Şimdi Ara

YENİ PEUGEOT 3008 ANA KONU (727. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: Antabi78
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 14 Misafir (2 Mobil) - 12 Masaüstü3 Mobil1 Android
5 sn
62.444
Cevap
638
Favori
2.482.950
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
75 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
63. Sırada  bugün en iyi #25
Sayfa: önceki 725726727728729
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Adam engelli raporları istismar ediliyor diyor sonra kendisi burda 180 bin liralık Gt Line araç aldım diyor...

Bu istismar değil mi Peugeot 301 neyine yetmiyor o zaman!
  • tanriseven T kullanıcısına yanıt
    rica ederim, yardımı olacaksa ne mutlu
  • arkadaşlar merhaba,

1,6 benzinli ve 1,2 benzinli kullanan arkadaşların güncel yakıt tüketimlerini ? yaptığı km ve ortalama hızlarını yazmalarını rica edebilirmiyim ?
  • acquiles kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim Söylediklerinize katılıyorum, yurtdışında bu tür işlemler kullanıcının ulaşıp yapması için sunulurken ve hatta onlara klavuz bile sunulurken, ülkemizde olmaması bir eksiklik. Dediğiniz gibi herhangi bir resmi onay veya bilgi alınması bu işlemi yapmak isteyenleri rahatlatacaktır
  • Ailemizin yeni üyeside aramıza katıldı.
    Almaya niyetlenen herkese allah nasip etsin.
    Allah herkesin gönlüne göre versin.YENİ PEUGEOT 3008 ANA KONUYENİ PEUGEOT 3008 ANA KONU

• rangerix R kullanıcısına yanıt
    Gule gule kullanin hocam, ben de ayni rengi aldim su an icin her yolunda gibi. Sizin aracta seramik kaplama mi var, aracin rengi farkli gorunuyor?
  • cordial2010 C kullanıcısına yanıt
    Umarım sende engelli durumuna düşmez, paran olsa dahi normal araç alamaz hale gelmez ve devletin seni özel tertibatlı ve ötv indirimli araç almaya zorunlu hale getirdiği bir birey olmazsın. Çünkü devlet baba bana "senin elin mahkum normal araç alıp kullanamazsın tertibatlı araç kullanmak zorundasın" diyor!!! Düne kadar yüzüne bakmadığı veya normal şartlarda kendisi ile ilgilenmediği %90 üzeri engelli akrabalarına dadanıp onlar üzerinden nemalanmaya çalışanlara karşıda önlem alıyor. Özetle senin gibi engelsiz bir birey olsaydım evet gidip 308 alırdım ama devlet bana sen istediğin aracı alamazsın tertibatlı araç alırsın diyor. Engelsiz olsaydım 105 bine alacağım 308 parasını ötv indirimine zorunlu bırakıldığım için 3008'e veriyorum. Hala zoruna giden bir şey varsa, bir sihirli değnek bulabilmen durumunda seninle yerleri değiştirmeye hazır olduğumu belirtmek isterim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iakgul -- 10 Ağustos 2017; 11:37:10 >
  • rangerix R kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun.Maşallah diyelim
  • 24-11 kullanıcısına yanıt
    Sizinkide hayırlı olsun.Seramik kaplama yok foto öyle çıkmış olabilir.Ayrıca Her türlü kaplamanın para tuzağı olduğuna inananlardanım.
  • iakgul İ kullanıcısına yanıt
    hocam forumlarda böyle durumunu açıkca yazınca ne yazıkki suistimal mesajları geliyor, aklından kimbilir neler geçiyordur ciddiye almamak lazım..
  • quote:

Orijinalden alıntı: rangerix

Ailemizin yeni üyeside aramıza katıldı.
    Almaya niyetlenen herkese allah nasip etsin.
    Allah herkesin gönlüne göre versin.YENİ PEUGEOT 3008 ANA KONUYENİ PEUGEOT 3008 ANA KONU

Hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız...

En basitinden bir engellinin kullandığı tekerlekli sandalyenin nasıl bir yer kapladığından haberiniz var mı? Ya da hiç engelli yakınınız ile bir araçta seyahat ettiniz ? Engelden kastım da bir parmağı olmayan insan değil. Gerçekten yürüyemeyen yaşamlar faaliyetleri kısıtlı olan bir insan.

Bazı konularda eleştiri yapmadan önce biraz düşünmek her zaman iyidir. Başınıza gelebilecek bir durum için hele bu kadar saçma bir eleştiri yapmak ancak vicdansız insanların yaptığı bir durumdur.
  • Commodore_64_ kullanıcısına yanıt
    Devletin uyguladğı suistimale açık politikaları da engelli insanları maleden vatandaşlar olmaya devam ettikçe bu algı da maalesef değişmeyecek. Adam sistemi eleştirmek yerine araba alan bir engelliye laf söyleme hakkını kendinde buluyor.
    Kişinin maddi durumu, isteği, zevkine bakan bir şey bu. İstismar değil. Engeli olan insanlar zaten hayatları boyunca birçok kişinin yaptığı şeyi yaparken zorluk yaşıyor bırakalım da belki dr ülkede önlerine sunulan tek avantajdan faydalansınlar.

Engeli olan kişi nasıl bu durumu istismar edebilir Allah için? Burada asıl bahsedilen sahte rapor alanlar, hiç arabayla alakası bike olmayan kişilrin raporunu kullananlar vs.

Brnim kardeşimin engelli raporu var ama bir an bile aklımdan geçirmedim onu kullanarak araç almayı. Gittim kendi paramla aldım. Ha olacak olsa o alacağı ötv indirimi de helal olur çünkü neler yaşadığını ben bilirim.
  • Bu koltuk döşemesi hangi paket ile geliyor? Konuştuğumuz araçta nappa deri döşeme var diye bilgilendirdi servis ancak bu tarz bir döşeme yoktu.

YENİ PEUGEOT 3008 ANA KONU
  • Nappa bu. Gtline üzerine opsiyon olarak aliniyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acquiles -- 10 Ağustos 2017; 12:13:37 >
  • Nappa deri döşeme koltuk budur.diğeri yarı deri döşemeli koltuktur.
  • Yanlış hatırlamıyorsam koltukta elektrik ayarları vardı. Bu nappa da olan opsiyon değil mi. Kafam karıştı.
  • Foto nappa full deri.

Standart Gtline ve Allure ep koltuğu ayrı deri, elektrik ayarı artık hepsinde var. 2016 larda sadece nappa da vardı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acquiles -- 10 Ağustos 2017; 12:39:1 >
  • acquiles kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim. Şimdi oldu.
  • 
Sayfa: önceki 725726727728729
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.