Şimdi Ara

YENİ PEUGEOT 3008 ANA KONU (772. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
20 Misafir (2 Mobil) - 18 Masaüstü2 Mobil
5 sn
62.439
Cevap
638
Favori
2.482.629
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
75 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 770771772773774
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ecza77

sadık müşteri indirimi 2500 tl diye biliyorum 161+2,5=163,5 yapar arkadaş 170 diyor

170 bagaj+vs eklemeler vardı, indirim tutarı ne kadar bilmiyorum..
    Geçenlerde yazmıştım, bana verilen ayak üstü fiyat oydu
  • Allur EP tekno gri, 159950 tl peşin ödeme, alan kişi üzerinde peugeot araç varsa + 2500 tl indirim. Arkadaşlar konuştuğumuzu anlamayacak durumda değiliz . o muydu bu muydu, öyle değildir böyledir muhabbetlerini anlamadım. Ayrıca verilen rakam pazarlık sonucu değildi. Sordum söyledi, indirim ne olur dedim kuruş indirim yapamam kampanya dedi. Mevcutta gelen 2 aracı varmış bahsettiğim özellikte, fiyat sadece bu iki araç için midir, yoksa belli bir süre için kampanya mı vardır detayını bilemem. Görüşme tarihimde 16 eylül cumartesi günü saat 14 30 civarı..
  • Esk-3008 E kullanıcısına yanıt
    Elektrikli olunca bel ve sırt desteği geliyor, ayrıca baldır kısmı manuelde ileri geri hareket ederken elektriklilerde aşağı yukarı hareket edebiliyor. Peugeottta bunu deneyemedim, ama diğer bir çok markada elektrikli hafızalı koltuk ile bu konfor geliyor. Bel fıtığı gibi rahatsızlığı olanlar için bunlar da ciddi ayırt edici özellikler haline geliyor.
  • Kampanyalara katkı olması için başka sektörden bir örnek vermek istiyorum.
    Arçelik buzdolabı alacağız diye 1 aydır bakınıyoruz. Eve yakın bayide 3.200 TL fiyatı. Satıcı dedi ki geçen ay bizde 2.800 TL idi. Keşke o zaman gelseydiniz dedi. Tüh müh dedik çıktık.
    Araştırdım Arçelik bayileri ay ay değişik bayilere ekstra indirim hakkı veriyor. Dün ekstra indirim bulduğum bayiiden 2.800 TL'ye ürünü aldım.

Diyeceğim şu ki Pejo'da değişik bayilerde, aya göre, ürüne göre değişik fiyatlar olabilir.
  • acquiles kullanıcısına yanıt
    Elektrikeb kullanıcısına yanıt
    Tavsiyeler için teşekkürler . Sonunda kiralık 3008 buldum birtane. Bu sabah aldım yarın sabah teslim inşallah. 1 gün boyunca herturlu deneyecegim şu ana kadar çok hoşuma gitti. Tek gözüme çarpan arka taraf biraz karanlık geldi o da önemli . Hanımla çocuk arkada oturuyorlar bakalım tepkiler nolcak?
  • uzbaseem U kullanıcısına yanıt
    10dk chr in arkasına bindirin hanımı, sonra 30p8 e geri gelin 3 oda 1 salon diyecektir 3008:)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    chr nin arka taraf facia zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: aligul_kok

Merhabalar, araçlarınızda bisiklet taşıma aparatı kullanan var mı? Kullanım sırasında bagaj ihtiyacı doğduğunda varsa elektrikli bagaj özelliğini kullanabiliyor musunuz?

Elektrikli bagaj kapağını iptal edip el ile açmanız gerekiyor.

Bagaj kapağı altında iptal tuşu var.

İyi forumlar...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • egeliefe kullanıcısına yanıt
    Beyaz eşya sektöründe uzun yıllar harcamış birisi olarak(direk mutfağında diyelim) üretici firma bayilere indirim vs hakkı, ekstra indirim. Vs vermez.

Bayiler birer alicidir sizden farkı yoktur aslında. Yani üreticinin şubesi gibi düşünmeyin. Mediamarkt ile bir arcelik bayisi aslında aynı. Tek bir farkla.

Zaten fiyat farkı da burda gelir.

Mediamarkt normal alicidir, kaç tane alacağına kendisi karar verir.

Bayi ise talep eder ama diyelim 10 buzdolabı aldı bu ay. Gelecek aylarda satama ben almıyorum daha diye bir durum yok. Her ay bayilere belirli miktarlarda(bayi cirosu, konumu vs) beyaz eşya direk yollanır faturası kesilir. Diyelim bayinin vadesi 90 gün. Bu süre sonunda dolap satıldı mı satilmadi mi üretici bakmaz. Sürekli yollamaya devam eder.

Eğer bayi gerçekten satamiyor ise dramatik indirimler ile ürünü nakite çevirir zira 90ngun sonra üreticiye parasını ödeyecektir.

Hatta, spot piyasası ve internet üzerinden satanlar da bu şekilde alınan ürünlerden oluşur bir çoğu.

Tabi bu arada bir ürünün satılacak en düşük bedeli vardır marka algısı nedeniyle. Yani 3 bun TL lık dolabı 1500e satamaz bayi. Ama 2500 e satabilir örneğin.

Benzer şekilde bende 5200 TL lık siemens dolabı 3700 e aldım nakliye dahil geçen hafta :) bu fiyatla satılan sadece 3 ürün vardı mesela. Şu an yok.

Extra bilgi

Araç larda da bu kadar dramatik stok basma durumu olmasa da tabi, bayinin nakit ihtiyacına göre indirim sunma si kaynaklı fiyat farkları olacaktır. Birde arabada spot ürün diye bir kavram olmaz:)

öhö öhö

yaş 55...
  • ecosan E kullanıcısına yanıt
    Tamam vazgectim

• melodramm kullanıcısına yanıt
    Elektrikli bagaj nasıl iptal ediliyor ben iptal tuşu göremedim

• Blueye kullanıcısına yanıt
    Ekrandan iptal ediliyor ekstra bir fiziksel tuş göremedim bende bilgi karışmış olabilir mi?

Bagaj kapak düğmelerinin tam sağ tarafında bir düğme gibi bişey var, ne işe yaradığını bulamamıştım.O düğme mi ki?

Motorlu kapak ekrandan iptal ediliyor diye biliyorum...

• https://urun.n11.com/oto-lastik/michelin-20555-r19-97h-alpin-5-kis-lastigiuretim-2017-P151208136

Kış lastiği soranlar vardı

• turhankeskin T kullanıcısına yanıt
    Yanlış bilgilendirmiş olmayayım.
    Bagaj kapsının tam sağ tarafındaki düğme, aracın merkezi kilitlemesine yarıyormuş, klavuzda gözümden kaçmış.
    Denedim, o düğme sadece tüm kapıları kilitliyor!Elektrikli bagaj ekrandan iptal ediliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turhankeskin -- 19 Eylül 2017; 21:20:33 >
  • iyi aksamlar arkdaslar bugun gt siparısımızı verdık cok sukur
    ellerınde varmıs bır hafta olmuş geleli 178 bın verdı fıyat sedeflı beyaz ve aracda basamak da takılıymıs olmasın ıstemıyorum felan dedım bılerek gazı oldugum ıcın toplam fıyattan otv ındırımlı halı 113 bınden 110 bıne ındıler
    depodaymıs arac bakalım gelınce tarıhı bekleycegız
    sımdıden uyarmanız gereken bırsey varsa bılgılenırınızı almak ısterım
  • gazimemo G kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun

Güle güle kullanın

• Multimedya sistemi çok yavaş hala. Arada sapıtıyor. 15 bin bakımada baya var. Çok sinir oluyorum.

• gazimemo G kullanıcısına yanıt
    Sıfır araba alıyorum diye karşı tarafa güven kesinlikle olmasın hersey satana kadar, hersey kontak çalıştırana kadar.

Dolayısıyla sıfır araba alanların çogunun başına gelen daha sonradan bayanmış kaporta.

Kesinlikle boya kontrolü yaptırın, rica edip servisden bir eleman birde boya ölçer gelip kontrol yapacak.

Kaportaya uzaktan capraz şekilde yansımakı bakın göçük varmı diye, camlarda çizil catlak varmı , döşemelerde yırtık, konsol ve kapı içlerinde kırık.

Elektronik aksamı zaten deneme şansınız olmaz, zaten şanş işidir elektronik.

Basamak olayına gelince, fabrikadan öyle gelmiyor bildiğim kadarıyla,Birisi niyetlenip taktırmıştır sonradan vazgeçmiş olabilir.

Basamak iki vidaya bak ister çıkarttırın ister öyle kullanın.

Her nekadar aracı vergisizde alsanız, indirim cuzi olmuş %3 max %10 yapıyorlar , ortası %6 olsa gayet güzel yerinde olurdu

Hediye alma durumunuz varsa kavucuk paspas ve bagaj havuzu isteyin. Vermezlerde alın derim,

• 
Sayfa: önceki 770771772773774
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.