 eat 6 ????
    Acaba piyasa çok mu uçtu diye göz ucuyla baktım, 74-75 e gördüm -kendi kriterlerime uyan- 1.2 Otomatik, Eylül ayı 70'e rahat bulunur bence. Arayana 50'ye de var, araba bu her cebe uygunu vardır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hasan7 -- 18 Temmuz 2018; 17:51:55 >
  • Hasan7 kullanıcısına yanıt
    daha önceki mesajınızda belirtmiş olduğunuz fiyatlar yazdığınız gibi 1-2 sene öncesine ait olabilir, kurlardan dolayı artık 10 günde bir fiyat artıyor, bahsettiğiniz kriterde araçlar ağır hasar kayıtlı yada problemi olan araçlardır, yoksa ilanda tertemiz diyip yalandan ekpertiz raporuyla 4 kapısı 4 kez değişmiş araçların satıldığını çok iyi biliyoruz.

kışa doğru fiyatlar düşer düşüncesi 4-5 sene önce bitti paramızın değeri her geçen gün pul olması nedeniyle eylül ayında fiyatlar düşer paylaşımınız gerçeği yansıtmıyor. araç kasko değerlerine bir göz atın isterseniz ne kadar yükseldiğini göreceksiniz. kısacası fiyatlarla ilgili rüya görmeye gerek yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gxsafa -- 19 Temmuz 2018; 6:55:0 >
  • TurKoEren kullanıcısına yanıt
    geçen sene kendi aracımı 67.000 tl ye aldım. 2015 dizel otomatik. Kamera paketi var. sadece tek kapısında boya olan bir araç. Kendi aracımı 85 den aşağı satmam. Memnunum aracımdan. 70 bin civarına satmak isteyene engel olmam. satan varsa ulaşır zaten. 79 bin tl 70 bin civarında benim için
  • 2013 AUTO6R sportium kullanıyorum arkadaşlar. Robotik vitesine bir türlü alışamadım. Rampa başında çok kararsız davranıyor, vitesi küt diye 1'e alıp yığılıyor. Her ikisini de kullanmış olan arkadaşlardan 2 cevaba ihtiyacım var:

- EAT6'da da benzer kararsızlıklar oluyor mu ?
    - Yakıt tüketimi fabrika verilerinde EAT6 lehine ancak gerçekte de EAT6, robotik AUTO6R'den daha mı az yakıyor ?
  • tk152 T kullanıcısına yanıt
    kararlar genel olarak doğru yokuşlarda ya da ara hızlanmalarda gayet iyi ancak 2 den 3 e ve 3 ten 2 ye geçişlerde bazen can sıkıyor.yakıt tüketimi ise bende 6.2 civarı oluyor kullanıcıya göre değişir tabi

• tk152 T kullanıcısına yanıt
    hocam, söylediğiniz şekilde bir kararsızlık olmuyor. Sadece 2 den 1 e geçişlerde hafif bir sarsıntı oluyor benim gördüğüm kadarıyla. 9000 km. ortalamam 5.3 litre/100 km. olarak görünüyor ekranda. Şehirler arası yollarda 4.5 - 5 litre arası tüketim var, ekonomik kullanırsanız 4 litreye kadar düşer uzun yolda. Şehir içi çok değişken, ben küçük bir şehirde kullanıyorum, çoğu yere yürüyerek gidiyoruz. Bazen soğuk motorla bir kaç kilometre gidip duruyoruz, bu durumda 9 litre/100 km. gösteriyor genelde. İstanbul da şehir içi trafikte 7 litre yakar diye tahmin ediyorum.
  • Cevaplarınız için teşekkürler arkadaşlar.

Benim Sportium'un kısa mesafe, soğuk motor ve dur-kalk trafik 8.9 lt/100 km.'leri gördüğü de oluyor. EAT6'nın üstüne çıkmayıp, en sıkıntılı durumda da EAT6'nın daha fazla yakacağını sanmıyorum bu durumda. Şehir içi/dışı karışık 6.9'da şu an. Yüksek diyebilirsiniz, güzergahım çok berbat. Sabah/akşam 3.8 km. ve çok yoğun bir güzergah. Mahalle arasından çıkmak bir dert, araç 40 km. hıza bile çıkamadan işyerine ulaşıyorum neredeyse. Şehirlerarası sabit 90-100'de ise 5.0 yaktırabildim en iyi.
  • Merhaba, daha önce de yazmıştım, aracın sağ ön taraflarından tiz bir tıkırtı geliyor. Bozuk değil, iyi yolda da oluyor. Hoparlörden mi diye baktım sanki değil. Orta kolçaktan da değil. Yerini bulamamak çok sinir. Tahmini olan var mıdır?

• 
Sayfa: önceki 10251026102710281029
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.