Şimdi Ara

YENİ PEUGEOT 3008 ANA KONU (917. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
15 Misafir - 15 Masaüstü
5 sn
62.417
Cevap
639
Favori
2.479.421
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
75 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
47. Sırada  bugün en iyi #6
Sayfa: önceki 915916917918919
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Forumda bu konu hakkinda olgu bey cok inceleme yapiyor. Ben satis yapiyorum ama fiyatlar size uymazsa yurtdisindan almanizi da tavsiye ederim mutlaka. Kamerasiz kullanmayin.

Viofo a119 ya da viofo a119s oneririm. + park kablosu ile park modunda da kullanabilirsiniz. Gps antenli turkce menulu ekranli kaliteli bir kamera.

---

Yaya algiliyoe benim gtline arac, araba da algiliyoe ama fren yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende araç kamerası düşünüyorum açıkcası. Xiami yi var galiba çok satan.

Araç aksesuarları ksımında baktım, peugeot garmin 35 satıyor. O da dısarıda 1000 küsür lira.

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmtıl

quote:

Orijinalden alıntı: SeniorAwesome

Selamlar. Hayirli olsun. Kazasiz belasiz umarim. Araciniza mutlaka arac kamerasi takin oncelikle tavsiyemdir.

Benim aracta otomatik fren yapmiyor. Cozemedim. Arabanin dibine kadar giriyorum artik denemek icin riskli ama sinir oldum.

Adaptif cc de yapiyor ama.

benim araç da öyle yayayı görüyor ama aracın tamponun kadar gelsem yok..fren ya da uyarı yaptığı yok..

https://www.youtube.com/watch?v=2zg4BNNVDmo

Videolarda fena durmuyor ama gerçek hayatta denemek riskli elbet :-)

• acquiles kullanıcısına yanıt
    Hocam detay resmi gönderebilirseniz kapı yalıtımı için memnun oluruz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • legendking L kullanıcısına yanıt
    Bu yöntem üretici trafindan desteklenen bir sistem değil. Lg mirror drove lg dışında bir cihaz ile çalışmıyor, calidmdfigi7icin ana ekrana atıp dizin telefon ekranını gösteriyor.tabi bu her cihazda böyle olmuyor. S8 de çalışmıyor mesela.

Çalıştıranda (farklı modelde) pek stabil olmadigini belirtmsiti.

Özetle bu yöntem verimli kullanilanacak bir yöntem değil malesef.

• ahmtıl kullanıcısına yanıt
    Geçen hafta komple fren yaparak durdu aracım yaya nedeniyle.

Sistemin olması gibi çalıştığını teyit edebilirim

• Delpo41 kullanıcısına yanıt
    Access eat6 ve active donanımlar da 2018 ile üst vergi dilimine terfi etmiş..

• acquiles kullanıcısına yanıt
    Active manuel ile eat6 arasında 30 bin fark var

• Benim de geçen dur kalk trafikte dalgınlığıma geldi sola bakarak gidiyordum, öndeki bir an durmuş farketmedim. Araç küt diye kendi durdu. Sistemin çalıştığını teyit etmiş oldum. Ayrıca bir kazadan da kurtarmış olduk. Yavaş da olsa bindiriyorduk öndekine.

• Otomatik frenleme ile ilgili test ve görseller için “aeb 3008” yazıp YouTube da aratmanız yeterli

Çeşitli şartlar var sizin hızınız diğer aracın hızı vs

Her durumda aracı durdurur diye bir iddaa yok yani,bu konuda herzaman olduğu gibi tüm üreticileri geride bırakan tek araba volvo

• Kesinlikle haklısın,foto imleci eksik tarama ile ilgili.

Benim çarpraz trafik uyarısı hayalim başka bahara kaldı,aslında 180 deg kamera gayet iyi ama bu uyarı şöfor dikkatsiziliğinide önlüyor.

Donanımsal olarak mümkün olduğunu düşünüyorum yazılıma eklenebilirmi bakalım

• quote:

Orijinalden alıntı: legendking

herkese merhaba note8 telefon ile mirrolink bağlantısı yapan oldumu

bende bağlanmıyor lg mirrirdiriver ve button savior non root yukledim bağlantı yapıyor ama ekran gelmiyor

yapan olduysa yardımcı olmasını rica ediyorum

Usb hata ayıklama açık olması gerekir diye söyleniyor ama denemek lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: acquiles

Access eat6 ve active donanımlar da 2018 ile üst vergi dilimine terfi etmiş..

ÖTV limiti 80bine çıkarıldı ama bunu da dikkate aldınız mı?
  • kocaballi kullanıcısına yanıt
    Bende şimdi gördüm değişikliği. Bu durumda lists fiyatlarında güncelleme gelecektir muhtmelen

• Buna göre, motor silindir hacmi 1600 cc’yi geçmeyen araçlar için ÖTV matrahının alt limiti 40 bin liradan 46 bin liraya, üst limiti 70 bin liradan 80 bin liraya yükseltildi. Yani vergisiz fiyatı 40 bin TL’lik araca yüzde 45 ÖTV ödenirken bu limit 46 bin TL’ye yükseltildi. Motor silindir hacmi 1600 cc’yi geçen ancak 2000 cc’yi geçmeyen araçlar için ÖTV matrahı 100 bin liradan 114 bin liraya çıkartılırken, elektrik motoru da olanlardan motor gücü 50 kilovatı geçip motor silindir hacmi 1800 cc’yi geçmeyen araçlar için ÖTV matrahının alt limiti 50 bin lira yerine 57 bin lira, üst limiti 80 bin lira yerine 91 bin lira olarak uygulanacak. Elektrik motor gücü 100 kilovatı geçip motor silindir hacmi 2000-2500 cc arasındaki araçlar için ise ÖTV matrahı 100 bin lira yerine 114 bin lira olacak

• Otv düzenlemesinde bence yine ayrı bir sıkıntı var

Geçen hafta limit ten 71-79bin tl ile %60 a giren araç, bugün %50.

Bu durumda %10 fazla vergi veren acaba kaç vatandaş var??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acquiles -- 1 Ocak 2018; 15:43:18 >
  • Active eat6 vergisiz fiyatını bilen var mı?

• Allure ve Gt ler zaten her halükarda üst vergi diliminde kalırlar. Belki Active leri alt dilime sokabilirler.
  • s700 kullanıcısına yanıt
    2018 liste fiyatlari bu güncellemeyi içermiyor zora active Baz fiyatı 72 gibi birşey yaklaşık. Eat6 ise 82 gibi.

Bu durumda

1. Active %50blik dirilme heri gelir, eat6 80 altına çekilip yine %50 de bırakılabilir (kur artarsa bu teori eat6 ı ı in çöker)

2. Peugeot fiyatları mevcut dilimlere göre devam eder, kendi fiyatını arttırmış olur..

2017 modeller için zengin sıkıntı yok. 2018 için kur burada belirleyici olacak.

• hassey kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim. Araçla ilgili sıkıntım yok. Servis

• 
Sayfa: önceki 915916917918919
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.