Şimdi Ara

Yeni Peugeot 308 (2014 sonrası - Ana Konu) (1000. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
14 Misafir (3 Mobil) - 11 Masaüstü3 Mobil
5 sn
30.224
Cevap
294
Favori
1.547.836
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 998999100010011002
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    sadece o parça değil ben de set olduğu gibi değişti. kayışlarıyla vs bütün set.
  • s.keskin S kullanıcısına yanıt
    Bana peugeot'tan mektup geldi , gergi kasnağı değişmi ile ilgili , servisi arayıp sorun istersiniz.
  • Teşekkür ederim. Salı günü servise gittiğimde söyleyeceğim. Sonucu buradan paylaşırım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • s.keskin S kullanıcısına yanıt
    serviste bununla alakalı bülten olduğunu, araçları çağırmadıklarını ama bu alternatör grubu ile sıkıntı gelirse garanti kapsamından değiştirmeleri ile alakalı olduğunu söylediler. 45bin ya da 60bin bakımda para ile değişimi var zaten. benimki 30bin de ücretsiz değişti garanti kapsamından.
  • Gençler bu 1,6 dizel motorun deposu kaç litre yaw. Gosterge nerdeyse dibe dayaniyor. 33 litre aldi durdu yine. Tam depoyla da 740 km gosteriyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Golden Gate

Gençler bu 1,6 dizel motorun deposu kaç litre yaw. Gosterge nerdeyse dibe dayaniyor. 33 litre aldi durdu yine. Tam depoyla da 740 km gosteriyor

BlueHDI 53 litre.

• quote:

Orijinalden alıntı: Dukkha

quote:

Gençler bu 1,6 dizel motorun deposu kaç litre yaw. Gosterge nerdeyse dibe dayaniyor. 33 litre aldi durdu yine. Tam depoyla da 740 km gosteriyor

BlueHDI 53 litre.

Nasıl 53 litre hocam yaw.

2 seferdir alıyorum. İlk doldurduğumda, ışık yanmak üzereydi 180 lira aldı.

Bu doldurduğumda araç 240 km gider diyordu, 160 liraya doldu. Şu an mypeugeot'dan bakıyorum depo full, araç 740 km gider diyor.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Dukkha

quote:

BlueHDI 53 litre.

Nasıl 53 litre hocam yaw.

2 seferdir alıyorum. İlk doldurduğumda, ışık yanmak üzereydi 180 lira aldı.

Bu doldurduğumda araç 240 km gider diyordu, 160 liraya doldu. Şu an mypeugeot'dan bakıyorum depo full, araç 740 km gider diyor.

Detat bilgiye sahip değilim fakat şamandıra değilse depo hava yapmış olabilir. Bunlar sadece forumda okuduklarım tecrübe etmedim.

• Golden Gate kullanıcısına yanıt
    Deponuzu tamamen tüketmeye çalışınız yol bilgisayarında gidebilecek km bilgisi — olana kadar kullanın ardında da fulleyin birde böyle kaç lt alıyor bakın depo 53 litre eğer halen az alıyorsa şamandırada da problem olabilir

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: illegal-dead

Deponuzu tamamen tüketmeye çalışınız yol bilgisayarında gidebilecek km bilgisi — olana kadar kullanın ardında da fulleyin birde böyle kaç lt alıyor bakın depo 53 litre eğer halen az alıyorsa şamandırada da problem olabilir

Bugün mazot ışığı artık yanıp sönmeye başlatana kadar kullandım. Hatta yanıp sönerken 10km daha yaptım. Sonra doldurdum, 49 lt olunca tabanca attı. Az daha koyup 250tlye tamamlattım, 49.5 lt almış oldu. Depo küçük gerçekten. Zorlasam 52ye doğru alır herhalde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turkeril -- 23 Şubat 2018; 23:47:01 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • turkeril kullanıcısına yanıt
    benim şöyle bir görüşüm var daha fazla mazot alsa benzinliğin yolunu unuturuz diye küçük yapmışlar bence :)
  • mart ayında bluehdi aracımın 2 yıllık garanti süresi doluyor, ölçtüm biçtim garantiyi uzatmamaya karar verdim. aracımın 30000 km bakımı geldiği için bu bakımı da yetkili serviste değil kendi ustamda yaptırdım. malzemeleri internetten sipariş ettim. yağ, yağ filtresi, yakıt filtresi, hava filtresi, polen filtresi, adblue, fren hidroliği ve işçilik toplam 310 tl ye maloldu. yetkili servis bu işlemler için 850 tl tutar demişti.
    ayrıca geçen hafta direksiyon simidinde bulunan deformasyon sebebiyle aracımın direksiyon simidi garanti kapsamında yetkili servis tarafından değiştirildi. bir de aracın sağ güneşliği biraz gevşek durmaya, sallanmaya başlamıştı onun içinde garanti kapsamında işlem yapılacağı belirtildi. güneşliği tutan parçanın yenisi için sipariş verildi. o da değiştirildikten sonra yetkili servis ile olan ilişkimize biraz ara vereceğiz :)
  • taptukemrekaya kullanıcısına yanıt
    308 için 2 yıllık garanti uzatmaya 2940 lira istiyorlar uzatma niyetim olsa da 2940 über uçuk bir rakam

Bu sözünü ettiğiniz saydam hortuma nasıl ulaştılar, kaputu açıp bakınca görünüyor mu? Yoksa göğsü mü söktüler?

• ahmetgox A kullanıcısına yanıt
    Mersin bayi 2 yıl garanti uzatmak için 2000 tl ye olur diyor, ama bence yine de aşırı pahalı.

• taptukemrekaya kullanıcısına yanıt
    bildiğim kadarıyla garanti uzatmadaki fiyatlar araca özel farklı fiyatlarda çıkabiliyormuş, mersindeki bayi o fiyatı sizin aracınıza özel vermiş olabilir...
  • Kaputun hemen altında. Ben denedim ses kesildi. Kelepceyi çok az sıktım.

Elinize sağlık. Denedim ses kesildi. Teşekkür ediyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: tolgasu

Elinize sağlık. Denedim ses kesildi. Teşekkür ediyorum

Sevindim hocam faydam olduysa

• quote:

Orijinalden alıntı: macropolo

Bu sözünü ettiğiniz saydam hortuma nasıl ulaştılar, kaputu açıp bakınca görünüyor mu? Yoksa göğsü mü söktüler?

Önceki sayfalarda resim atmıştım. Gözüküyor kaputu açınca

• 
Sayfa: önceki 998999100010011002
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.