Şimdi Ara

Yeni Peugeot 3008 GT-LINE İnceleme (İnceleme Videosu Eklendi)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
1.852
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

İNCELEME VİDEOSU 4K

Öncelikle okuduğunuz için teşekkür ederim.

Bugün Peugeot Mepa Otomotive Yeni 3008 i görmeye gittim. İçeride beklediğimden daha fazla insan vardı (her aracın başında 5-6 kişi)

Aracın dış tasarımı sınıfındaki rakiplerine oranla oldukça sert duruyor ve kişisel görüşüm "en yakışıklısı" (öznel)

Ön tasarımdan başlayacak olursak Full Led farlar ve oldukça hoş tasarlanmış bir kaporta bizleri karşılıyor. kaportada bulunan ön kamerada oldukça güzel bir detay.

Aracın arkasına geçtiğimizde bizleri 3D Farlar, siyah üzerine yapılmış Peugeot logosu ve yazısı, 3008 ve GT Line logolarıda araca çok güzel bir görünüm katmış (öznel)

Araçta bagaj kapağıda hem elektrikli hemde sensör sayesinde ayak hareketiniz ile açılabiliyor. Ama bagaj bana pek büyük gelmedi.

Aracın iç mekanına girdiğiniz andan itibaren alışagelmişin dışında bir tasarım karşılıyor. İ-cockpit bu sefer gerçekten olmuş (yazacak bir söz bulamıyorum)

Vites topuzuna hayran kaldık.

Dijital gösterge paneli ise Peugeot için olmuş dedirtiyor geçişler çözünürlük vs her şey tam yerinde olması gerektiği gibi.

Dijital Kadrandan kısa bir video

Fiyat

Pazarlıkla 130 bin ₺ ye Napa deri elektrikli koltuk opsiyonuyla alınabilirse bence piyasa koşullarında gayet normal (€ 3,4 ₺ %45 ötv %18 kdv var. )

Kısaca aracın + ları (Sürüş yapmadım ona bir şey söyleyemem en kısa zamanda onuda ekleyeceğim) (öznel)

İç ve dış tasarımı çok çekici (öznel)
    Güvenlik donanımları yeterli (Kör nokta ,adaptif cruise,şerit takip vs)
    Ses sistemi çok başarılı (Focal hi-fi)
    Cam tavanın açılıyor olması güzel bir özellik
    Dijital kadran ve dokunmatik ekran çok iyi çalışıyor çözünürlük üst düzey

- ler (öznel)
    GT-Line donanımda bile elektrikli koltuğun opsiyon olması
    Arka görüş biraz dar
    Torpido biraz ufak

Tekrardan okuduğunuz için teşekkür ederim. Amatör olarak bu konuyu açtım hatam varsa affola. Test sürüşünün videosunuda burada 4K kaydedip paylaşacağım (Detaylı olacak inşAllah). Perşembe günü yapmayı düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bekkonetto -- 10 Kasım 2016; 17:57:29 >

• tesekkurler, bu arbanin ustune cok calisildigi belli, her cm2 sine ugrasilmis ,peugeot seven sevmeyen herkesin begenisini kazandi.allah bizlere de kismet eder insallah.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakankaran -- 22 Ekim 2016; 18:56:34 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pug busefer kafayi calistirmis.arabanin giris fiyati gayet iyi.ahmak herifler 508i satamadi bu 1.2 motor yuzunden.

• Bende bugün inceledim tasarım gerçekten çok iyi koltuklar sarıyor ve çok rahat arka taraf çok geniş değil ama iyi yinede bagaj bana küçük geldi bi de yüksek duruyor iç mekan çok kaliteli ama biraz klostrofobik
    Tam otomatik dizel motor pek rakibi yok bi crv de var qq filan yanından geçemez bu aracın
    İnşallah bu araçta da şu kapı gıcırtı sesi olmaz insanı arabadan soğutuyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mand1ra_Hekimi -- 22 Ekim 2016; 22:52:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mand1ra_Hekimi

Bende bugün inceledim tasarım gerçekten çok iyi koltuklar sarıyor ve çok rahat arka tarak çok geniş değil ama iyi yinede bagaj bana küçük geldi bi de yüksek duruyor iç mekan çok kaliteli ama biraz klostrofobik
    Tam otomatik dizel kotor pek rakibi yok ci crv de var qq filan yanından geçemez bu aracın
    İnşallah bu araçta da şu kapı gıcırtı sesi olmaz insanı arabadan soğutuyor

Evet araç biraz klostrofobik ama cam tavanın olması klostrofobikliği götürecek gibime geliyor (test ettiğim araçta açık değildi marşa basmak gerekiyordu)
  • Hoca makina resmen ateş ediyor allahıma..

• Perşembe sağlam bir Test videosu çekeceğiz aracı yakından inceleyemeyecekler için

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Araç güzel ama direksiyonu beğenmeyen tek benmiyim? Sanki birşeyler eksik yada fazla, birde fazla iddialı.

• Otomatik vitesin olduğu bölüm şahane

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Direskiyon simidi sürüş ekranını kapatıyor mu? Bana bir miktar perdeliyor gibi geldi, yani ortadan bölmüş gibi. Biz gittiğimizde daha üstleri örtülüydü lasnman öncesi, bakamadık
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeepNote

Direskiyon simidi sürüş ekranını kapatıyor mu? Bana bir miktar perdeliyor gibi geldi, yani ortadan bölmüş gibi. Biz gittiğimizde daha üstleri örtülüydü lasnman öncesi, bakamadık

sürücü koltuğuna oturduğumda öyle bir sorun farketmedim çok rahat görünüyordu kadranlar bunda direksiyonun yukarıdanda düzleştirilmiş yapısı olabilir
  • Gayet tatlı araba ancak o fiyatlar biraz zor .

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • İnceleme için teşekkürler hocam.Araç bir önceki nesline göre çağ atlamış resmen.
  • 6 Dakikalık inceleme videosu ekledim umarım beğenirsiniz ilk videom hatalar için kusura bakmayın
  • Video, çekim güzel de; gündemde olan olası vergi değişikliğiyle birlikte bildiğin ortalama 2+1 bir ev parası vermek bu arabaya, reva mı?
  • Bence bununda sonu talisman,mondeo gibi olacak bu 2 araçta efsane ama passat baba sağ olsun izin vermiyor bu segmentde bu görev tiguanın üstünde bakalım bekliyoruz. #diren3008
  • gyradel kullanıcısına yanıt
    Ne yazıkki vergiler ve € kurundan dolayı fiyat bayağı yüksek olacak
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.