Şimdi Ara

YENİ PEUGEOT 3008 ANA KONU (518. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
14 Misafir - 14 Masaüstü
5 sn
62.417
Cevap
639
Favori
2.479.426
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
75 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
33. Sırada  bugün en iyi #6
Sayfa: önceki 516517518519520
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aractaki wi-fi özelliğini kullanan varmı?
  • dsankir kullanıcısına yanıt
    Bağladım ama İnterneti kullanacak bir uygulama yok araç ta. Ne işe yarar çözemedim.

TomTom trafik ülkemizde desteklemiyor belki o ise yarar sadece.

Birde Wireless bağlantı Android için olunca inşallah işime yarayacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: acquiles

Bağladım ama İnterneti kullanacak bir uygulama yok araç ta. Ne işe yarar çözemedim.

Aynı şekilde telefonu hotspot olarak araca tanıtıyorum ve bağlantı sağlanıyor ama ne işe yaradığını bende çözemedim.
  • quote:

Şöyle bir video ile karşılaştım.

https://www.youtube.com/watch?v=xlx_YpozaRQ

Acaba bizdeki usb girişine sim kart kullanılabilen bir usb aygıt taksak,sistem modem görevi görüp araç içerisine ve etrafına kablosuz internet yayınımı yapıyor???

• Leon79 kullanıcısına yanıt
    Selam,

Aracın Jant ebatları : 215/65 R17 V UBRR - 225/55 R18 V UBRR - 225/55 R18 V M+S - 205/55 R19 V UBRR

Peki Bijon aralığı nedir? bir de ET değeri nedir acaba?

edit: bijon aralığı 5x108 sanırım, önceki kasanın jantları ile de uyumlu mu?
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • acquiles kullanıcısına yanıt
    Sen niye memleketini kötüleyip duruyosun ki ? 30 dan fazla ülke gezdim işim gereği, internet cenneti ülkede yaşıyoruz biz. Avrupa'da mobil internet için ne paralar ödeniyor haberin var mı hiç? Herkesin elinde telefonlar durmadan videolar klipler izleniyor. Kotasını çok düşünen wifi ile istediği şarkıyı indirir, çevrimdışı aracında dinler. Yaşadığın ülkeyi 3-5 megabyte a satma hemen acquilles bey !!

• arkadaşlar aracı bugün bayiden aldım. 60km denedim. aracın birtürlü adaptif hız sabitlemeyi devreye sokamadım. devreye sokma reddedildi şartlar uygun değil hatasını alıyorum.
  • alreadyyy kullanıcısına yanıt
    Maalesef Avrupa nın en pahalı interneti bizde

• quote:

Orijinalden alıntı: alreadyyy

Sen niye memleketini kötüleyip duruyosun ki ? 30 dan fazla ülke gezdim işim gereği, internet cenneti ülkede yaşıyoruz biz. Avrupa'da mobil internet için ne paralar ödeniyor haberin var mı hiç? Herkesin elinde telefonlar durmadan videolar klipler izleniyor. Kotasını çok düşünen wifi ile istediği şarkıyı indirir, çevrimdışı aracında dinler. Yaşadığın ülkeyi 3-5 megabyte a satma hemen acquilles bey !!

Sn.Alreadyyy Bey,

milliyetçilik duygularınızı çok iyi anlıyorum ve %100 canıgönülden destekliyorum. Ancak gezdiğiniz ülkelerde sanırım gsm fiyatlarını inceleme fırsatınız olmadı, örneğin Fransada Sfr gsm operatorunde 27euro ya 20Gb internet satın alabiliyorsunuz ki gezerek Avrupanın satın alma gücüyle bu 27euronun bizlerdeki 20tl'lere denk geldiğini bizlerden daha iyi bilip gördüğünüze eminim. Bu noktada milleyetçilik duyguları ile Türkiyedeki satın alma gücümüzün zayıflığını, Avrupanın satın alma gücü/fiyatlandırma yönünden teknolojik ürün ve hizmetlerde bizlerin çok ilerisinde olduğunu gözardı etmemenizi ve forumdaşlarımızı yanlış bilgilendirmemenizi rica edeceğim.

Teknolojik hizmetlerin fiyat yüksekliğini eleştirmek bence tamamen yapıcı ve beklenti içeren bir paylaşım, naçizane gölgemiz ile kavga etmeyi bırakıp hayata pozitif gözlüklerle bakmanın hepimize kazandıracağını düşünenlerdenim.

Daha fazla detay icin SFR web sitesi:

https://www.sfr.fr/forfait-mobile/offres/forfait-mobile#sfrintid=V_hp_b1_voir-offres-mob

Saygılarımla

• quote:

Orijinalden alıntı: senat0r

arkadaşlar aracı bugün bayiden aldım. 60km denedim. aracın birtürlü adaptif hız sabitlemeyi devreye sokamadım. devreye sokma reddedildi şartlar uygun değil hatasını alıyorum.

Sistem 30km/h hız üzerinde, önünüzdeki araç ile mesafeniz olduğu zamanlarda devreye girecektir. Daha fazla detayı kullanma kılavuzundan bulabilirsiniz,mobilden bağlandığım için maalesef ilgili sayfayı bulup paylaşamıyorum.

• hkn_dh kullanıcısına yanıt
    Bende arkaya takılan bişeyler araştırıyorum bulursak birbirimize haber verelim

• quote:

Orijinalden alıntı: alreadyyy

Bu düşünce ile aynen devam, memleketin sizin gibilere ihtiyacı var

• Leon79 kullanıcısına yanıt
    Araştırmaya şapka çıkarıyorum

Başka bir örnek daha vereyim,

Taiwan da, 1 hafta lik 4G+, SINIRSIZ (gerçekten sınırsız, akk vs yok)

Türk lirası karşılığı 50 TL civarı.

Tayvan li birinin alım gücü olarak 5 McDonald's menüsü.

Bizden çok farklı değil gibi göründü değilm ı?

Ama şöyle bir fark, taiwanda öğretmen maaşı bizdeki in yaklaşık 2 katı :)

Şimdi memleketimizi seviyoruz deyip bu fiyatlara internet kullanmaya devam mı edelim..

• Arkadaşlar 3008,le bir depoyla kaç km gidiliyor şehir içi , şehir dışı..
  • https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-peugeot-sevim-den-tam-dolu-415820527/detay

Böyle galericiler görünce insan hayattan soğuyor, sıfırı 173 bin demiş sıfırı 171.5 bin. Ayrıca sattığı araçta elektrikli koltuk, baldır desteği falan yok yani modeli 2016 ve 5000 km deki bu aracı 163 binden itelemeye çalışıyor. Pejonun sitesinde bile 2016 model 159.500 e geliyor . Gerçi bu tuzağa düşen olmayacaktır ama yinede böylelerini görmek insanın canını sıkıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi underdog -- 28 Mart 2017; 21:2:57 >

• vocic V kullanıcısına yanıt
    1.6 eat6, 750-800 km arası gidiyorum İstanbul Şehir içi. 3 aylık kullanımda, depo ölçümlerim sonucu bu rakamı teyit edebilirim.

Sehir dışı ise 5 altını rahat görüyorum sürekli şehir dışı gidilir ise 1000 km yakalanır.

• underdog kullanıcısına yanıt
    Fiyat 150bin diyor siz paylaştıktan sonra indirim mi yaptılar :)

Bence ilan da bir sıkıntı yok. Arz talep. Aracın yenisi 171.550.

Araç 5000 km de. Olduğuna göre zaten 2017 model olamaz.

2017 model edeli elektrikli koltuk vs düşünürsek 171 den geri geliriz biraz. İkinci El değer kaybını da düşersek 150 çok mantıksız değil.

Gtline düşünen birisi varsa bence satılır. 21bin TL sıfır olsun be elektrikli koltuk olsun diye verilmez diyen çok kişi çıkar haliyle.

• quote:

Fiyat 150bin diyor siz paylaştıktan sonra indirim mi yaptılar :)

Bence ilan da bir sıkıntı yok. Arz talep. Aracın yenisi 171.550.

Araç 5000 km de. Olduğuna göre zaten 2017 model olamaz.

2017 model edeli elektrikli koltuk vs düşünürsek 171 den geri geliriz biraz. İkinci El değer kaybını da düşersek 150 çok mantıksız değil.

Gtline düşünen birisi varsa bence satılır. 21bin TL sıfır olsun be elektrikli koltuk olsun diye verilmez diyen çok kişi çıkar haliyle.

Ederi 150 lerde tabiki ama altta açıklama yazmış sistem 150 bini kabul etmediği için böyle yazdık fiyat 163 diyor

Bu daha güzel bir ilan

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-peugeot-yeni-kasa-3008-1600km-415795791/detay

Araç muhtmelen 110 kusure alınmış. Temiz 10 bin TL kar :)

Sevgili büyüklerimiz ikinci eldeki bu denklemi çözsün bakalım..

Ötv deki bu oynakliklar nedeniyle, ötv alt dilimde diye aracı alıp, üst dilime zıplayınca satacak olan adam tanıyorum. Daha ne diyeyim..

Ama bu adamda kabahat yok al-sat yapıyor herşey resmi.

Beklemek istemeyen tercih edebilir belki. A 163 e göre eğer ki 171 de fiyat duracaksa (ki bunun garantisini Peugeot veremez tabi) 2017 sıfır tercih edilir.

• 
Sayfa: önceki 516517518519520
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.