Şimdi Ara

YENİ PEUGEOT 3008 ANA KONU (773. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: Necdet_Pek
1 Kayıtlı Üye ve 13 Misafir - 14 Masaüstü
5 sn
62.450
Cevap
638
Favori
2.483.358
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
75 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
48. Sırada  bugün en iyi #10
Sayfa: önceki 771772773774775
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sıfır araba alıyorum diye karşı tarafa güven kesinlikle olmasın hersey satana kadar, hersey kontak çalıştırana kadar.

Dolayısıyla sıfır araba alanların çogunun başına gelen daha sonradan bayanmış kaporta.

Kesinlikle boya kontrolü yaptırın, rica edip servisden bir eleman birde boya ölçer gelip kontrol yapacak.

Kaportaya uzaktan capraz şekilde yansımakı bakın göçük varmı diye, camlarda çizil catlak varmı , döşemelerde yırtık, konsol ve kapı içlerinde kırık.

Elektronik aksamı zaten deneme şansınız olmaz, zaten şanş işidir elektronik.

Basamak olayına gelince, fabrikadan öyle gelmiyor bildiğim kadarıyla,Birisi niyetlenip taktırmıştır sonradan vazgeçmiş olabilir.

Basamak iki vidaya bak ister çıkarttırın ister öyle kullanın.

Her nekadar aracı vergisizde alsanız, indirim gayet güzel yerinde.

Hediye alma durumunuz varsa kavucuk paspas ve bagaj havuzu isteyin. Vermezlerde alın derim,

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar3008 dizel otomatik active sport pack için fiyat alan veya aracı alan oldumu.Active ile farkı nedir.2016 megane sedan icon edc dizel aracı satıp alacağım.

• arda2007 A kullanıcısına yanıt
    Aracın teknik broşüründe active ve SP ile gelen donanimlari görebilirsiniz

http://www.peugeot.com.tr/model-brosurleri.html?lcdv16=1PP8SYDCRKJ0B0B0#ndp-pc12-3-colonnes_150_4

• 215/65/17 Active Donanımlı araçlarda kullanılan bu ebatlardaki kış lastikleri de çok pahalı.

Görebildiğim kadarıyla Nokian, Michelin Alpin ve Petlas var. Conti ve Pirelli bayilerde bulamadım, nette de adet başına 850 lira falan yazmışlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sê7êN SKY

quote:

Orijinalden alıntı: mipa90

quote:

Orijinalden alıntı: yivlik

Bu hafta sonu, 3008 i tekrar inceledim, fiyatını sordum. allur EP için 159 küsür fiyat verdiler, kampanyaları varmış. 2.el oto satış ilanlarına baktım, benzer donanımdaki 2016 ve 2017 modellere 160 civarı fiyat çekmişler. Yeni EP de standart otomatik bagaj yok ama elektrikli hafızalı koltuk var, ben şahsen koltuğu tercih ederim. alışmışım bagajı kendim açıp kapamaya, bozarım ben o bagajı.
    Sonuç itibariyle 2 elde tamam değerini şimdilik koruyor iyi güzelde bu kadarı biraz abartılı değil mi arkadaşlar. sonuçta tutulan model olan passat bile 1 yaşına geldiğinde %10-15 değer kaybediyor.

hocam donanım allure olmasın? allure +ep için ben 12 bayi aradım 170 ten aşağı fiyat veren olmadı. bagaj kapağı ve metalik hariç. 3 gün pazarlık yapıp 170 in yanında bagaj kapağı ve metalik boyayı zorla hediye aldım. bayi ismi verir misiniz. ben gerekirse alışımı iptal ederim 10 bin büyük fark.

Eski pejo müşterilerine (sadık müşteri) allure+ep 161 civarına verdiklerini biliyorum ama 159 duymamıştım.

aldığım bayi ile görüştüm. o fiyata verilen araçta vardır bir şey. yoksa o fiyat imkansız dedi. bende bir yerde hak vermedim değil. istanbulda 7 izmirde 2 kocaeli ve yalovada 1 er bayiden fiyat aldım. kimse bu rakamları konuşmadı uzun süre pazarlık yapmama rağmen.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Bu hafta sonu, 3008 i tekrar inceledim, fiyatını sordum. allur EP için 159 küsür fiyat verdiler, kampanyaları varmış. 2.el oto satış ilanlarına baktım, benzer donanımdaki 2016 ve 2017 modellere 160 civarı fiyat çekmişler. Yeni EP de standart otomatik bagaj yok ama elektrikli hafızalı koltuk var, ben şahsen koltuğu tercih ederim. alışmışım bagajı kendim açıp kapamaya, bozarım ben o bagajı.
    Sonuç itibariyle 2 elde tamam değerini şimdilik koruyor iyi güzelde bu kadarı biraz abartılı değil mi arkadaşlar. sonuçta tutulan model olan passat bile 1 yaşına geldiğinde %10-15 değer kaybediyor.

hocam donanım allure olmasın? allure +ep için ben 12 bayi aradım 170 ten aşağı fiyat veren olmadı. bagaj kapağı ve metalik hariç. 3 gün pazarlık yapıp 170 in yanında bagaj kapağı ve metalik boyayı zorla hediye aldım. bayi ismi verir misiniz. ben gerekirse alışımı iptal ederim 10 bin büyük fark.

Eski pejo müşterilerine (sadık müşteri) allure+ep 161 civarına verdiklerini biliyorum ama 159 duymamıştım.

aldığım bayi ile görüştüm. o fiyata verilen araçta vardır bir şey. yoksa o fiyat imkansız dedi. bende bir yerde hak vermedim değil. istanbulda 7 izmirde 2 kocaeli ve yalovada 1 er bayiden fiyat aldım. kimse bu rakamları konuşmadı uzun süre pazarlık yapmama rağmen.

Siz fazlasını verin hocam o zaman ne diyeyim.
    Bayi bana ''bak şu aracı bu fiyata'' veririm demiyor, ''şu donanım bu fiyat'' diyor. Yani diğer bayilerin ''vardır onda bişey'' dediği araç zaten ''YOK''. Sipariş vereceksiniz!! Haa ortada olmayan bir araca ''vardır birşey onda'' diyen bayilere de ben ''vardır bişey onlarda'' diyeyim.

Bu arada ben fazla almışım 161K, diğer yorumlarda 159K fiyat vardı..Gerçi ''vardır onda bişey'' :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• leon_312 kullanıcısına yanıt
    öncelıkle tesekkur ederım boya konturolunu dusunuyorum neyın ne olacagı bellı degıl hedıye olarak kartel sac olandan taktırıyorum gelen her aracta plastıkdır ayrıca paspas hedıye aldım ama fazlasını koparamadım
    aracın ıkı yıl garantısı mevcut ama uzatmak ıcın ucretı ne kadardır bılgım yok sormadım bu konu ıle ılghılı ne yapabılırım ve sıgortası ne kadardır acaba bılgısı olan varsa sevınırım
  • Esk-3008 E kullanıcısına yanıt
    çok tesekkur ederım ınsallah sorunsuz bır sekılde teslım alırım
  • Sê7êN SKY kullanıcısına yanıt
    Arkadaşlar, yeni araç alacaklar,Bugünkü liste fiyatları üzerinden bayiler 10,000 TL civarı indirim yapabilirler.Bu toleransları var.Bildiğim için de söylüyorum.Pazarlığınızı sıkı yapın."Vardır onda bir şey" diyen oldu banada,Buradan faturayı da paylaştım ama yinede bu gibi şeyler söylendi.180,000 tl lik GT LİNE 166,500 almıştım 1,5 ay önce.Bunları sadece ve sadece sizlere bilgi vermek amacı ile yazıyorum.Forumdan başka bir arkadaş ise bendende ucuza aldı onuda belirteyim.Bayiler ilk defa bu araçtan iyi para kazanıyorlar,telefonda değil bizzat bayiler gidin öyle pazarlık edin telefonda fiyat verip geçer.Alıcı olduğunuzu hissettirin bayiye.
  • rangerix R kullanıcısına yanıt
    BILGIN ICIN SAGOLSIN TESEKKUR EDERIM AMA BAYILER O KADAR FARKLI KONUSUYORLAR KI INSANI BIR YERDE ZORLAYIP MECBUR BIRAKIYORLAR 178 BIN GT YI ASAGIYA INDIREMEDIM SADECE HEDIYE ALABILDIM BAZEN BEKLEMEK MI DAHA IYI YOKSA ISRARCI OLMAK MI BILMIYORUM AMA BUNU TAKIP EDECEGIM TABI PAZARLIK YAPTIK ACABA BI ESNEME OLURMU
  • Arkadaşlar kış lastiği olarak PETLAS alsam mı diye düşünüyorum ne dersiniz? Ya da tercihim illa ki Michelin ALPIN mi olsun? Bulunduğum yer sürekli kar yağan bir yer değil. Genelde yağmur yağar, 2-3 hafta max kar olur ama kış sonuna doğru bebek bekliyoruz Allah korusun acil bir durum olur vs asla kış lastiği almamayı göze alamam. Ama 215/65/17 ölçülerde petlas ve alpin bulabildim. Petlas 350 alpin 550 lira.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Delpo41 -- 20 Eylül 2017; 11:36:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Delpo41

Arkadaşlar kış lastiği olarak PETLAS alsam mı diye düşünüyorum ne dersiniz? Ya da tercihim illa ki Michelin ALPIN mi olsun? Bulunduğum yer sürekli kar yağan bir yer değil. Genelde yağmur yağar, 2-3 hafta max kar olur ama kış sonuna doğru bebek bekliyoruz Allah korusun acil bir durum olur vs asla kış lastiği almamayı göze alamam. Ama 215/65/17 ölçülerde petlas ve alpin bulabildim. Petlas 350 alpin 550 lira.

Eski kasa 5008 de 10 dan fazla araçta tecrübe ettik.

Ankara da kullanan çok, petlas kış lastiginde iyidir.

İyi forumlar...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Delpo41

Arkadaşlar kış lastiği olarak PETLAS alsam mı diye düşünüyorum ne dersiniz? Ya da tercihim illa ki Michelin ALPIN mi olsun? Bulunduğum yer sürekli kar yağan bir yer değil. Genelde yağmur yağar, 2-3 hafta max kar olur ama kış sonuna doğru bebek bekliyoruz Allah korusun acil bir durum olur vs asla kış lastiği almamayı göze alamam. Ama 215/65/17 ölçülerde petlas ve alpin bulabildim. Petlas 350 alpin 550 lira.

Arabanınızın marka modelinden bağımsız petlas ve lassa'dan uzak durunuz. (bir çok modelinde arkadaşlarımız ses, yol tutmama problemi vs rapor etti, bilinen markalardan şaşmayınız Bknz:Nokian markanın marka imajına tezat şekilde, çok iyi performansı olduğu hep konuşulur.)
  • Sê7êN SKY kullanıcısına yanıt
    bayi ismini arkadaşla paylaştınızmı acaba. yazık arada çok fark var orayla görüşsün
  • quote:

Orijinalden alıntı: ecza77

bayi ismini arkadaşla paylaştınızmı acaba. yazık arada çok fark var orayla görüşsün

Arkadaş aracı almış zaten o yüzden yapılacak birşey yok maalesef ama bayi ismi sır değil elbette :)
    Elmas Kağıthane

• merhaba donduk dolaştık 3008 e karar verdik aslında 5008 e niyetımız vardı ama kısmet boyle imiş
    bugun 2 adet aldım 2 side gt line biri deri koltuk bırı değil renk biri siyah biri lansman rengi
    169 ve 179 a aldım
    sizce fiyat nasıl iyi almışmıyım
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Bayi bana ''bak şu aracı bu fiyata'' veririm demiyor, ''şu donanım bu fiyat'' diyor. Yani diğer bayilerin ''vardır onda bişey'' dediği araç zaten ''YOK''. Sipariş vereceksiniz!! Haa ortada olmayan bir araca ''vardır birşey onda'' diyen bayilere de ben ''vardır bişey onlarda'' diyeyim.

Bu arada ben fazla almışım 161K, diğer yorumlarda 159K fiyat vardı..Gerçi ''vardır onda bişey'' :)

1- elmas kağıthane ile görüştüm 10 gün önce(dediğim gibi istanbulda 7 bayi ile görüştüm ) ellerinde allure ep olmadığını 1 ay sonra geleceğini, kapora aldıkları araçların olduğunu belirtti . ya yazınız tutarlı değil yada alıcılar vazgeçip kaporayı yakmışlarsa o fiyata veriyor olabilirler.

2- yaşın kaç bilmiyorum ama alaycı yazı tarzınla çok fazla olmadığını anladım. o yüzden bana cevap atmana gerek yok şu dk dan sonra çünkü göremicem yazdıklarını.

• legendking L kullanıcısına yanıt
    bu fiyat işi insanı arabadan soğutuyor malesef. biri allure+ep yi 170 e alır biri gtline 169 alır nasıl iştir akıl almıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rangerix

Arkadaşlar, yeni araç alacaklar,Bugünkü liste fiyatları üzerinden bayiler 10,000 TL civarı indirim yapabilirler.Bu toleransları var.Bildiğim için de söylüyorum.Pazarlığınızı sıkı yapın."Vardır onda bir şey" diyen oldu banada,Buradan faturayı da paylaştım ama yinede bu gibi şeyler söylendi.180,000 tl lik GT LİNE 166,500 almıştım 1,5 ay önce.Bunları sadece ve sadece sizlere bilgi vermek amacı ile yazıyorum.Forumdan başka bir arkadaş ise bendende ucuza aldı onuda belirteyim.Bayiler ilk defa bu araçtan iyi para kazanıyorlar,telefonda değil bizzat bayiler gidin öyle pazarlık edin telefonda fiyat verip geçer.Alıcı olduğunuzu hissettirin bayiye.

mantıklı yazınız için teşekkür ederim. aracı yeni aldım 170 e aldım. 12 bayiden fiyat almama rağmen alabildiğim en düşük rakam buydu. yani 168 i her bayiye teklif etmeme rağmen her biri küfür etmişim gibi tepki verdi. ben şu saatten sonra o fiyata alınabileceğini düşünmüyorum. 2 bayiyi birbirine kırdırarak aldığım dip fiyat bu oldu. belkide aracımın renginden dolayı idi. çok bayide bulamadım bu rengi.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

1- elmas kağıthane ile görüştüm 10 gün önce(dediğim gibi istanbulda 7 bayi ile görüştüm ) ellerinde allure ep olmadığını 1 ay sonra geleceğini, kapora aldıkları araçların olduğunu belirtti . ya yazınız tutarlı değil yada alıcılar vazgeçip kaporayı yakmışlarsa o fiyata veriyor olabilirler.

2- yaşın kaç bilmiyorum ama alaycı yazı tarzınla çok fazla olmadığını anladım. o yüzden bana cevap atmana gerek yok şu dk dan sonra çünkü göremicem yazdıklarını.

Ah canım benim, kırılmış yazdıklarımdan. Yaşımı sorgulayacağına gir profilime bak

Hala telefonla fiyat alarak doğru rakama ulaşacağını düşünen bireylerin, ülkenin bilinçsiz müşteri oranının neden bu kadar yüsek olduğunun kanıtı niteliğinde.

Size vermiş olduğunuz fazladan binlerce lira ile geçmiş olsun demekten öteye geçemiyor temennim

• 
Sayfa: önceki 771772773774775
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.