Şimdi Ara

YENİ PEUGEOT 3008 ANA KONU (985. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: mkyucel
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 8 Misafir - 8 Masaüstü1 Mobil1 Android
5 sn
62.439
Cevap
638
Favori
2.482.560
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
75 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
36. Sırada  bugün en iyi #10
Sayfa: önceki 983984985986987
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 3008 kullanıcı anketi (güncel katılımcı sayısı 72)

https://goo.gl/forms/11KOA6zsKxrYPzj42

Katılımınız için teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selamlar Arkadaşlar başıma gelen bir arızayı paylaşmak istiyorum daha önce bu şekilde bir mesaj alan oldu mu onu da merak ediyorum.

Bir ay önce İstanbul'dan Bursa'ya gidiyordum hız sabitleyiciyi çalıştırdım ve birden uyarı mesajı çıktı ekranda ve kırmızı anahtar işareti çıktı servisi bilgileri navigasyon ekranına çıktı hata mesajı "hız sabitleyici hatası" daha sonra biraz devam ettikten sonra kayboldu, bu sabah malumunu kar yağdı karlı ve buzlu bir yokuşu tırmanmaya çalıştım araç patinaj çekmeye başladı hemen devreye patinaj önleyici girdi ve aynı hata mesajı çıktı ve araçın kontağını kapattıp açtıktan sonra kayboldu.
    Bu şekilde hata ile karşılaşan oldu mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blueye

Aşağıdaki gibi bir kaynak paylaşmışlar. Ben 2.9dayim denemedim.

YENİ PEUGEOT 3008 ANA KONU

Merhaba, yöntemi denedim carstream uygulaması AA 3.0'da çalıştı , aamirror uygulama açıldı, telefondaki uygulamaları gösteriyo ama çok kullandığım kodiyi açıp ekrana getirmedi,diğer uygulamaları deneyemedim henüz, webviewauto eski versiyonu vardı,o hiç çıkmadı , bir de webwidgets4auto uygulamasını aynı yöntemle yükledim o telefonda dahi açılmıyor. Özetle şu an carstream uygulaması düzgün çalışıyor gibi (her fonksiyonunu denemedim) aamirror ise sorunlu, webviewauto hiç açılmıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cchemic -- 1 Mart 2018; 9:53:0 >

• Hayırlı uğurlu olsun. Harika bir araç. Her araçta olduğu gibi ufak tefek sorunlar yaşayabilirsiniz ama uzun süreli yada çözümsüz olan herhangi bir sorun yok. Aracın tadını çıkarın. Tecrübe ettikçe paylaşımlarınızı bekleriz.

• quote:

Orijinalden alıntı: farukisin

Selamlar Arkadaşlar başıma gelen bir arızayı paylaşmak istiyorum daha önce bu şekilde bir mesaj alan oldu mu onu da merak ediyorum.

Bir ay önce İstanbul'dan Bursa'ya gidiyordum hız sabitleyiciyi çalıştırdım ve birden uyarı mesajı çıktı ekranda ve kırmızı anahtar işareti çıktı servisi bilgileri navigasyon ekranına çıktı hata mesajı "hız sabitleyici hatası" daha sonra biraz devam ettikten sonra kayboldu, bu sabah malumunu kar yağdı karlı ve buzlu bir yokuşu tırmanmaya çalıştım araç patinaj çekmeye başladı hemen devreye patinaj önleyici girdi ve aynı hata mesajı çıktı ve araçın kontağını kapattıp açtıktan sonra kayboldu.

benim tecrübe ettiğim kadarıyla bazen soğuk havalarda bu şekil arıza ışığı yakıyor araç. servise götürdüm aküden kaynaklı olabilceğini düşündük servisle birlikte. kontroller yapıldı herhangi bir sorun çıkmadı.

• Ankete katılan bir kullanıcı, aracını 29.12.2017 de almış ve 980 km de. Fakat a araçtan memnun değil, ve başkasına tavsiye etmem yanıtını vermiştir önceki aracı 2011 civic.

Normalde tek tek kullanıcılara detaylı sordu sormadık buradan anket ile ilgili ama merak ettim, bu kadar kısa sürede bu kadar memnuniyetsizlik yaratacak ne oldu? Problem mi var yoksa beklentiler Farklı miydi onlara mı cevap vermedi.

Yeni araç alacak arkadaşlara fikir verebilir. İlgili arkadaşım sebebini paylaşabilirse(dilerse özelden bilgi verebilir) sevinirim

Fikirlerinizi önemli.. Teşekkürler

Katılım 77 kişi şu anda..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acquiles -- 1 Mart 2018; 13:20:50 >
  • farukisin F kullanıcısına yanıt
    Radar önünde yabancı cisim olabilir. çamur, kir vs.

Tahmin sadece qq da sürekli temizlerdim duzelirdi.

• Tüm uygulamalar @Blueye'ın paylaştığı yöntemle AA 3.0'da başarı ile çalışıyor artık. Carstream,webviewauto,aamirror,widgets4auto uygulamaları tüm fonksiyonları ile test edildi, samsung s7 edge telefon ile.
    çalışmayan ya da hata veren uygulamaları da adb shell pm clear ile ve adb uninstall ile sildikten sonra adb shell pm install ile kurulum yaptım hepsi sorunsuz çalıştı. Teşekkürler @Blueye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cchemic -- 1 Mart 2018; 13:38:1 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozandemir-

quote:

Orijinalden alıntı: farukisin

Selamlar Arkadaşlar başıma gelen bir arızayı paylaşmak istiyorum daha önce bu şekilde bir mesaj alan oldu mu onu da merak ediyorum.

benim tecrübe ettiğim kadarıyla bazen soğuk havalarda bu şekil arıza ışığı yakıyor araç. servise götürdüm aküden kaynaklı olabilceğini düşündük servisle birlikte. kontroller yapıldı herhangi bir sorun çıkmadı.

Biz de aküden kaynaklı diye düşündük, fakat testlerde gayet sağlıklı çıktı yani ikinci kere yaptı kronikleşmez inşallah.

• quote:

Orijinalden alıntı: acquiles

Radar önünde yabancı cisim olabilir. çamur, kir vs.

Tahmin sadece qq da sürekli temizlerdim duzelirdi.

bu da mantıklı sonuçta çok çamurlu bugünlerde ve yıkamaya fırsat olmadı.
  • quote:

Ankete katılan bir kullanıcı, aracını 29.12.2017 de almış ve 980 km de. Fakat a araçtan memnun değil, ve başkasına tavsiye etmem yanıtını vermiştir önceki aracı 2011 civic.

Normalde tek tek kullanıcılara detaylı sordu sormadık buradan anket ile ilgili ama merak ettim, bu kadar kısa sürede bu kadar memnuniyetsizlik yaratacak ne oldu? Problem mi var yoksa beklentiler Farklı miydi onlara mı cevap vermedi.

Yeni araç alacak arkadaşlara fikir verebilir. İlgili arkadaşım sebebini paylaşabilirse(dilerse özelden bilgi verebilir) sevinirim

Fikirlerinizi önemli.. Teşekkürler

Katılım 77 kişi şu anda..

Mesajınızı görünce bir an için acaba ben mi yanlış bir şey işaretlemişim diye düşündüm.
    Ben de aynı tarihte almıştım aracı ama 2-3 bin kilometre olmuştu ankete girdiğimde.
    Gerçi ben anket sonucunu kaydedemedim çünkü belirtilen hiçbir olumsuzlukla karşılaşmadım.

Seçim yapmak zorunlu olduğu için de anketi tamamlayamadım.
    Ben de merak ettim, 980 kilometre de bu kadar memnuniyetsiz olan kim acaba?

• In July 2017, a 58-year-old Sydney man died after he was struck in the neck by a small fragment that was propelled by his airbag.
    His car, a Honda CRV, is one of the models subject to the worldwide recall over the faulty airbags.
    Weeks before his death, a 21-year-old woman from Darwin was critically injured after she was hit on the head by metal shrapnel from her airbag.
    About 2.7 million vehicles have been recalled voluntarily, and 1.7 million had their airbags replaced.
    The Takata airbag in a RAV4 SUV, responsible for injuring a 21-year-old woman in Darwin.

Arkadaslar, selam...

Bu Takata marka Air bag'lerinden olenler olmus... dunya capinda bir kampanya baslamis degisim icin... biz dekiler ne marka bilen var mi???
  • Gaziantep'te yeni Peugeot bayisi KOLUMAN olmuş. Nisan ayından itibaren faaliyete başlıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Delpo41

Gaziantep'te yeni Peugeot bayisi KOLUMAN olmuş. Nisan ayından itibaren faaliyete başlıyor.

Koluman kokusunu aldı paranın demek ki

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • techn... T kullanıcısına yanıt
    Airbag markasını bilenin olduğunu sanmam zira söküp bakan yoktur muhtmelen

Şöyle bir liste buldum. Bu işten etkilenen modeller listesi. Olmayan marka yok gibi tesla dahil. Vw,BMW, audio, Ferrari bile var..

Bilin bakalım kim yok, Peugeot :)

www.nydailynews.com/amp/autos/news/takata-airbag-recall-list-cars-article-1.2602999

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acquiles -- 1 Mart 2018; 16:23:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xweser

quote:

Orijinalden alıntı: Delpo41

Gaziantep'te yeni Peugeot bayisi KOLUMAN olmuş. Nisan ayından itibaren faaliyete başlıyor.

Koluman kokusunu aldı paranın demek ki

Potansiyeli görmeseydi bu topa girmezdi bence.
  • cchemic kullanıcısına yanıt
    İşlemi yaptık çalışacak mı bakalım. Bilgi için teşekkürler

• quote:

İşlemi yaptık çalışacak mı bakalım. Bilgi için teşekkürler

aamirror için yetkileri vermeyi unutmayın benim ilk başta telefon görüntüsünü arabaya aktarmamasının sebebi oymuş. Sistem ayarlarını değiştirmeye izin vermeye gerek yok gibi onu sadece telefonun parlaklığını minimize etmek için istiyor sanırım. Geçen sefer de aynı hatayı yapmıştım, aamirror ilk çalıştığında telefon ekranından ekran görüntüsünü aktarmak için izin istiyor,seçimimi hatırla diyerek onu vermek gerek mutlaka.
  • Mart fiyatları hayırlı olsun

Benzinli active eat6 ve üstü tüm benzin ve dizel modellerde 6-7 bin tl zam gelmiş.

Karşılaştırma için şubat fiyatları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acquiles -- 1 Mart 2018; 21:42:59 >

• Arkadaşlar merhaba. Öncelikle yaklaşık 1000 sayfa detaylı bilgi ve deneyimlerin paylaşıldığı bu platform aracı tanımama olanak sağladığı belirtmek isterim.

Ben sıfır 2017 1.2 allure ep almak istiyordum ancak yapmış olduğum tüm araştırmalar sonunda aracı bulamadığım için 1.2 allure almaya karar verdim bayinin bana verdiği fiyat beyaz renk için 148 bin sizce uygun mudur??

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 983984985986987
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.