Şimdi Ara

YENİ PEUGEOT 3008 ANA KONU (987. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: rockfatal
1 Kayıtlı Üye ve 22 Misafir (1 Mobil) - 22 Masaüstü1 Mobil
5 sn
62.450
Cevap
638
Favori
2.483.443
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
75 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 985986987988989
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yeni duster in fiyatı yüksek olacak diye düşünüyorum.

Yapılan iyileştirme ve yenilikler, duster in artık ucuz, yerden yüksek araç imajını değiştirmek istediğini ortaya koyuyor..

Hyundai nin ilk çıktığında yaptığı ile su an ki fiyat stratejisinin benzerini bekliyorum.

Daha az satalım, ama daha yüksek kar edelim..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • acquiles kullanıcısına yanıt
    Keşke hondaya gitmeden önce peugeota bi uğra 3008 e bak deseydiniz.

Sevaba girerdiniz. :)

• sakura71 kullanıcısına yanıt
    Dedim ama pek oralı olmadı :)

• Ilginç bir veri..

Teknolojik öncülük yapan markalar, risk alarak piyasaya belki de yeterince test edemeden çıkardıkları ürünlerde ortalamanın üzerinde bir arıza oranına sahipler..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acquiles -- 2 Mart 2018; 20:30:37 >
  • İçten yanmalı motorlar ölecek mi diyorsunuz,? Buyurun innovatif bir tasarım.

https://youtu.be/A6H66xfEZC4

• 3008 kullanıcı anketi (güncel katılımcı sayısı 85)

https://goo.gl/forms/11KOA6zsKxrYPzj42

Katılımınız için teşekkürler

• 18 modellerde 40 bin 15 ay sıfır faiz başlamış.Ayrıca takas indiriminden sözediyor.

Hurda indirimi başlarsa birşeyler yakalanabilir

18 modellerde donanımda farklılık olup olmadığını merak ediyorum

17 de elektrikli koltuklar gelmişti allure ve üstüne

Active e biraz opsiyon yada sp yi zenginleştirseler güzel olurdu.

• Esk-3008 E kullanıcısına yanıt
    Duster marka müdürünün beyanına göre, LPG li versiyon, burada LPG dönüşümünden çokl daha pahaliya geliyormuş. Bu nedenle 1.6 benzinli motorun alınıp kullanıcı tarafından LPG ye çevirmesini hem ekonomik hemde motorun LPG dönüsumune en uygun motor olduğunu iddia ediyor..

• icemy İ kullanıcısına yanıt
    Bence donanım ekleme değil, azaltma ya gidebilir alt donanım larda. Active bile pahalı kalmaya başladı artık. Rakipleri de çok ucuz değil ama bazı özelliklere ihtiyaç duymayan, yerden yüksek olsun SUV olsun diye araç alan yüzlerce insan var..

Hatta ben olsam, (muhtmelen öyle bir donanım olmayacak) tr gibi alim gücü zayıf ülkeler için hayalet ekran yerine karoq gibi analog gösterge sunardim baz donanım da. Hem dijital den korkan grubu hemde maliyet avantajı ile pahalı kardeşim diyen grubu çekebilir lerdi.

Tabi global de, Peugeot un hedefi tr vb ülkelerde ucuz ürün satmak olduğunu düşünmuyorum en azından ilk etapta.. Marka algısını (yeni 508 le de bunu belli etti) yükseltmek istiyorlar.

• krom parçalardan 2 side geldi. monte ettik.

• Egzoz difüzörü de yerini aldı.

• Ankara da bayi, Araçlara isteğe göre deri koltuk yapıyor. Resimdeki GT line 3008 e yapılmış. Renk nasıl olmuş vs, yorumlarınızı bekleriz. Not: kapı kenarlarını değiştirmemişler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yivlik

Egzoz difüzörü de yerini aldı.

Egzozu nerden aldiniz ? Uyumu nasil ? Nasil monte ettiniz ?

• farukisin F kullanıcısına yanıt
    parcagonder.com dan aldım. Ankara da olduğumdan takma işini kendileri yaptı. Elde bakınca ucuz gözüküyordu ama takınca iyi oldu.
  • carlitoss kullanıcısına yanıt
    Kusura bakmayın biraz geç yanıtladığım için.

1600 tl pazarlıkla. (1815 tl demişlerdi)
  • arslanadige A kullanıcısına yanıt
    1600 tl
  • acquiles kullanıcısına yanıt
    O beyanı bende dinledim biraz kıvırdı gibi geldi bana sayın müdür kusura bakmasın

Sanayi çarşına gidip lpg takmak istemeyen ama fabrika çıkışı olursa sıraya girecek çok kişi tanıyorum

Öyle yada böyle; 4 kamera,kör nokta uyarısı,gündüz LED'leri,4x4 çekiş,iyileştirilmiş koltuk kol dayanağı vs ve araç 100.000 tl max

Bence fiyat/performans ürünü

• yivlik kullanıcısına yanıt
    Kırmızı siyah a gönülden bağlı olamasa ben almayayım kardeşim :)

• 5 gündür aracı kullanıyorum. 450 km oldu. Depoyu fullemiştim. Yarı depo henüz olmadı, az kaldı. Bakalım ilk depoda 1000 km yapabilecekmiyim.

İlk izlenimlerim :

Sürüşü gerçekten zevkli. Tık yok. Bakalım ileride tıkırtılar olacak mı?

Işıklarda , aracı gerçekten süzüyorlar, bir kaç kez şahit oldum. Dikkat çekiyor. Dış görünüşü , gerçekten de bir miktar Range Rover Evoque andırıyor.

Paspas almayı kesinlikle düşünüyorum. Bu hafta İstanbul kar+yağışlı. Paspas ihtiyacı bariz, herhalde kauçuk alacağım ilk fırsatta. Önerisi olan tecrübelilerden tavsiye rica ediyorum. Henüz 5 günlük kırmızı araçta , hava koşullarından yüzeyi bayağı tozlandı.

Bir de sürücü kapısının iç kısımda en alt tarafı malzemesi zayıf geldi bana.
  • Esk-3008 E kullanıcısına yanıt
    Köy yolu, yayla vs için ideal. Kayipeder e ilaç gibi gelir bu araç :)

• 
Sayfa: önceki 985986987988989
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.