Şimdi Ara

YENİ PEUGEOT 3008 ANA KONU (992. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: matkaya , zgrcck
2 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 14 Misafir (1 Mobil) - 13 Masaüstü3 Mobil1 iOS1 Android
5 sn
62.397
Cevap
639
Favori
2.478.013
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
75 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 990991992993994
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bayii doğru söylemiş. Her araç yurda girerken bir gümrük değeri bildirilir. Bayiler bu fiyatın altına satamazlar. Vergi sistemi açısından.

Yurda önceki grupta giripte değeri düşük olan elinde kalan bayiler mutlaka vardır. Diğer illeri araştırın.

Zira Türkiye de en pahalı bayiler ankaradakiler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sakura71 kullanıcısına yanıt
    "Her araç yurda girerken bir gümrük değeri bildirilir. Bayiler bu fiyatın altına satamazlar"

Bahsettiğiniz gümrük değeri nedir? Bu fiyatın altına satmalarini ne engeller?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acquiles -- 8 Mart 2018; 22:16:40 >
  • acquiles kullanıcısına yanıt
    Maliyeye bir fiyat veriliyor. Aracı ülkeye şu fiyattan aldım diye.

O dönemki kura göre fiyatlar değişiklik gösterebiliyor. Bayii o fiyat üzerine karını koyup satıyor. Vergi kaçırmanın önüne geçmek adına bayiler o fiyatın altına fatura kesemiyor.

Örneğin araç 100 bin gümrük girişi var. Bayi de müdürüne aracı satıyor ve fiyatı 80 bin gösterip o değer üzerinden ÖTV ve KDV ödüyor. O zaman aradaki 20 bin lık miktarın ÖTV ve KDV sini kaçırmış olur.

Umarım anlatabilmişimdir.

• GT Line paketinde 2016 ile 2017 modeller arasında özellik farkı var mı acaba? (Hafızalı koltuklar 2017'de mi geldi?)

(Konu içerisinde cevabını bulamadığım için soruyorum)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • OfisSoft O kullanıcısına yanıt
    2017 nin şubat sonu gibi tr ye gelen Gtline ve Allure ep lerde elektrikli hafızali koltuklar geldi.

2016 larda yoktu.

• quote:

Orijinalden alıntı: acquiles

2017 nin şubat sonu gibi tr ye gelen Gtline ve Allure ep lerde elektrikli hafızali koltuklar geldi.

2016 larda yoktu.

Çok teşekkürler. Hafızalı koltuk dışında farklılık göremedim ben ama sizin bildiğiniz başka özellikler varsa paylaşırsanız çok sevinirim.

• OfisSoft O kullanıcısına yanıt
    Aynı şekilde koltuk ısıtmada geldi.

• sakura71 kullanıcısına yanıt
    Bizde bunun üzerine farklı illeri arayacağız yarın sabah. Bakalım artık nasip kısmet. İnşallah istediğimiz aracı bulabiliriz.

• axix252506 A kullanıcısına yanıt
    Ben Peugeot sitesinden tüm bayilerin telefon numaralarını çıkardım. Yaklaşık 40 tane bayiyi tek tek aradım.
    ÖTV muafiyetli, deri koltuklu ve normal koltuklu fiyat teklifi aldım. Ellerinde hangi renklerin olduğunu falan hepsini bayi bayi not ettim.
    Sonra yüksek fiyat veren illeri direk eleyerek sayıyı 3-5 bayiye kadar indirdim.
    Bu sefer bayileri birbirine kırdırmaya başladım. Şu bayi bu fiyata kadar düştü dedim. Müdürüme sormam gerek falan deyip fiyat kıranlar oldu.
    Sonunda 112.000 TL'ye (nappasız) İstanbul Mepa'dan aldım.

Sonuçta aynı ürünü daha uyguna alma şansınız olduğunu unutmayın ve tüm bayileri arayın bence...

• Arkadaşlar merhaba. Bu aralar 2. el 3008 bakıyorum, sıfırların fiyatlarındaki artıştan dolayı da. Aslında allure ep paket cihazlarla başlamaya baktım fakat fiyatlardan dolayı active sport pakete kadar düştüm. Allure ep'de olan aşağıdaki özellikler dışarıdan active sportlara eklenebiliyor mu? Krom çerçevelerin eklendiğini mesajlarda gördüm fakat diğerlerini emin olamadım. Ayrıca grip control her 2016 ve 2017 active sportlarda da bulunuyor değil mi? Daha önceden active sport modeline sahip bunları yaptıran arkadaşlar varsa fiyatları konusunda da bilgilendirirlerse sevinirim.

3d navigasyon sistemi
    led farlar
    ön görüş kamerası

• Merhaba, haritaya güncelleme gelmiş. 8.0.0, kullananların bilgisine.

Cartographie : V (pour Version)8.0.0-r0 08/03/18 et/ou Logiciel : V (pour Version)21.06.47.34_NAC-r0 01/12/17

• Triple-X T kullanıcısına yanıt
    Ötv li olsa 182 bine geliyor

Bayilerden verilen fiyatlara bakarsak allure ep fiyatına gelmiş

Hayırlı olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: icemy

Ötv li olsa 182 bine geliyor

Bayilerden verilen fiyatlara bakarsak allure ep fiyatına gelmiş

Hayırlı olsun

Yanlış hatırlamıyorsam, Sedefli beyaz farkı ile birlikte 179.200'e falan denk gelmişti.

Çok şükür (geri viteste uğultu sesini saymazsak, her zaman olmuyor) şimdiye kadar da bir sıkıntı yaşamadım...

• 1.2 Motorlu aracına Periyoduk Bakım yaptıran var mı acaba?

• ab1907 kullanıcısına yanıt
    Sp araçlar grip control 18 m+s lastikler ile geliyor normalde. Ep ve Gtline için ise opsiyon.

Diğer üç ilave ise sonradan eklenmiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acquiles -- 9 Mart 2018; 14:21:3 >
  • SON 7 KİŞİ ARANIYOR

3008 kullanıcı anketi (güncel katılımcı sayısı 93)

https://goo.gl/forms/11KOA6zsKxrYPzj42

Katılımınız için teşekkürler

• 17.11.1985 doğumlu ya*****@gmail.com kullanıcımız, ankette doğum tarihiniz değil aracı satinallma tarihini sormuştum :) 3008 heyecani ile karıştı sanırım. Özelden aracı satinallma tarihini iletirseniz sevinirim

• acquiles kullanıcısına yanıt
    Merhaba, teşekkürler cevap için. Fakat ön görüş kamerasını vs. Alıp taktıramıyor muyuz onu tam anlamadım. Ya da aracı navigasyonsuz mu kullanmak zorunda kalacağız, dışarıdan bir ürün alsak olmuyor mu?

• Merhaba; ben de araniza, 2017 gt line dizel/eat6 +grip ile katildim. Aractan cok memnunum simdilik. 1 hafta olmasina ragmen 600 km yapim. Arada zorlamalarima ragmen 6.5 litredeyim. Bir suv icin gercekten mukemmel. Hele daha sifir arac olmasina ragmen.

• ab1907 kullanıcısına yanıt
    On kamera Orjinal olmayacak şekilde tabi ki takılabilir.

Multimedia ekran sadece radyo vs olmadığı için sistem yönetimi de buradan yapılıyor. Basit bir şekilde internetten eski usul double din bir cihaz alıp hemen takalım olmayabilir..

On kamera için de kamerayı takmak mesele değil ama ekrana yansıtma nasıl olur orası meçhul..

• 
Sayfa: önceki 990991992993994
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.