Şimdi Ara

YENİ PEUGEOT 3008 ANA KONU (477. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: icemy , icemy , Murat0316
3 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 8 Misafir - 9 Masaüstü2 Mobil1 iOS
5 sn
62.449
Cevap
638
Favori
2.483.312
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
75 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
28. Sırada  bugün en iyi #10
Sayfa: önceki 475476477478479
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İş çıkardım size. Ama arka dan çekebilir misiniz? Katsglodaki görsel de arka paçalık biraz çirkin duruyor yere çok yakın gibi. Gerçekte nasıl acaba emin olamadım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: acquiles

İş çıkardım size. Ama arka dan çekebilir misiniz? Katsglodaki görsel de arka paçalık biraz çirkin duruyor yere çok yakın gibi. Gerçekte nasıl acaba emin olamadım.

YENİ PEUGEOT 3008 ANA KONU

Servise az önce gösterdim bu bir hata dedim haklisiniz dediler araştırıp döneceklermiş ama görülen o ki bu GTline için üretilen bir paçalık değil...

• erkansagnak E kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler.

Dedim gibi önler gibi estetik durmuyor arkalar.

Gt line için farklı pacalık olacağını sanmıyorum hocam .standart ölçülerde dır..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0E0B8030F -- 3 Mart 2017; 16:57:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Black_Mamba24

Gt line için farklı pacalık olacağını sanmıyorum hocam .standart ölçülerde dır..

Aksesuar kataloğunda gtline için farklı parça numaraları mevcut. Bu yüzden farklı olduğunu düşünüyorum. Kaldiki servis sanırım GTline için olan pacaliklari takmadığı için oturmadı tam olarak.

Parça kodlarını paylaşmanız mümkün mü kolaydaysa, ben de allure + ep için sipariş verdim, geldiğinde kontrol edeyim, farklı ise takılmadan önce müdahale edeyim.
  • egeliefe kullanıcısına yanıt
    Parçalar 12 dolar kalorifer ızgarası kromajı 13 dolar bardaklık 4dolar da 5 metre krom şerit. onu pek çok yere uygulayabilirsin.

10 günde geliyor.

Uygulamak çok kolay.
    Yapıştır, bitti
  • Seramik kaplama

Cam filmi

Koltuk koruma

Gogusluk koruma

Komple ses yalitimi

Cam su kaydirma

Kaca uygun fiyattir ?

Arkadaslar acil cvp lazim ,servise gidecem

Teşekkür ler şimdiden

• Bugun yazilanlari tam okuyamadim ama pacalik sohbeti olmuş.

Az once servisden ciktim,aksesuar katalogunu gordum

Gtline icin pacalik farkli yazıyor

Benimki icin allure+ep icin 55 lira dediler pacaliga,iscilik haric

Hocam senin şansına güncelleme yaptırırsın para alırlar pacalık taktırırsın gt line olmaz bu sefer hangi bayi onu paylaşırmısın.

Birde bunları takmadan bi aracı yıkamak zormu gelmiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xcellance -- 3 Mart 2017; 18:50:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xcellance

Hocam senin şansına güncelleme yaptırırsın para alırlar pacalık taktırırsın gt line olmaz bu sefer hangi bayi onu paylaşırmısın.

Birde bunları takmadan bi aracı yıkamak zormu gelmiş

Peugeot Öztek bayisi. Parca koduna bakarak yaptıklarını söylediler son hâlini görünce hak verdiler. Araştırıp döneceklerini soylediler. Malesef takılırken serviste yapilan isi göremediğimiz icin boyle hatalar yapiliyor. Yedek parcada calisanlarin hatasi diye dusunuyorum. Aracin basinda olsam yada böyle hatalar yapacaklarını tahmin edebilseydim başıma gelmezdi.

Ayrıca güncellemeden kestikleri 90 lirayı özür mahiyetinde pacaliklara saydilar. Para ödemedim tekrar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erkansagnak -- 3 Mart 2017; 19:47:6 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cchemic

Parça kodlarını paylaşmanız mümkün mü kolaydaysa, ben de allure + ep için sipariş verdim, geldiğinde kontrol edeyim, farklı ise takılmadan önce müdahale edeyim.

Malesef şu an yanımda yok ancak katalogda parca numaraları mevcut.

• Arkadaşlar aracım Active +sp aracıma Navigasyon takılabilirmi diye dün peugeot Turkiyeye msj attım. Ayrıca Android auto güncellemesi hakkında sordum. Bugün dönüş yaptılar. Navi.takılamazmış sonradan. Ancak android auto güncellemesi geldiğini ve servisin beni arayacaklarını söylediler.Bir süre sonra servis beni aradı güncellemem olduğunu , salı günü güncelleme için randevüleştik. Ayrıca arayan Türkiye peugeot müşteri temsilcisine bizim aracınızda navi için tuş takımı var deyince ya o üretimde hepsinde var falan felan gibi söyledi ama o da pek biliyormuş gibi bana gelmedi.

• Aksesuarlar kitapcigindan kendi cekimim,fiyatlar yazmıyor, kodlar var

• 1-) Bugün bagaj kapağını içerden açarken içerdeki düğmeye tek sefer basınca kapak yarıda kaldı. Sonra tekrar çift bastım ama kapak yerinde kaldı. İndim üzerindeki düğmeyle kapattım.

2-) Ayrıca avm girişinde bağaja bakmaları için içerden açtım sonra güvenlikçi eliyle indirmeye kalktı ama az bişey indirdi. Yine içeriden kapamaaya çalıştım kapanmadı.

Bu iki olay bağaj kapagının çalışma prensibimi????

• h.kaya0645 H kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Muradx

1-) Bugün bagaj kapağını içerden açarken içerdeki düğmeye tek sefer basınca kapak yarıda kaldı. Sonra tekrar çift bastım ama kapak yerinde kaldı. İndim üzerindeki düğmeyle kapattım.

2-) Ayrıca avm girişinde bağaja bakmaları için içerden açtım sonra güvenlikçi eliyle indirmeye kalktı ama az bişey indirdi. Yine içeriden kapamaaya çalıştım kapanmadı.

Bu iki olay bağaj kapagının çalışma prensibimi????

Aynen avmlerde benim de başıma geliyor el atıyorlar o seviye de kalıyor, iceri yürüyorum inip elle kapatıyorum tabi içimden de günaha giriyorum ,bu kısım sinir bozucu,şimdilerde bir şey farkettim düğmeye basmayı akıl eden güvenlikçi olursa bagaj kapana kadar bekliyorum yürüsem kapak yine kapanmayıp arada kalıyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Fiyat artışı olmamış sanırım, liste açıklanmış ya da ben fark etmedim sanki aynı gibi geldi..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2017 ler gelsin en azından Active dizel otomatiği bir alt vergi dilimine düşürürler.Tam sınırda üst vergiye girmiş.

Ama alt vergi dilimi fiyatından faturalandırmaya dikkat edin.Devlete gidecek vergiyi cebe atmasınlar

• concordet72 C kullanıcısına yanıt

• 
Sayfa: önceki 475476477478479
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.