Şimdi Ara

YENİ PEUGEOT 3008 ANA KONU (986. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
62.416
Cevap
639
Favori
2.479.370
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
75 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 984985986987988
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Benim de gtline nappa deri olani forumda paylasilan birçok sorunu ben yaşamadım. Sadece geri viteste uğultu duyuyordum o da havalar soğuyunca gitti.

Dediginiz gibi gtline donanımı farkli olabilir mi acaba.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Olabilir. Kapı içinde de ekstra kumaş kaplama var mesela eşyalar ses yapmasın diye. Belki benzer yalıtım unsurları Gtline a özel olabilir..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cchemic kullanıcısına yanıt
    Carstream çalıştı, widget a basınca siyah ekran ve ardından ana ekrana adında döndü. Sonra umbu son menüye hiç girmedi. Biraz uğraşmak lazım sqnriim

Benim. Android auto da diğer default uygulamalar da bu menüde çıkıyor. Maps, phone vs gibi 5-6 uygulama. Basınca ilgili menüye gidiyor.

• 3008 kullanıcı anketi (güncel katılımcı sayısı 81)

https://goo.gl/forms/11KOA6zsKxrYPzj42

Katılımınız için teşekkürler

• 3008 şubat ayında 571 tane satarak qq dan sonra ikinci.

Bu fiyatlara rağmen çok iyi.🙏

• icemy İ kullanıcısına yanıt
    ben da tablo hazırlıyordum, sürprizi bozdunuz :)

evet şubatta agyet başarılı bir rakam geldi. QQ dan sonra ikinci. genel de de 4.sırada

• eğer halen konuyu takip ediyorlarsa,

"peugeot alınır mı ?, yarı fiaytına düşecekler satamayacaklar, alanların elinde kalacak, araba çöp, bunlar işi bilmiyor" vs vs şeklinde düzenli mesaj atan şimdi tek tek nicklerini yazmayayaım bir grup vardı. kendilerini piste davet ediyorum

Karoq şubat ayı rakamı fikir vermeyecektir tabi daha çok yeni, martta göreceğiz ama liste fiyatlarına bakarsak aracın,

en düşük donanım 114.900 den başlıyor diyor.denk getirebilirsem yol üsütnde bir bayi var eğer araç varsa bakıo bir fiyat alacağım ona göre bir yorum yaparız. çok ümidim yok karoq dan ama görmeden ön yargılı davranmayalım:)

• Herkese Merhaba,

Bir süredir 2018 model 5008 GT Line için bekleyen birisi olarak bu konuda baya geriye gittim, ayrıca yabancı Peugeot forumlarınıda baştan sona okudum.

GT Line donanımda, Focal ses sistemi için aracın izolasyonu daha iyileştirilmiş. Yurt dışındaki birkaç Peugeot bayisi ve Fransız bazı incelemeciler durumu doğruluyor. Lakin yazılı bir kaynak yok. Ancak bir alt donanımla kıyaslayanlar dışarıdan daha az gürültü aldığını söylüyor. Bu bağlamda depodan gelen seste izole edilmiş olabilir.

Hazır yeri gelmişken yazıyım dedim
  • Berkin Kayalar B kullanıcısına yanıt
    Mantıklı.
    bilgi için teşekkürler
  • Karoq bekleyenler için bilgi ve fiyat

Test sürüşü yapmadım vaktim yoktu tek model var resimi olan. TDI 1.6 DSG 115 hp. donanım üst donanım ama hiç birşey yok diyebiliriz. nasıl üst donanım anlamadım. opsiyon olarak sadece sunroof ve metalik boya var.
    fiyat 168 ama üstüne 2000 (ZORUNLU seramik kaplama) veriyor. evet ZORUNLU, almama şansımız yokmuş. bu fiyata ekleyin dedi.
    ospyionalr belli değil fiytları zaten araç yok. adaptif,elektrik bagaj, hayalet gösterge(haziran üretimlerinden sonra gelecek), çarpışma önleme vs detaylar eklenirse 25-30 bin fark gelir dediler.

Döşeme gerçekten kötü.kötü demek istememe ama ST bile kötü dedi ben demeden :) döşeme opsiyonalra henüz belli değişmiş ordanda bir 5bin eklersek fiayta, araç pahalı arkadaşlar..

Ucuz C7 araç bekleyenler malesef hüsran..

1.0 ve 1.5 TSI henüz ortada yok.

Multimedia ekranı carplay destekliyor, android auto yok dedi. denemedim ST nin aktardığı bilgi.

Tek güzel tarafı bence arka sıra diz mesafesi çok iyi, tavan baş mesafesi de 3008 e göre daha iyi.
    arka kol dayama yok. ön kol dayama kapaklı kutu değil sadece dayama. B segment araçlardaki gibi. torpido soğutmalı ama minicik.
    konsol orta üstte saglama gözü var orası işe yarayabbilir.
    göstergeler klasik tasarım sevenler için stadnart bir esprisi yok. multimedia ekranı büyük dokunmatik güzel.
    arkada havalandırma var sunroof ile ferah duruyor içerisi ama araba UCUZ algısını veriyor ama fiyat öyle değil .
    ST nin belirttiği, TR ye gelen araçlarda donanımlar ıhep kısıyorlar fiyat nedeniyle diyor ama kısılmış fiyat bu ise kısmasak ne olurdu...

ST nin gözlerinde "biz bu aracı satarız her türlü" göremedim zaten. fiyat verdi geçti karşıya. bagajta düzenleyici plastik varmış, şemsiye sabitleme varmış onları gösterdi..

Skoda şu arada derede kalma olayından malese yine çıkamamış. aslında araç satabilecek yapıda..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acquiles -- 2 Mart 2018; 13:32:24 >

• 3008 dizel alluer düşünüyorum forumda çok sayfa olmuş hepsine bakamadım,

Bu araçta sık yaşanan sorunlar varmıdır varsa nelerdir ?

Özellikle trim sesleri ne durumda
  • Servisten yakıt boruları için çağrılmıştım. Bugün gittim. 40 dk da çıktım servisten. Bazı arkadaşlar yakıt boruları izalasyon yapıldı demişti. Hatta bir kullanıcı foto atmıştı.

Benim araçta ise direk yakıt borusunun değiştiği söylendi.

Bilgilendirmek istedim.

• kara_eylül kullanıcısına yanıt
    Son 2-3 haftayı okuyunuz lütfen...

• cchemic kullanıcısına yanıt
    Güzel haber deneyimlediğiniz için ben de teşekkür ederim.
    Uğraşmaya vaktim olmadığı için AA 3.0'a hiç yükseltmedim eski versiyonla devam ediyorum ben.

Bu arada 3.0ile gelen bir özellik var mıdır yoksa hiç uğraşmayayım:)

Ama süreçte google vs android geliştiriciler arasındaki savaş devam edecek gibi gözüküyor:)
    Google ın ilk engelleme cabası aşıldı gibi ama bu yöntem de yayılırsa gene engellemeye çalışacaklardır.
    Hayırlısı diyelim inş orta yol bulunur ve bu güzel custom applikasyonlardan faydalanmaya her zaman devam ederiz.
  • Blueye kullanıcısına yanıt
    Widgets ya çalıştı. Onaylıyorum

3.0 da Google assistant geliyor ok bir numarasını göremedim henüz. Wireless için de bazı kodlar eklenmiş ama kullanıcı tarafında bir durum değil şu an..

Hemen geçin diyeceğim bir fark yok açıkçası. Bende akşam bir deneyeyim diye geçtim.

• quote:

Orijinalden alıntı: acquiles

3008 kullanıcı anketi (güncel katılımcı sayısı 81)

https://goo.gl/forms/11KOA6zsKxrYPzj42

Katılımınız için teşekkürler

85 olduk.. Ha gayret 100 u görelim açıklıyorum sonuçları

• atc123456 A kullanıcısına yanıt
    Mayıs ayı sonunda ben de 1,2 allure ep aldım.elektrikli bagaj + metalik renk ile birlikte 146 ya vermişlerdi. sizin bu fiyatınız bence çok iyi.
  • Karoq u incelerken birisi geldi sohbet ettik, fikrimi sordu. Ortak. Fikrimiz pahalı olması ve donanım seviyesi ve kalite eksikleri idi.

Ne alacağını sordum crv düşünüyormuş. Mevcut araç passat.

Dedim dsg den memnunmusunuz, 6500 tl masraf çıkarmış o nedenle satıyorum dedi...

E dedim niye karoq bakıyorsunuz o zaman, dsg değildir belki diye gelmiş..

Ordan çıkıp Honda bayisine gidiyordu...

• quote:

Orijinalden alıntı: acquiles

Karoq u incelerken birisi geldi sohbet ettik, fikrimi sordu. Ortak. Fikrimiz pahalı olması ve donanım seviyesi ve kalite eksikleri idi.

Ne alacağını sordum crv düşünüyormuş. Mevcut araç passat.

Dedim dsg den memnunmusunuz, 6500 tl masraf çıkarmış o nedenle satıyorum dedi...

E dedim niye karoq bakıyorsunuz o zaman, dsg değildir belki diye gelmiş..

Ordan çıkıp Honda bayisine gidiyordu...

DSG kullanıcıların bir gün dili çözülecek ve bütün gerçekler ortaya çıkacak.

Sırf imajla araba satın alınıyor, prim yaptırılıyor.

Yaşasın tork konvektörlüler.

• Ben sene rekorunu yeni duster dan bekliyorum

Cam tavan ve lpg li motor opsiyonlarınıda getirselerdi direk nokta olacaktı.

• 
Sayfa: önceki 984985986987988
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.