Şimdi Ara

YENİ PEUGEOT 3008 ANA KONU (394. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: trschumi
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 25 Misafir (1 Mobil) - 24 Masaüstü2 Mobil1 iOS
5 sn
62.450
Cevap
638
Favori
2.483.534
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
75 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 392393394395396
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba bugun 3008 bej gri 1.6 otomatik dizel active artı spor paket artı grid kontrollü araç için 123 bin tl fiyata kapora verdim.. sizlerden renk için kısa bir yorum olumlu ya da olumsuz alabilirmiyim..son olarak allure elegance pakete 144500 tl fiyat aldığım için active pakete yöneldim.şimdiden tşk ederim yorumlarınıZ için

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • khuzarduil kullanıcısına yanıt
    1. İkinci El konusuna cevap vermek kahinlik olur zira durum karışık bu seviye araçlarda vergiler nedeniyle.

2. Sorun çıkarma konusu ayrı bir kahinlik. Yeni bir araç baştan aşağıya.

3. Daha güzel derken?

• elekesiz E kullanıcısına yanıt
    Renk zevk meselesidir. Beğendiyseniz kim neder se desin takılmayın.. Ben beyaz almam mesela, beyaz eşya gibi geliyor. Ama bu bence, sizce çok güzel olabilir. Rengini kötüsü iyisi olma,.

Şimdiden hayırlı olsun..

Bu arada 123 e active, fiyat aldı gitti Walla lansman fiyatlarını hatırlayınca.

• Tşk ederim haklısınız .. fiyat içide çok haklısınız lansman zamanı alabilecek durum yoktu onyüzden bugunlere kaldım.. 2017 model içinde 10 bin ek zam olarak alabileceğim söylendi

• ulasss1980 kullanıcısına yanıt
    Walla ben böyle bir problem görmedim. Gayet tepkili.

Gerek. Yok 2017 ye. Araç aynı araç.

Model yılına bu kadar takılmayın. Satarken 2017 diye +10 bin ekleyemeyeceksiniz.

Fiyatlar daha da artacak kim ne derse desin. Bu araç şu memleketin karmaşık durumu biraz sakinlesin, fiyatlar otursun piyasada, adet bazında tutturursa Peugeot fiyat arttırır kurdan bağımsız,.

Bu aracı görmeyen ve incelememis arkadaşlarım, bunun Peugeot olduğuna inanmak istemiyor.

Ve şu bir gerçek, vergi konusu ayrı bir dava bu üreticinin getirdiği birşey değil, bu fiyata bu araç ucuz.

Bunu Peugeot da biliyor. Amaçları önden ucuza verip yolda araç gösterip müşteri cekmdekti vergi planları bozdu.

Ama bu araç hala ucuz.

İtirazı olan, bu tasarımda, bu donanimda, 1.6 dizel otomatik bir araç söylesin bana karşılaştıralim..

Eksikleri yok mu, her aracın olur. Ama şu an eksik diye yazdıklarımız, böyle araç yapmışlar bu niye böyle şeklinde..

Şahsen benim tek derdim Android auto :)

2017 Active+spor Pack. Liste fiyatı 139900 TL ama şu an alan aldı.Fiyat aşağı gelmez bence.

• Peki şuan araç bulunabiliyor allure +ep.şubattan önce araç yok deniliyordu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: acquiles

1. İkinci El konusuna cevap vermek kahinlik olur zira durum karışık bu seviye araçlarda vergiler nedeniyle.

2. Sorun çıkarma konusu ayrı bir kahinlik. Yeni bir araç baştan aşağıya.

3. Daha güzel derken?

mesele yeni honda civic gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: elekesiz

Merhaba bugun 3008 bej gri 1.6 otomatik dizel active artı spor paket artı grid kontrollü araç için 123 bin tl fiyata kapora verdim.. sizlerden renk için kısa bir yorum olumlu ya da olumsuz alabilirmiyim..son olarak allure elegance pakete 144500 tl fiyat aldığım için active pakete yöneldim.şimdiden tşk ederim yorumlarınıZ için

Peki eski müşteri indirimi fln varmıydı?

Honda civic ile 3008 arasında nasıl bir ilgi kurdunuz anlayamadım?

Siz nasıl bir araç istiyorsunuz önce ihtiyacınızı belirleyin bence, en azından karoser tipi olarak.

Sedan, hatchback, suv, coupe hepsine araba diye bakarsak onlarca model yüzlerce opsiyon var işin içinden çıkamayiz :)

• Sürmelik işte 😁
  • Şaka gibi yeni 3008 aldık hoşgeldin paketi diye bir şey gönderdiler eski 3008 üzerine plaka mı yazıp göndermişler rengi biraz benziyor. yada bunlar ne sattığını bilmiyor.

Bir şey yapıyosun bari düzgün yap.😀

bari hiç göndermeselerdi.

YENİ PEUGEOT 3008 ANA KONU

• VK1907 V kullanıcısına yanıt
    Kapı yan kromajlari kaça aldınız

• xcellance X kullanıcısına yanıt
    Her kelimesine katılıyorum bana da bugün geldi aynen senin gibi düşündüm dalga geçiyorlar herhalde bide size küçük hediyemiz var demezlermi!

• quote:

Honda civic ile 3008 arasında nasıl bir ilgi kurdunuz anlayamadım?

Siz nasıl bir araç istiyorsunuz önce ihtiyacınızı belirleyin bence, en azından karoser tipi olarak.

Sedan, hatchback, suv, coupe hepsine araba diye bakarsak onlarca model yüzlerce opsiyon var işin içinden çıkamayiz :)

karar vermedik sorunda o aile fertleri ikiye bölündü bazıları suv istiyor bazıları sedan ama bazı ortak noktalar var değer kaybetmemesi yakıt tüketimi düşük olması gibi sadece 3008 beni aşırı derece etkiledi
    O zaman işiniz zor:)

3008 yakıt tüketimini açısından (1.6dizel için) oldukça ekonomik. Tabi bu şasi için.

Compact suv sınıfında olan 3008, yerden yüksek olması ve görsel olarak güzel durması sebebiyle oldukça tuttu, bu sınıfı yaratan da Nissan qashqai oldu. Hatta Nissan I bir noktadan alıp başka bir noktaya getiren ciddi bir sınıf oldu. Tebrik etmek lazım kendilerini.

3008 bagaj hacmi, iç tasarım, konfor, donanım açısından oldukça iddialı. Diğer csuv larda kendilerine göre alıcıları var.

Fakat sedan veya hatchback farklı bir. Konu. Hatchback I eliyorum Zira bagaj ve iç hacım kuculecektir. Özellikle bagaj.

Sedan da bagaj büyük ama yere yakın kullanım daha klasik ve csuv a göre farklı. İyi veya kötü diyemeyiz tabiki.

Şahsen, hep hatchback kullandım, sedanı sevemedim aracın arkasına buzdolabı bağlanmış gibi geliyor bana, sonra qashqai ye geçtim ve sonrasında bindiğim (daha lüks ve konforlu, Mercedes BMW dahil) sedan araçlar da hep. Kendimi rahat hissedemedim. O alçaklık hissi memnuniyetsiz lik yarattı.

BMW 5 ten qq ya bindiğimde evet konfor, Performance vs kıyas etmiyorum tabiki ama. Yükseklik olayı beni mutlu etti.

O nedenle artık hatchback tercih etmem, sedan zaten şahsi tercihim değil.

3009 ise, hem bu yüksek sürüş pozisyonu, hem de konfor olarak iyi seviyede. O nedenle tercihim oldu.

Bu donanımlarda premium araçlarda çok yüksek fiyatlara sahip olabiliyorsunuz ve benim öyle bir bütçe yok.

Belki de alabileceğim en iyi donanimda ki en pahalı araç 3008.

Böyle bir kıyaslama yapınca başka araç bulamadım.

Varsa bilelim :)

Kodiaq dahil (bir üst segment olmasına rağmen) listeme dahil ettim. Her türlü 3008 önde geldi..

Uzun dönem performansi bilemeyiz, araç yeni.

Ama şu an 2000km ye gelen arkadaşlar var sanırım forumda. Bende 750 deyim. Şu an şiddetle tavsiye ederim.

Evet araç pahalı, ama pahalı olması vergiyle ilgili, araç ile ilgili değil.

Sizde bir tane kendinize alırken bir tane de devlete alırsınız olur biter :)

• quote:

O zaman işiniz zor:)

3008 yakıt tüketimini açısından (1.6dizel için) oldukça ekonomik. Tabi bu şasi için.

Compact suv sınıfında olan 3008, yerden yüksek olması ve görsel olarak güzel durması sebebiyle oldukça tuttu, bu sınıfı yaratan da Nissan qashqai oldu. Hatta Nissan I bir noktadan alıp başka bir noktaya getiren ciddi bir sınıf oldu. Tebrik etmek lazım kendilerini.

3008 bagaj hacmi, iç tasarım, konfor, donanım açısından oldukça iddialı. Diğer csuv larda kendilerine göre alıcıları var.

Fakat sedan veya hatchback farklı bir. Konu. Hatchback I eliyorum Zira bagaj ve iç hacım kuculecektir. Özellikle bagaj.

Sedan da bagaj büyük ama yere yakın kullanım daha klasik ve csuv a göre farklı. İyi veya kötü diyemeyiz tabiki.

Şahsen, hep hatchback kullandım, sedanı sevemedim aracın arkasına buzdolabı bağlanmış gibi geliyor bana, sonra qashqai ye geçtim ve sonrasında bindiğim (daha lüks ve konforlu, Mercedes BMW dahil) sedan araçlar da hep. Kendimi rahat hissedemedim. O alçaklık hissi memnuniyetsiz lik yarattı.

BMW 5 ten qq ya bindiğimde evet konfor, Performance vs kıyas etmiyorum tabiki ama. Yükseklik olayı beni mutlu etti.

O nedenle artık hatchback tercih etmem, sedan zaten şahsi tercihim değil.

3009 ise, hem bu yüksek sürüş pozisyonu, hem de konfor olarak iyi seviyede. O nedenle tercihim oldu.

Bu donanımlarda premium araçlarda çok yüksek fiyatlara sahip olabiliyorsunuz ve benim öyle bir bütçe yok.

Belki de alabileceğim en iyi donanimda ki en pahalı araç 3008.

Böyle bir kıyaslama yapınca başka araç bulamadım.

Varsa bilelim :)

Kodiaq dahil (bir üst segment olmasına rağmen) listeme dahil ettim. Her türlü 3008 önde geldi..

Uzun dönem performansi bilemeyiz, araç yeni.

Ama şu an 2000km ye gelen arkadaşlar var sanırım forumda. Bende 750 deyim. Şu an şiddetle tavsiye ederim.

Evet araç pahalı, ama pahalı olması vergiyle ilgili, araç ile ilgili değil.

Sizde bir tane kendinize alırken bir tane de devlete alırsınız olur biter :)

Bu uzun cevabınız ve bu açıklayıcı yazılarınız için size ne kadar teşekkür etsem az.

Öncelikle aşırı derecede akraba ziyareti yapan bir aileyiz ve akrabalarımızda köyde,tabi köy yolları her arabayı biraz yıpratır bu yüzden tercihimiz suva yönelik olucak sanırım.

Bende üniversite öğrencisi bir genç olarak dışardan çok etkileyici görünsün,içine binen hayran kalsın istiyorum.(Gençlik işte)

3008 hem aile beklentilerini karşılıyor köy yollarının bi sıkıntı çıkaracağını sanmıyorum hemde insanları hayran bırakıyor.

Babamla hangi arabayı alıcaz muhabbeti yapmaktan sıkıldım adama şunu alalım diyorum hayırlısı diyor bak bu araç az yakıyor diyorum önce hayırlısı olsun gibi cevaplar veriyor ve cidden kan beynime sıçrıyor bir noktadan sonra;o yüzden ben kafamda 5-6 model belirleyeceğim arasından seçsin diye düşünüyorum.

• Hayır yoktu sadece kasko onlardan yaptırırsam yüzde 1 indirim yaptılar

• quote:

Orijinalden alıntı: xcellance

Şaka gibi yeni 3008 aldık hoşgeldin paketi diye bir şey gönderdiler eski 3008 üzerine plaka mı yazıp göndermişler rengi biraz benziyor. yada bunlar ne sattığını bilmiyor.

Bir şey yapıyosun bari düzgün yap.😀

bari hiç göndermeselerdi.

Bana doğru gelmiş çok şanslıyım :)) 1 ay falan olmuştur geleli. Şaka bir yana pejoda yönetim anlamında ciddi sıkıntılar olduğunu düşünüyorum, böyle hatalar yakışmaz. Jukebox olayıda ayrı bir zafiyet, faturalandırılıyor ama ne olduğunu, nerde olduğunu kimse bilmiyor. İnternet sitesi de hiç iyi değil. Eskiden yaşanan fiyat politikaları, çıkan kronik sorunlar bu sorunlara yaklaşım, hepsi bir araya geldiğinde neden pejoya milletin bu kadar mesafeli olduğuda açıkca ortaya çıkıyor.
    Pejonun kendini derleyip toplaması ve daha profesyonel bir yapıya sahip olması lazım. Bu adımı 3008 ile teknik anlamda attılar umarım devamı gelir.

• 
Sayfa: önceki 392393394395396
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.