Şimdi Ara

YENİ PEUGEOT 3008 ANA KONU (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
17 Misafir (3 Mobil) - 14 Masaüstü3 Mobil
5 sn
62.439
Cevap
638
Favori
2.482.707
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
75 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Güzel olmuş. 1,6 dizel otomatiği QQ fiyatlarının çok üzerinde olmaz ise epey bir satış yapar.
    Kaput ve ön ızgara tasarımı bir önceki kasa Sportage'ı andırıyor.
  • Onden range rovera benzettim sanki. Ici gayet hos.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Su araca bir de 508 in deri koltulari tarzinda koltuklar koysalar tadindan yenmez.

• Sabırsızlıkla bekliyorum

• gerçekten güzel olmuş. Güncel kasa 113 binden başlıyor. Fiyatını merak etmeye başladım.

• İnşallah arkaya yine burulma kirişli torsiyon süspansiyon kullanmazlar.Çok koldan bağlantılı bağımsız süspansiyon olsa çok daha iyi olur ama büyük ihtimalle yine torsiyon olucaktır bendeki bir umut tabi :D
  • Ne zaman satışa çıkar bu araç?
    Tiguan à rakip çıktı tey tey tey

• frostburn F kullanıcısına yanıt
    Bu yılın 4. çeyreğinde çıkacak hocam

• Peugeot ön tasarımı değiştirdi 308de buna benzer çıkacak ön tasarımı. peugeot resmi instegram hesabında vardı görseli, güzel olmuş. 2008 de makyajlanir yakında ki sanki onu da görmüştüm instegramda tam hatırlayamadım. 208 zaten makyaj gördü, bi 5008 kaldı sanırım. Bu iç mekan ilk 208de başladı, gayet sade güzel direksiyonun küçük olması inanılmaz rahatlık, tabi 3008in kalitesi benim araçtan fersah fersah ileride olacaktır. İyi bir alternatif özellikle 1.6hdi otomatik kombinasyonu ile iyi yerlere gelebilir. ancak fiyatı qq ile denk olmalı özellikle dizellerde. Bu segment qq nun, başarı kıstası qq çünkü. tiguan felan olmaz rakibi. Nasıl d segmentinde passat ve diğerleri varsa, bu segmentte de qq ve diğerleri var. Tucson mesela 1.6 crdi getiremedi bi türlü sportage da öyle beklenen başarı gelmedi ki tucson çok karizmatik iç dizaynı katmazsak. Bakalım 3008 neler kotaricak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ahalil -- 28 Mayıs 2016; 0:51:50 >

• Malzeme kalitesi nasıl olmuş merak etmiyor değilim inşallah güzel olur da seçeneklerimize eklerim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Forumdaş10

İnşallah arkaya yine burulma kirişli torsiyon süspansiyon kullanmazlar.Çok koldan bağlantılı bağımsız süspansiyon olsa çok daha iyi olur ama büyük ihtimalle yine torsiyon olucaktır bendeki bir umut tabi :D

çok büyük ihtimal torsiyon...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İnşallah torsiyon olmaz bakalım videoda şaft tüneli var biraz diyor azıcıkda olsa gerçi torsiyonlu araçlarda da var şaft tüneli ama yinede bir umut bendeki yarı bağımsız süsp. ile gelse olur konfor ve yol tutuş dengesi açısından benim fikrimce çok önemli bekleyip göreceğiz uzun süreli testten sonra belli olacaktır.
    Ayrıca bir siteden buldum dizel ve benzinli motorların teknik değerleri yayınlanmış.

http://s1110.photobucket.com/user/omerg308/media/Yeni%203008%202016/3008%20Benzin.png.html

http://s1110.photobucket.com/user/omerg308/media/Yeni%203008%202016/3008%20Dizel.png.html

Dizel otomatik-benzin otomatik kesin gelecektir bu yayınlanan motor seçeneklerinide baktığım zaman orasını kesin olarak görüyorum fiyatlandırma gerçekten çok önemli merakla bekliyorum attığım linklerde ayrıntılı olarak yazmışlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Forumdaş10

İnşallah torsiyon olmaz bakalım videoda şaft tüneli var biraz diyor azıcıkda olsa gerçi torsiyonlu araçlarda da var şaft tüneli ama yinede bir umut bendeki yarı bağımsız süsp. ile gelse olur konfor ve yol tutuş dengesi açısından benim fikrimce çok önemli bekleyip göreceğiz uzun süreli testten sonra belli olacaktır.
    Ayrıca bir siteden buldum dizel ve benzinli motorların teknik değerleri yayınlanmış.

http://s1110.photobucket.com/user/omerg308/media/Yeni%203008%202016/3008%20Benzin.png.html

http://s1110.photobucket.com/user/omerg308/media/Yeni%203008%202016/3008%20Dizel.png.html

Dizel otomatik-benzin otomatik kesin gelecektir bu yayınlanan motor seçeneklerinide baktığım zaman orasını kesin olarak görüyorum fiyatlandırma gerçekten çok önemli merakla bekliyorum attığım linklerde ayrıntılı olarak yazmışlar.

Teknik verileri okuyamıyorum.otomatik 1.2 130 hp banzinli eat6 ve 1.6 dizel eat6 nın 0 100 km hızlanma değerleri ağırlıkları ve yakıt tüketimleri ile ilgili bilgi verebilirmisin hocam

• aliserpil2006 A kullanıcısına yanıt
    Tabikide.
    1.6 Bluehdi 120 bg 300 tork +eat6 Maksimum hız:185 0-100:11.6 Tüketim 4.7 yazmış bu şehir içi olan galiba. Diğerinde ise 3.9 bu da şehir dışı olması lazım.İkiye bölmüş yani iki tane değer yazıyor acaba lastik farkından dolayımı bilmiyorum teknik verileri ikiye ayırmış. Karmada 4.2 yazıyor.

1.2 130 hp benzinli +eat6 Maksimum hız:188 açıkçası maksimum hızı tam göremedim hocam çok bulanık çıkmış ama 188 olması lazım. 0-100:10.5 ama ikiye ayırdığı için diğerinde de 11.7 yazıyor
    Tüketim olarak şehir içi 6,3 ve 6.4 yazılmış. Şehir dışı olarak 4.7 ve 4.9 yazılmış karmada ise 5.2 ve 5.5 yazılmış ikiye ayırmasının nedenini bilmiyorum lastik ölçüleri var oradan itibaren ikiye ayırmış siz sonra ayrıntılı bakarsınız.

Ayrıca aracın ağırlığı olarak 1.2 130 bg benzinli+eat6da 1270 kg. Dizel+eat6 versiyonda ise aracın ağırlığı 1315 kg yazılmış.
  • Teşekkürler hocam

• Grip control olacak mı bu yeni modelde, bilen var mı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • El Gato Negro kullanıcısına yanıt
    evet var

hatta bu verilerde belirtiyor. 19 jantta grip control olmayacağı yazıyor. sadece 18 de olacak galiba.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kmlb -- 29 Mayıs 2016; 22:21:08 >

• kmlb K kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler bilgi için. O resimlere ben de baktım ama anlamadım nerede yazdığını.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.