Şimdi Ara

YENİ PEUGEOT 3008 ANA KONU (983. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
27 Misafir (2 Mobil) - 25 Masaüstü2 Mobil
5 sn
62.450
Cevap
638
Favori
2.483.346
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
75 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
48. Sırada  bugün en iyi #10
Sayfa: önceki 981982983984985
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Merhaba videodaki webview auto apk uygulamasini kullanan var mi gayet kullanışlı gibi. Kullanan varsa link atabilir mi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu tip yan uygulamalar için 2-3 hafta kadar önce yorumlar yapıldı. Eksikleri var ama ise yarıyor.

Fakat son gelişme ile, (android auto 3.0) tüm. Yan uygulamalar Google tarafından engellendi. Hiçbir şekilde (package ismi değiştirmek vs) çalışmiyorlae.bu nedenle geliştiriciler tarafından da bir çözüm üretilemiyor şuan.

Android auto 2.9 ve öncesi yükleyerek geçici olarak bu tip uygulamaları kullanabilirsiniz ama 3.0 geçiş zorunlu olduğunda mevzu bitecek malesef.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3008 kullanıcı anketi (güncel katılımcı sayısı 62)

https://goo.gl/forms/11KOA6zsKxrYPzj42

Katılımınız için teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: acquiles

Jant çapı demek istediniz sanırım.zira lastik çapı değişirse sıkıntı :)

Aynen yanlış kelime kullandım

Düzeltme için teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: underdog

suvdan d sınıfına geçecek var mı? yeni 508 fena olmuş

Ben düşünüyorum.

Tasarım inanılmaz

Sürüş dinamikleri de keyifli ise benim için ciddi bri alternatif olabilir.

1.5 ve eat8 ikilisi de cabası
  • quote:

Orijinalden alıntı: syphonfilter

Selamlar herkese, buraya yazmıştım ufak bir kaza geçirmiştim, karşı tarafın hatalı olduğu. Sağ arka jantım hasar görmüştü ve değişimini talep ettim, sipariş ile yeni geldi jant yarın değiştireceğim. Sormak istediğim ise eski jant ne oluyor? Kozmetik olarak kötü olduğu için değiştirttim. Eğer bende kalabiliyorsa alıp kış lastiği için 4 e tamamlamayı düşünüyorum. Bilgisi olan var ise cevap verirse sevinirim.

Bir de Active + SP kullanıcısı olarak İstanbul 'un kar yağan kış koşullarını düşündüğümüzde üstünde ki lastikler yeterli mi yoksa kış lastiği almalımıyım?

508 içinde bende birkaç şey yazmak istiyorum, sedan araca geçme isteğim olursa tepeye yazacağım bir araç. Dizel + EAT8 ile muazzam işler çıkarır. Tasarım olarak göz kamaştırıcı olmuş cidden.

Teşekkürler şimdiden, herkese kazasız sürüşler.

Bence çok ağır kış koşulları olmadığı sürece yeterli olacaktır.

• Peugeot 3008 P84 aracına alarm taktıran var mı? Fiyat ve ürün tavsiyesi verebilir misiniz?
  • Arkadaşlar merhaba. İlgilenen olursa aracım nakit ihtiyacım dolayısı ile satılıktır. Aracı ilk alanlardanım.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-peugeot-hatasiz-3008-allure-elegance-pk-bankacidan-532914835/detay

• https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-peugeot-mepa-2.el-den-2016-model-3008-allure-elegance-pack-1.6-hdi-eat6-530714484/detay

İlandaki araç için pazarlık aşamasındayım. Benim golf aracı ne kadara sayacaklarını söyleyecekler. Haber gelince anlaşırsak almayı istiyorum. Fiyat sizce uygun mu?

Derken cevap geldi aracıma 53.000 TL fiyat verdiler. Beklediğimden az geldi. 3008 in fiyatı da uygundu aslında. Kendim satsam 4-5 lira daha iyi fiyata satarım diye düşünüyorum ama kim uğraşacak. İyi birisine denk gelmek lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tatlisevgi -- 27 Şubat 2018; 16:12:15 >

• Fatihsrp F kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun, fyat çok iyi

• concordet72 C kullanıcısına yanıt
    Fiyat normal belki bir tık aşağı bile olabilir zira km çok Yüksek 37500. Aynı sayfada paylaşılan ep araç bayiden satılmasına rağmen 159.bin ve 6200km.., 6 kat daha az kullanılmış Düz mantık bakarsak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acquiles -- 27 Şubat 2018; 17:13:8 >
  • acquiles kullanıcısına yanıt
    O aracı bayiye sordum.Çok temiz araç olduğunu söyledi.Fırsatım olursa bir bakacağım.Birkaç bin daha iniyorlar.Model yılı çok önemli değil ama elektrikli ısıtmalı koltuk olsaydı pazarlığa girişip alabilirdim

3.0 apk indirip yüklesek sorun çözülmez mi. Onceki sürümünü indirdigimiz gibi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: turhankeskin

quote:

Orijinalden alıntı: mehmetdoğan

Arkadaşlar merhaba. Telefon geldiğinde sadece gelen numarayı gösteriyor ve rehberimdeki hiç kimseyi bulamıyor. Bu sorunların çözümü varmı? Belki daha önceki sayfalarda cevaplandıysa kusuruma bakmayın.

Telefonunuz android mi iOS mu?Bende de iPhone 6 vardı ve ios11 güncelleme sonrası benzer sorun yaşamıştım.Ama son iPhone güncellemelerinde sonra durum düzeldi.

Iphone 6s kullanıyorum ve ios un son sürümü yüklü teşekkürler
  • 3.0 ile engelleme geldi zaten.

2.9 yükleyebilirsiniz. Bende anlamadığım bir şekilde geri dönünce uygulamalara erisrigimiz son ikon a basınca siyah ekran çıkıyor sonra bir önceki erkan a geri atıyor. Peugeot a geri dönün de çıkmıyor yani.. Ne yaptım ise olmadı. Ama 3.0dan 2.9 a geri dönüp başarılı olanlar var. Sanırım. Benim telefonda birşeyler karıştı.o nedenle 3.0 dan devam ediyorum.

Zaten bir şekilde update yapılacak eninde sonunda ve yan uygulamalar tarih olacak taki Google resmi olarak müsade edene kadar.

Android auto 3.0da da custom uygulamaları çalıştırabilmişler.

Android dünyasında her türlü çözerler bence engeller aşılmak içindir

• quote:

Orijinalden alıntı: Blueye

Android auto 3.0da da custom uygulamaları çalıştırabilmişler.

Android dünyasında her türlü çözerler bence engeller aşılmak içindir

Ben de denemek için 3.0 yükledim, çalışmadı tabii ki, sonra 2.9'a geri döndüm, tüm uygulamalar (aamirror,webviewauto,carstream,widgets for auto) sorunsuz çalışıyor ama dediğiniz gibi 3.0 da çalıştırdığını söyleyenler var ki yakında bence de aşarlar sorunu.
  • Blueye kullanıcısına yanıt
    Var mı bir kaynak? Uygulayalım

• Arkadaşlar aracı uzun süreler kullandıktan sonra çatırtı tıkırtı sesleri gelmeye başlıyor mu?Bilirsiniz fransız arabaları eski imajı böyleydi. Alıpta bu surumu yaşayanınız var mı?
  • Evet geliyor. Yalnız bu seslerin gelmesi için uzun süre kullanmanıza gerek yok, dört beş aylık bir kullanımda yetiyor.

• 
Sayfa: önceki 981982983984985
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.