Şimdi Ara

YENİ PEUGEOT 3008 ANA KONU (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: egmndmrhn
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 17 Misafir - 17 Masaüstü1 Mobil
5 sn
62.440
Cevap
638
Favori
2.482.799
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
75 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aracın Türkiye geliş tarihi belli değil mi hala Eylül de gelir mi dersiniz?
  • Fuar 29 ekimde ise ..Kasım Aralık gelir sanki.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar yapmayın etmeyin en nihayetinde c sınıfı bir suv'den bahsediyoruz, o rakamlara sıfır d sınıfı araçlar var. Hatta d sınıfına artı olarak bir de Premiumlar var. BMW 320i ed modelini kısa süreliğine de olsa 170 lerden 150 küsürlere indirip sattı birkaç hafta.

Elimizde en net örnek sınıfının satış kralı QQ var işte. 3008'de hangi donanım ve motor kombinasyonunu istiyorsanız hemen hemen hepsi QQ'de var karşılık olarak. yeni ürün + yakışıklı kasa + konsept tasarıma kafa tutan iç mekan tasarımını da ekleyin, artı 5 bin ile 10 bin arası fazla olacak Nissan'dan işte. Hatta QQ'nin yaptığı sıçramayı yapmak istiyorsa lansman indirimiyle daha bile ucuz gelmesi lazım.

Rüştünü ispat edip biz araçları aldıktan sonra 130 mu yapıyor 140 mı yapıyor fiyatını ne yaparsa yapsın :p

• Blueye kullanıcısına yanıt
    ekimde satılmaya başlayacak diyorlar.
  • NİGHTROD kullanıcısına yanıt
    crv-qq-tiguan falan zaten 140 lara dayandı 3008 in neyi eksik Fiyatlar uçmaya devam ediyor maalesef.
  • SertyAdams kullanıcısına yanıt
    Çocukken hatırlıyorum Lada Samara'mızı 6 milyara sattığımız adam noterde arabayı alırken bize 'ohoo ben buna ne bakımlar yapıcam, tamponları yeniliycem, boyatçam 6 milyar 750 milyona satıcam' demişti.

Nerden nereye. Şimdi yeni kasa dedin mi en paçoz firma bile 10 bin koyuyor üstüne. Bu gidişle sonumuz yakın mesafe.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NİGHTROD -- 9 Ağustos 2016; 17:53:31 >
  • yeni 5008 ne zaman çıkacak bilen var mı ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: a_r_k

Manuel oto farkini vw ne gore dusunmemek lazim. Hic bir firmada o kadar fark yok. Vwde dsg 15 bin lira. Bence o fark da bozulan dsgleri iyi niyet garantisinden degisme parasi. Dogus pesin aliyor tamirin parasini. Ayni vites skoda da 5 bin daha ucuz. 10 bin lira fark gercekci degil bence yeni kasa icin. 140 lara ciktiktan sonra dort ceker crv var. Muhtemelen de daha buyuk daha genis.

Üstad dsg şanzıman maliyeti 500 dolar civarı nasıl millete geçiriyorlar siz düşünün

• Daha önce verildiyse affedin.

YENİ PEUGEOT 3008 ANA KONU

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kmlb -- 10 Ağustos 2016; 9:35:59 >

• https://www.youtube.com/watch?v=h4ubxlcwvQs

(Paris'te park hâlinde, önde de Tiguan var, net olmasa da karşılaştırma yapılabilir)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NİGHTROD -- 10 Ağustos 2016; 10:39:37 >
  • kmlb K kullanıcısına yanıt
    Kırmızı aldırcaniz sonunda bana da..gerçi eşime göre zaten direk kırmızı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0E0B8030F -- 10 Ağustos 2016; 16:03:26 >
  • beyaz üstü full siyah olan da aklımı çeliyor.

şöyle durursa tadından yenmez.

• kmlb K kullanıcısına yanıt
    Bişey dikkatimi çekti o arka kapının üstü yada arka çamurluk üstü denebilir burdaki çok siyah ama kırmızı ve video daki araçta cok açık cam. Donanım farkı mi var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0E0B8030F -- 10 Ağustos 2016; 17:01:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Twsbi580

yeni 5008 ne zaman çıkacak bilen var mı ?

2017 başında lansmanı yapılır ortalarına doğru da Türkiyede satışa başlar diye tahmin ediyorum.
  • Bu diamond glass dedikleri sanırım bu , tavanın siyah olması.

Birde kırmızı araç gt line sa donanım farklılığı olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kmlb -- 10 Ağustos 2016; 18:58:48 >
  • ilk tanıtımda (prömiyerdeki) vites topuzu ile son videolarda ki vites topuzu biraz farklı geldi.. Acaba küçük bir değişiklik falan mı yaptılar.. belkide ben yanılıyorum...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ganeja kullanıcısına yanıt
    Video daki duz vites zaten.

• Keşke benim olsa.
  • Beyler bayanlar arac 10. Ayda test araci olarak geliyor 11. Ayda teslimde orta paketi 130 civari. Pejo bayi gayet net olarak bu bilgileri verdi.

Cift renk otomatik cam tavan deri koltuk almak isteyen arkadaslar epeyce bir paryi gozden cikartacak galiba.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi a_r_k -- 12 Ağustos 2016; 16:51:23 >
  • a_r_k A kullanıcısına yanıt
    Umarım o fiyatlarla gelmez yoksa kimse o paraları vermez diye düşünüyorum en azından ben ikinci ele düşmesini filan beklerim

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.