Şimdi Ara

YENİ PEUGEOT 3008 ANA KONU (439. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: adalya17 , rockfatal
2 Kayıtlı Üye ve 16 Misafir (2 Mobil) - 16 Masaüstü2 Mobil
5 sn
62.450
Cevap
638
Favori
2.483.443
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
75 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 437438439440441
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: concordet72

arkadaşlar eşimde samsung, bende ise iphone var,onunkini android auto(yükletince)benimkini carplay den aynı anda tanıtabiliyormuyduk?

Araç multimedia sisteminiz güncellendikten sonra Android Auto menünüze gelecektir, aracınızın USB soketine Iphone'unuzu bağlarsanız Carplay, USB soketine Samsung telefonunuzu bağlayınca AndroidAuto'yu kullanabileceksiniz.

(Geçmiş mesajlarda Android Auto'yu telefonunza nasıl yükleyebileceğinizi bulabilirsiniz, Şuan resmi olarak Türkiye'ye destek vermiyor ama APK olarak bulup yükleyebilirsiniz veya VPN ile yabancı bir ülke üzerinden çıkarak PLay store üzerinden çekebilirsiniz.)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Leon79

quote:

arkadaşlar eşimde samsung, bende ise iphone var,onunkini android auto(yükletince)benimkini carplay den aynı anda tanıtabiliyormuyduk?

Araç multimedia sisteminiz güncellendikten sonra Android Auto menünüze gelecektir, aracınızın USB soketine Iphone'unuzu bağlarsanız Carplay, USB soketine Samsung telefonunuzu bağlayınca AndroidAuto'yu kullanabileceksiniz.

(Geçmiş mesajlarda Android Auto'yu telefonunza nasıl yükleyebileceğinizi bulabilirsiniz, Şuan resmi olarak Türkiye'ye destek vermiyor ama APK olarak bulup yükleyebilirsiniz veya VPN ile yabancı bir ülke üzerinden çıkarak PLay store üzerinden çekebilirsiniz.)

ok ,anladığım kadarıyla iki telefondan birini seçmek ve kablo ile araca bağlamak gerekiyor o zaman, bluetootların her iki telefonda da açık olması işe yaramıyor

• quote:

quote:

quote:

ok ,anladığım kadarıyla iki telefondan birini seçmek ve kablo ile araca bağlamak gerekiyor o zaman, bluetootların her iki telefonda da açık olması işe yaramıyor

Bluetooth üzerinden sadece bir telefonunuzu arabaya bağlayabiliyor olacaksınız. (iki telefonun aynı anda bağlanmasına izin vermeyecektir.)

USB kablodan bağladığınız Android Auto telefonunuzun yine Bluetooth ile bağlanmasını isteyecektir.(isteğe bağlı)

• Özelden gelen istek ve gelen sorular üzerine video derlemelerini bir kere daha paylaşmak isterim.

Yeni Peugeot 3008 II Dijital Radyo

Yeni Peugeot 3008 II Görüntülü Park Yardımcısı

Yeni Peugeot 3008 II Görüntülü Park Yardımcısı

Yeni Peugeot 3008 II Adaptive Cruise Control

Yeni Peugeot 3008 II Aktif Şerit Takip Sistemi

Yeni Peugeot 3008 II I–cockpit Araç Özellikleri (allure+elegance pack)

Yeni Peugeot 3008 II Park Assist (Otomatik Park - Kendi kendine park)

Yeni Peugeot 3008 II Gösterge Ayarları

Yeni Peugeot 3008 (P84) Ambiyans (Hafif) İç Aydınlatma İncelemesi – Özellikleri – Ayarlanması

Yeni Peugeot 3008 II (p84) Android Auto ile Spotify & Tunein inceleme (2016-2017)

(2017 Şubat Üretim araçlar veya Multimedia yazılımı güncelleyen araçlara gelen özellik)

*Android Auto (google) normal şartlarda Türkiye'ye destek vermemektedir ve Google Play Store'dan telefonlara indirilememektedir.

(Yeni 3008 – P84 – 2016 – 2017 – özellikleri – inceleme videoları)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leon79 -- 14 Şubat 2017; 8:6:6 >

• xenophanos X kullanıcısına yanıt
    Kullanma kılavuzunu okumanızı tavsiye ederim. Kullanma kılavuzunun anahtar ile ilgili bölümünde bu durumda yapmanız gerekenler açıklanmış. Anahtarı sıfırlama, Anahtarda sorun olduğunda manuel olarak nasıl çalıştırılacağı falan.. Böyle ilkel çözümlere başvurmamanızı öneririm akü başının sökülerek elektriğin kesilmesi araçta kalıcı sorunlara yol açabilir...

Kolay gelsin ...
  • Dokunmatik ekranla ilgili ilk sorunumu dün yaşadım. Radyo açıkken yanlışlıkla alttaki bant tuşuna tıkladım ve AM moduna geçti ve orada takılı kaldı. Ne yaptıysam tekrar FM moduna alamadım sürekli bir cızırtıda kaldı radyo:) Ekranın dokunmatiğinde bir donma sorunu değil her türlü işlevi çalışıyordu ama banttan am/fm geçişi çalışmadı sadece. Kaynaklardan bluetooh veya usb geçiş yapabildim öyle devam ettim aracı kapatıp açtıktan sonra ancak fm geri geldi.
  • Android auto ile beraber gelen yazılımda bir iyileştirme var mı? yoksa sadece android auto için mi yazılım ?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Y3008

Aksesuar yaptıran arkadaşlar varsa fiyat verebilir mi. Bu arada cevaplar için çok teşekkür ederim. Buradan öğrendiklerimi inanın yarısını servis çalışanları bilmiyor.

Allure araçlara, Gt-linedaki krom egzos ucu görünümü 300-400tl'lerde.

Bunun dışındaki diğer krom çıtaları vs önermem, sökme takma işlemi çok, kelebek camı bile değiştirilmek zorunda. Yine yan basamak vs için delme ve yapıştırma ile tüm orjinallik gidiyor.

Ama krom arka parçalar bence arabaya hava katıyor.

3008 Allure araçlara - Gt line görünümü için

Plastik tampon çıtası parça referansı: 16 180 410 80 (Allure üzerindeki Siyah Plastik)
    Krom tampon çıtası parça referansı : 16 180 411 80 (Gt-line üzerindeki Krom)

bu krom egzos çıkışlar için bugün bursa daki bayilerden fiyat aldım 330 tl dediler, takmaya da 200 tl işçilik istediler, toplam da 500 tl ye bitireceklermiş bende dalgamı geçiyorsunuz dedim neymiş efendim arka tampon komple sökülüyormuş işi uzunmuş ,size böyle bir şey dendi mi ? formda söylenen bir tırnak vasıtasıyla bu parçanın çıkartıldığıydı....

• Daha önce bildirdiğim Ocak 2017 MTV'sinin ödenmemesi sorunu çözüldü. Bayi ödedi. Makbuzunu ibraz etti.

Saati geri kalan var mı? 10 günlük süreç içinde 1 dk. geri kaldığını gözlemledim.
  • egeliefe kullanıcısına yanıt
    İlginç. Mekanik olmayan bir saat nasıl geri kalır.. Merak ettim doğrusu.

Benim boylel bir tespitim yok, aracı aldığımda telefona göre set ettim, hala birebir aynı. Telefonda aynı şekilde geri gidiyorsa onu bilemem :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • concordet72 C kullanıcısına yanıt
    tamponun söküldüğünü sanmıyorum, araca işlem yapılırken araç yanında değildim, başka bir bayiden fiyat almakta fayda olabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: underdog

Android auto ile beraber gelen yazılımda bir iyileştirme var mı? yoksa sadece android auto için mi yazılım ?

Android auto dışında bir kaç menü görseli farkı var ama daha fazla bir değişiklik gözlemlemedim.

İnsanlar bu yüzden peugeotdan kaçıyor. KaZıkçı yalancı servis. 3 Kurus kar için 200 yılda inşa edilmiş marka imajını yerle bir eden uyanık Türk esnafı.

Direk şikayet edin. Sizinsesiniz@peugeot.com

İstanbul'da isen gel birlikte takalım dostum. 5 dakika sürmez

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mustimi -- 13 Şubat 2017; 18:2:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustimi

İnsanlar bu yüzden peugeot san kaçıyor. KaZıkçı yalancı servis. Direk şikayet edin.

İstanbul'da işen gel birlikte takalım dostum. 5 dakika sürmez

teşekkürler, bursada yım arkadaşım , bana da bu parça için tampon sökülmesi saçma gelmişti ve bunu takmak için 200 tl istenmesi fahiş bir fiyat geldi ,2 bayi var burda ikisi de parça için aynı fiyatı verdi de bu işçilik , sökme filan saçma geldi ,sonuçta sacede o parçaların sökülebiliyor olması lazım
  • egeliefe kullanıcısına yanıt
    Merhaba, saatin geri kalması ile ilgili bir sorun ben gözlemlemedim, telefonumla aynı gözüküyordu en son. Menülerin birisinde gps ile saati otomatik ayarla gibi bir seçenek vardı yanlış hatırlamıyorsam, bende o seçili idi, siz de değilse belki o yüzden olabilir bir ihtimal.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: alreadyyy

Merhaba arkadaşlar, Mercedes C200d sözde Premium ?! aracımı dün sattım. Bence Mercedes E serisinden başlıyor. Neyse el salladım arkasından gitti. Hemen Kayseri bayideki Allur EP Kum Gri 3008 aracı, bu paraya Peugeot alınır mı diyenlere inat eder gibi aldım :) Çünkü aracı test etmiş ve henüz aracı kullandığım 5. dakikada bu aracı almaya karar vermiştim. Gönlümden geçen deri koltuklu bir GT line idi fakat bu araç için iyi bir fiyat yakaladım. Yarın sabah Kayseri'ye gidip aracı alıp İstanbul'a getireceğim inşallah. 700 küsür km yol yapacağım ve ilk izlenimlerimi sizlerle paylaşacağım insallah. İyi forumlar..

ah be o paraya peugeot alınır mı? 9 yaşında 250.000km de temiz bir premium araç alır, sık sık sanayi gezerdiniz! veya eskimiş teknoloji ve eskimiş yüzüyle şöyle şehir içinde 13 litre yakan benzinli (DSG) veya benzinli full otomatik korelilerin tercihi arabaları tercih edebilirdiniz, ya da yine yüksek iç işçilik kalitesi, içeri aldığı insanın ruhunu dinlendiren rüzgar sesiyle japon teknolojisini tercih edebilirdiniz.

Şaka bir yana güzel seçim, güzel günlerde güle güle kullanınız.

(Test sürüşü konusu benzer segmentte araç alacaklar için bence kritik çıkış noktası.)

Bu yazdığınız tüm olumsuzluklara sahip olan Fransız arabalarını eklemeyi unutmuşsunuz, şaka bir yana

• Selam Arkadaşlar,

Cuma Günü hanımın acemilik arabasını değiştireyim i20 tucson alayım derken Bu araca takıldım, test ettim. 2015 F30 u değiştirme kararı aldım araç çok hoşuma gitti. Yıllardan beri benzinli araç kullanan biri olarak dizel sesi bozuk yol hiç rahatsız etmedi ki dizel soğuk havada sesli çalışması lazımken satıcı soğuk havada bu kadar ses hissediyorsanız ısındığında hiç duymazsınız dedi. 1-2 güne keisn bir 2016 alacağım kafama takılan şey se acaba 2017 leri bekleyip mi yoluma devam etsem yoksa fiyat avantajı ile 2016 alınır mı forumda 2017 lerde grip kontrol falan geleceğini okumuştum. Test aşaması kısa bir parkur uzun yolda dizel sesinde herhangi bir rahatsılık varmı?
    2016 Alınırmı 2017 beklemek daha mantıklımı ?
    Uydurmuşlar...Geçen hafta en kazık yiyerek ben taktırdım... İşçilik dahil 400TL... Forumdaki arkadaşlar herşey dahil 330-350 TL arasında taktırdılar...Başka yerde yaptırın bence.... @concordet72

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: menemen23

Uydurmuşlar...Geçen hafta en kazık yiyerek ben taktırdım... İşçilik dahil 400TL... Forumdaki arkadaşlar herşey dahil 330-350 TL arasında taktırdılar...Başka yerde yaptırın bence.... @concordet72

dedikleri gibi tampon filan sökülmedi değil mi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dureza68

Selam Arkadaşlar,

Cuma Günü hanımın acemilik arabasını değiştireyim i20 tucson alayım derken Bu araca takıldım, test ettim. 2015 F30 u değiştirme kararı aldım araç çok hoşuma gitti. Yıllardan beri benzinli araç kullanan biri olarak dizel sesi bozuk yol hiç rahatsız etmedi ki dizel soğuk havada sesli çalışması lazımken satıcı soğuk havada bu kadar ses hissediyorsanız ısındığında hiç duymazsınız dedi. 1-2 güne keisn bir 2016 alacağım kafama takılan şey se acaba 2017 leri bekleyip mi yoluma devam etsem yoksa fiyat avantajı ile 2016 alınır mı forumda 2017 lerde grip kontrol falan geleceğini okumuştum. Test aşaması kısa bir parkur uzun yolda dizel sesinde herhangi bir rahatsılık varmı?
    2016 Alınırmı 2017 beklemek daha mantıklımı ?

Merhaba Üstad,

2016 modellerde iyi fiyat yakalayabiliyorsan 2016 almanı tavsiye ederim. Ben öyle yaptım.

2017 de indirim yapamıyorlar henüz araç olmadığı için ve düzenli olarak zam geliyor araçlara.

• 
Sayfa: önceki 437438439440441
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.