Şimdi Ara

YENİ PEUGEOT 3008 ANA KONU (972. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: ozcangoral , hamitkursun , hamitkursun
3 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 13 Misafir (1 Mobil) - 13 Masaüstü3 Mobil1 iOS
5 sn
62.450
Cevap
638
Favori
2.483.528
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
75 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 970971972973974
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: acquiles

Mercedes vs konusunda sizinle %100 aynı firikdeyim. Tesla başka birşey. İnovatif.

Ama amaç az tüketim odaklı olup akaryakıt yerine bu aracın kullanılması ise, Tesla malesef Türkiye pazarında çok cüzi. Bir satış rakamına kalacaktır.

Suna he fikrim, teslanin öncülüğünde elektrikli araçlar artacak, gelişecek. Ama dediğim gibi makul menzilde ve ekonomik ve C/D segment bir araç henüz yok.

Sunada katılıyorum, şu an TATA veya benzeri çok tercih edilmeyen bir marka, ben yaptım arkadaş, 500km gidiyorsunuz, araç ta 100 bin tl.. İPhone dan daha uzun kuyruk olur bayide.
    Zaten taksiciler bırakmaz otv siz de olunca..
    Şarj da problem değil, fabrikalar ile anlaşılır, taksiler akşam buralarda yarım saatte hız şarj eder mevzu çözülür :)

Not: elektrik kullanımı artar da akaryakıt azalır ve vergi geliri düşerse, aynı gece yeni bir DÜZENLEME ile, araç şarj istasyonlarında elektrik %100 zamlanir.aksini iddia eden cooook iyimserdir

Harfi harfine katiliyorum hocam .

bu onumuzdeki 10-15 sene bakalim omrumuz yeterse neler gorucegiz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Erbay güney

quote:

Aracınız hangi donanım?

En son multimedia güncellemesi ne zaman yapıldı?

Active sp paket.

Ara ara bazen yapıyor.

benimde active sp paket. son güncelleme var araçtaki multimedya sisteminde ve bir gr kasma donma yok. sizin eski versiyon olabilir. servise gidip yazılım güncellemesi yaptırın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: commandoer

Arkadaşlar fikir danışmak istiyorum. 2017 Active Sportpack dizel otomatik koltukları gtline modeldeki gibi deri kaplı ,seramik boyalı ,cam filmli arka kafalıkta 2 tane ekran kaput koruma filmli sıfır araç 149000 tl nasıl fiyattır ?

iyi fiyat. hangi bayi , hangi şehir verdi acaba bu fiyatı?

saygılar
  • beylikdüzü68 kullanıcısına yanıt
    Elmas oto Kağıthane / İstanbul hocam 148000 tl den anlaşmıştık ama vazgeçmek zorunda kaldım düşünürseniz bakarsınız satılmadıysa.

• srhtsrhn kullanıcısına yanıt
    aynı durumdan ben de muzdaribim ve bi çözüm bulamadım ve forumda çok kişi sorun yaşamadığını söyledi acaba o bölgede bir hava sızırmaz fitil varda bizlerde mi eksik anlamadım.
  • Selam herkese,

https://www.aliexpress.com/store/product/2-x-90cm-B-Pillar-Anti-Noise-Dustproof-Sealing-Strips-Trim-Rubber-For-Auto-Car-Front/1191537_32737940489.html?spm=2114.12010612.0.0.261a670byYb5aF

üstteki gibi bir izolasyon malzemelesi alsak kapıların alt taraflarına, hem kapı açılırken kaldırıma sürtme gibi bir durumda kapı altını korur hem de alttan gelen toz-çamur gibi şeyleri engellemiş oluruz.

işe yarar mı acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: headcoach

Arkadaşlar merhaba,herkese kazasız belasız sürüşler.3008 bakıyorum 2.el olarak.Active spor ve Allure Ep arasında 17-18 bin TL fark var.Sizce hangi paket alınmalı,Uzun yol yapıyorum fazlaca şu anki aracımda halojen far var fakat memnun değilim yağmurlu ve puslu havalarda çok iyi görüş sunmuyor.Birde sadece far için de o fiyat farkı verilmez gibi geliyor.Aracı kullanan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.Teşekkürler.

Merhaba Öncelikle hayırlı olsun kararınız

Ben alırken Active Spor paket tercih ettim

Sebebine gelince Grip Kontrol, 18 inç ve grip kontrole özel lastik, jant tasarımı

Halojen farların aydınlatmasından memnun olduğum için sıkıntı yok

Fark olarak sürüş destek sistemleri var ama bence çokta elzem donanımlar değil

Ben imkanım olduğu halde active spor paket tercih ettim

Tabii son karar sizin ama allure ep için 17-18 k bence çokta gerekli değil

• Arkadaşlar merhaba, haftasonu Ankara Abc ye 15 bin bakımına gideceğim. Yakın zamanda giden oldumu ne kadar bir fiyat çıkardılar aramadan bir fikir alayım sizden istedim. dizl otomatik active sportback
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rubella_Rubella

Arkadaşlar merhaba, haftasonu Ankara Abc ye 15 bin bakımına gideceğim. Yakın zamanda giden oldumu ne kadar bir fiyat çıkardılar aramadan bir fikir alayım sizden istedim. dizl otomatik active sportback

500-700 aralığında farklı fiyat beyan edenler oldu

Siz de sonucu bizimle paylaşırsanız sevinirim

Bir de balata değiştiren oldu mu aramızda ve olduysa km ve fiyat bilgisi paylaşabilir mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hassey -- 19 Şubat 2018; 11:27:32 >
  • merhaba arkadaşlar, pazartesi mesaisine peugeot merkezin telefonu ile başladım. Aracın ateşleme ve yakıt sistemi ile alakalı bir servis muayenesine ihtiyacım olduğu söylendi. Bu yeni bir şey mi? yaptıran var mı? Dikkat etmem gereken bir şey var mı acaba? Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: iakgul

merhaba arkadaşlar, pazartesi mesaisine peugeot merkezin telefonu ile başladım. Aracın ateşleme ve yakıt sistemi ile alakalı bir servis muayenesine ihtiyacım olduğu söylendi. Bu yeni bir şey mi? yaptıran var mı? Dikkat etmem gereken bir şey var mı acaba? Teşekkürler.

Muhtemelen yeni bir şey değil

Davet edilen arkadaşlar olmuş bununla ilgili
  • Anketi doldurdum.
    Sorular azdı hocam.
    Sıkıcı olmasın mı istedin?
  • hassey kullanıcısına yanıt
    Merhaba,öncelikle cevap için teşekkürler.Evet Active SP gayet yeterli haklısınız alınca pişman etmez fakat ben uzun süre bu aracı kullanmayı düşündüğüm için açıkçası Allure Ep gönlümden geçiyor.Bakalım bütçe konusunu ayarlayabilirsem Allure alacağım malum ülkemizde her an ekstra masraflar çıkabiliyor,olmazsa da Active SP alacağım.Bu arada Peugeot bayine girip sıfırlara baktım 200bini bulmuş.Araca her hafta zam geliyor galiba.Evoque fiyatına çıkmadan bir an önce almam lazım :))

• quote:

Orijinalden alıntı: headcoach

Merhaba,öncelikle cevap için teşekkürler.Evet Active SP gayet yeterli haklısınız alınca pişman etmez fakat ben uzun süre bu aracı kullanmayı düşündüğüm için açıkçası Allure Ep gönlümden geçiyor.Bakalım bütçe konusunu ayarlayabilirsem Allure alacağım malum ülkemizde her an ekstra masraflar çıkabiliyor,olmazsa da Active SP alacağım.Bu arada Peugeot bayine girip sıfırlara baktım 200bini bulmuş.Araca her hafta zam geliyor galiba.Evoque fiyatına çıkmadan bir an önce almam lazım :))

Evoque fiyatlatlarına bakayım dedim de bu yazının üstüne

• quote:

Merhaba arkadaşlar,

paylaşılan problem listesinin sizlerdeki durumu ve geçen yıl yaptığım memnuniyetin anketinin güncel durumunu da görmek için aşağıdaki anketi hazırladım. Mükerrer katılım olmaması için eposta doğrulaması gerekiyor. Anket sonucunun özellikle yeni araç alacak arkadaşlar için iyi bir veri olacağını düşünüyorum. Zira yaşanan problemleri ve memnuniyet durumunu sayısal olarak sunmak, sözel ve bireysel mesajlardan daha sağlıklı olacaktır. Özellikle son dönemde, "araç nasıl, memnunmusunuz, alacağım ama alanlarda kronik sorun var mı" gibi soruların da genel bir cevabı niteliğinde olacaktır.

Katılan herkese şimdiden teşekkürler

https://goo.gl/forms/11KOA6zsKxrYPzj42

iyi pazarlar

• Uzun sureli kararsizliktan(insignia,3008,superb) sonra allure donanim ile araniza katildim. Daha araci teslim almadim birkac merak ettiğim soru var.

HS340XXX numarali araç 2017 aralik uretim mi oluyor arkadaslar?

Ayrica bu yakit ile ilgili geri cagirma yaparlar mi?

Aldiğimda multimedya en guncel surum mu olur?

Teşekkürler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mesut1481

Uzun sureli kararsizliktan(insignia,3008,superb) sonra allure donanim ile araniza katildim. Daha araci teslim almadim birkac merak ettiğim soru var.

HS340XXX numarali araç 2017 aralik uretim mi oluyor arkadaslar?

Ayrica bu yakit ile ilgili geri cagirma yaparlar mi?

Aldiğimda multimedya en guncel surum mu olur?

Teşekkürler

Hayırlı olsun.

1. Evet aracınız Aralık 2017 üretimi.

2. Teslim öncesi bakilacaktir muhtmelen yine de var olan servis kampanyası var ise teslimden once uygulanmasını talep edin.

3. Hayır. Güncel sürüm kontrolü, gerekliyse güncellemelerini talep edin.

Madde 2/3 için sonradan gitmek 1 gün kaybettirir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acquiles -- 19 Şubat 2018; 19:45:42 >
  • mesut1481 M kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun.

Allur dizel EAT6 mı ? Kaça anlaştınız mümkün ise paylaşırmısınız?

Yarın sabah randevum var , yukarıda yazdığım aracı alma niyetindeyim .

Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: commandoer

Elmas oto Kağıthane / İstanbul hocam 148000 tl den anlaşmıştık ama vazgeçmek zorunda kaldım düşünürseniz bakarsınız satılmadıysa.

Adamlar 30 k indirim mi yapıyor

Fiyat istikrarı olmayan,müşterininpazarlık gücüne görefiyat esnekliği sağlayan bir firmanın ikinci eli de sıkıntı olur

Sıfır araç alan korkar bu durumda,acaba daha düşük fiyat veren Bayii var mıydı diye

Sitesinde 180 yazacağına 150 desin ve o civarda bir fiyata verdin arabayı...

Herkes için en sağlıklısı bu

Acaba Avrupa’da da bu usulle mi satışlar???

• Ben baya bir zorlamıştım indirim için sanırım eski girişli araç baya avantajlı fiyatı. Üstündeki aksesuarlarıyla beraber iyi bir seçenek.
  • 
Sayfa: önceki 970971972973974
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.