Şimdi Ara

YENİ PEUGEOT 3008 ANA KONU (87. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
62.444
Cevap
638
Favori
2.483.003
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
75 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8586878889
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Elveda peugeot haydi bakalım toyota chr ye bakıcam.en azından kalite servis 2.el ve garantide fark yaratır...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Peugeot gtline yarın 135500 diyor renk farkı 2500 imiş, 130 a verdi verdi yoksa kaporayı geri alacam stres yaşamaya değmez, benden bu kadar.

• quote:

Orijinalden alıntı: CEM_K

127 olanı allure artı elegans bana uygun, dediklerine göre bu fiyat qq aynı donanımda olandan ucuzmuş.

şimdi eğri oturup doğru konusalım bu araç qqden uygunsa veya aynı fiyatsa kimse bu arabanın fiyatına laf etmesin bu araç qqden daha güzel daha yeni qq piyasada kimse yokken girdi sattı lider oldu eyv
    ama lider olmak sebepsiz yere lider kalmak değildir.
    127 lik aracı 121-122 lere bitirmek üzere pazarlığa gideceğim haa varsa alternatifi olan yazsın pejoya byeee bilmemne yazmakla yetinmeyin

audi diyenler d sınıfı diyenler lütfen dizel otomatik ve dolu araçlardan örnekler verin ve varsa gerçekten böyle bir araç bizleride aydınlatın ona göre karar verelim ama benim kendi araştırmalarıma göre

120 küsürlere full - dizel - otm - dış dizaynı çok güzel ve yeni - suv tarzı bu şekilde bir araç yokk

Katılıyorum.

Bir aydır araba bakıyorum ve durum aynen böyle. Ben istemez miyim daha ucuz olsun, ama piyasadaki gerçekler bunlar.
    Ben bu fiyata bundan daha iyi seçenek görmüyorum. (Dizel oto bu donanim SUV) Ucuz değil, pahallı ama hepsi pahallı..

• Trafikten dolayı lansmana gidemedim, burdan takip etmeye çalışıyotum.

Öncelikle fiyat konusunda buradaki birçok arkadaşımla aynı düşünceleri paylaşıyorum; PAHALI.

Fakat şunuda unutmamak lazım ki Fluence, clio gibi arabalar bile 60 - 70 bin lerde seyrediyor bu ülkede. Tiguan, Ateca, 3008 vs. hemen hemen aynı teknolojileri sunan benzer arabalar. bütün avrupada 25 -30 bin euro fiyatlarla satılıyor. Nakliye, gümrük vergi koyduğun zaman bu fiyatlardan aşağıya gelme şansı yok malesef.
    Düşününki arabadaki radyo ya bile TRT bandrolu ödüyoruz.

Bu fiyatlar belki bi miktar yeniyılda düşebilir, ekonominin gidişatı ile satışların düşeceğini düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Maverick22

Skoda kodiaq 1.4 benzinli otomatik full+full une 115 subat teslim fiyat alan var.hem de 7 kisilik boyutlariyla 3008 i üzer...

Bende kodiak bekleyenlerdenim artık

• FOCAL SES sistemini göremedim opsiyonda hepsinde standartmı Yoksa odamı yok türkiyeye?

Güle güle 3008
    Hoş geldin Tiguan :)

Grip kontrol opsiyonda dahi olmayan ve boş halleri ile pahalı olan arabaya para vermem ben. Benim gibi düşünen belki şu andan itiabren yüzlerce kişi vardır. Bu paraya bu arayı almak mantık işi değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ultimatetnctr -- 21 Ekim 2016; 21:57:36 >
  • fiyatların 15 bin fazlası var.İndir millet girsin kuyruğa ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ultimatetnctr

FOCAL SES sistemini göremedim opsiyonda hepsinde standartmı Yoksa odamı yok türkiyeye?

Güle güle 3008

Grip kontrol opsiyonda dahi olmayan ve boş halleri ile pahalı olan arabaya para vermem ben. Benim gibi düşünen belki şu andan itiabren yüzlerce kişi vardır. Bu paraya bu arayı almak mantık işi değil.

Focal ses sistemi Gt line da standart

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hiker_ kullanıcısına yanıt
    Dostum oralarda o fiyata satiliyor da sifir vergi ile satilmiyor sonucta. Bize gelen arac fabrikadan cikiyor showroomdan degil. Bir de oralarda ihracat icin saglanan kolayliklari vs eklersek bize markalarin kazigini daha rahat anlariz. Ayni seyi talismanda reno yapti orada 40000 avro bizde 145 bin lira arac. Oysa clioda oradaki fiyatla bizdeki arasinda 2 bin fark var.

• Daha düne kadar satamadıkları için ellerinde 2015 model 308 ler vardı. Liste üzerinden 15.000 TL ye varan indirim yaparak satabildiler. Kimse rağbet etmezse 3008 de de bu rakamlara varan indirim yapmak zorunda kalırlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BekirTemel

quote:

Orijinalden alıntı: corova

quote:

quote:

quote:

quote:

Oha lan; tam donanımlı (virtual kokpit+navi) A4 fiyatı :)) Yine de teste değer, keyfe keder..

Dizel mi a4 kardeş? geçeyim hemen sipariş

100 km'de 2 litre daha yakar, A4'e binersin kardeş

Trde işler öyle işlemez kardeş bir çok durum düşünülerek araç alır ülkenin geneli.

Ben de bir durum saptaması yapıyorum işte kardeş! Türkiye'de geçerli olan "premium araç algısı" var ya hani! Hani; "Honda, Skoda, Pejo'ya 150 bin vereceğime.." şeklinde başlayıp, "Audi, BMW, Mercedes alırım" diye biten cümlelerle bezeli algıdan! Bu cümleleri kuranlara iyi bir bahane sundu bence Pejo bu fiyatlarla. 120bin olumlu eşikti en ful donanımlısı için

Güzel ve herkesin artık öğrendiği bir değerlendirme ancak ufak düzeltilmesi gereken tarafları var öncelikle dolu bir a4ü bayiden alıp, dolu bir 3008 aldığın fiyat ile çıkaramazsın hatta yakın bir fiyat farkı ile bile çıkaramazsın bunu audiye her girişinde müşteriye özel fiyat alabilen marka ile içli dışlı olmuş bir eski audi sever ve müşterisi olarak söylüyorum. Aradaki dizel-benzinli farkını hiç söylemiyorum bile. Ben aslında gayet ciddi bir şey söyledim sana, varsa öyle bir araç 120-130 a sıfır yada 2016-2 bin km civarı bana hayalet ekranlı,navili a4 bırakacaklarsa o aracı bir şekilde kapatırım yani çünkü harbi sağlam araçtır o dış donanımı da vardır hani. Sizin belirttiğiniz donanımda 1.4 benzinli audiyi bulabileceğiniz en iyi fiyat 150 bin lira ve civarıdır ve ikinci eldir. Arada en ama en az 30 bin liralık fark vardır ve bu TR şartlarında azımsanacak bir fark olamaz. Zaten bu nedenle c ve 3 serisi 150 hplik a4 ü satışlarda tokatlıyor bu memlekette. 120-130 civarına o aracı bıraksalar süpürülürdü inan ki zira a4 full alınmadığı takdirde skoda süperb görüntüsü veren bir araç yaptı ve haliyle içini dışını donatmadan güzel bir araç elde edilemiyor,dolduruluncada fiyatı uçuyor o zamanda başka değerli araçlara yöneliniyor. A4 ün kısa özeti bu hatta dışarıda a4 zor görülür görülenlerin bir bölümü de şirketlerin değerli elemanlarına verdiği araçlardır. Saygılarımla .

Bu arada bu konuya son mesajımdı bu, araç hakkında son yorum olarak 3008 çok temiz bir araba oalcak belli ki hatta yeni 5008 de çok sağlam olacaktır ancak buradaki arkadaşlar ciddi alıcı olarak oraya gidip pazarlıklı fiyatı almadan net sonuç alınamayacaktır bu aracın durumu hakkında. Şu an tabloya yansımış fiyatlar ile satılmayacağını-satılamayacağını az çok hepimiz biliyoruz. Güzel indirimler aracı alanlara yapılacaktır lakin rakibi çok fazla ve marka algısı TR için pek iç açıcı değil pejonun yeni yeni toparlanıyor. Kısaca işi zor grünüyor ancak güzel dokunuşlarla araçlarını uçurabilir tetikte olmak lazım. Herkese selamlar umarım gönlünüzden geçen araçlara sahip olursunuz.

Eyvallah dostum, Allah herkesin gönlünd göre versin. Ben de A3'ümü çıkardım satışa; karar veremedim henüz D segmenti sedan mı SUV mi diye. 3008'i tercih edebilirdim ama fiyat çok geldi. Hayırlısı bakalım

• quote:

Orijinalden alıntı: UgandaBukalemunu

Bu araba için size 150.000 cekseler bile uygun . Böyle alıcı olduktan sonra herkes yolar zaten .

sen yolunmamayı cok iyi bilen piyasanın canavarı esnaf arkadaşım
    1. bu şekilde yazarken alternatif veriniz yazdım ona cevap yok bakıyorumda(benzinli tucson değil ama)
    2. si o zaman piyasada binlerce yolunmuş qq kulllanıcısı var aynı fiyat ortalamasında ve donanım olarak allure+elegans ile nissan qq en dolusu aynı ayarda
    3.sü 150 uygun gelmezdi o zaman gider segment ve bütçe arttırır farklı arayışlara girerdim

sen piyasanın en kurnaz en kandırılmaz en akıl küpü kullanıcısı olmaya devam et bende yolunmama bakiyim cunku bunlara verecek matematiksel olarak mantıklı bir cevabın olduğunu sanmıyorum
  • %10 pahali olmus birde ayda 1000 tane hedef koymuslar mumkun degil

• quote:

Orijinalden alıntı: Fatal21tr

quote:

Orijinalden alıntı: ultimatetnctr

FOCAL SES sistemini göremedim opsiyonda hepsinde standartmı Yoksa odamı yok türkiyeye?

Güle güle 3008

Focal ses sistemi Gt line da standart

Allure ye focal ses sistemi dahi alınamıyorsa :) Saçma sapan bir opsiyon sistemleri var :) Ayrıca Alluere bütün opsiyonlar ekle sedefli boyada dahil 129 lira yapıyor. Gt line ise sedefli boya dahil 136 lira. Aradaki fark 7 bin lira. Bu kadar fazla olmasının sebebi nolaki 1) Tamam focal ses sistemi Peki başka ne fazlalığı var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ultimatetnctr -- 21 Ekim 2016; 22:11:36 >

• Araçı inceledim fiyat olarak diğer rakiplerine göre avantajlı geldi . Duruş olarak ta iyi yarın test ettikten sonra performans hoşuma giderse dizel otomatik allure paket almayı düşünüyorum .

• sx4 cross 1.0 turbo 4x4 70 bin civarı yılbaşında gelirse bakıp alacağım. bu avrupalı üreticiler allayıp pullayıp satıyorlar inat edip param olsada almıyorum.
    https://www.youtube.com/watch?v=9g9c5gg3Om0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi biz -- 21 Ekim 2016; 22:11:41 >
  • İlk başta 148,000 lira şeklinde hesaplayınca bende yüksek bulmustum ancak sonra gtline 133,900 olduğu öğrenince sadece deri koltuk vs için 8 bin eklenmesi gerektiği anlayınca 133,900 lirayı uygun buldum. Mayıs - Haziran'dan beri konusulan fiyat 129 - 130 arasıydı. Tam oldu yani

Onun haricinde burada ikinci el şöyle, böyle diyenlerinde gidip vitira bakması oldukça ironik oldu.

Yazılanların tutulur yanı yok, ya araç piyasasını bilmiyorlar yada öylesine yazıp çiziyorlar

crv - 162,750 tl
    qq - 129,300 tl
    tucson - 122,400 tl
    Tiguan manuel- 123,150 tl. Dsg farkını da üstüne koyun.

3008 gt line - 133,900 lira.

Benim acelem yok. İkinci araç olarak eşim için düşünüyordum. Yeni bir bebeğimiz olduğu için ve hali hazırda yatışta olan 3008'miz var. Alternatif olarak da 3008 olur. Her ne kadar eskisin de hissi almamış olsamda alternatif olarak 3008.
    onunda zaten suanda şirketinin verdiği aracı var. Kendisi ben artık calışmak istemiyorum cocuğa bakacağım diyor eğer ayrılırsa ki önümüzde ki bir kaç ay için de belli olur bu, olursa zaten yıl sonu yada yıl bası gibi olur. O zamanda gt line derili aracını 133 e alınır.

Yarın gidip bakacağım görala. Nezih'e de ufaktan ayar vermeye başlayayım.

• Opsiyonlari almazsan 308'den farki yok bu arabanin

• Fiyatlar rakiplerine gore konumlandrilmis benzinli 110 hp 112 bin dizel full 119 gt line a gerek yok bnce gereksiz donanlar ve spor paket var arkadaşlar rakiplerden daha ucuz siz neyi bekliodunuz 70 sen basladin full 100 olsun adida cip olsunmu ? Gt line almazsan rakipler ayni nerdeyse saka gibisiniz ha piyasa sisti hiçbiri akinmaz derseniz canimi yiyinde yok kodiaq yok tiguan yok ateca bunların dizeli bile yok 10 lt yakiolar alinca bide yakut derdi var bunlarda ve bu aracın 2. Eli önceki mpv kasa gibi olmaz eminim

• Aracı görmedim içerdeki malzeme kalitesi tucson qq den iyise alure+elegance paket 120 ye verirlerse çok satarlar.

• 
Sayfa: önceki 8586878889
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.