Şimdi Ara

YENİ PEUGEOT 3008 ANA KONU (438. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
62.439
Cevap
638
Favori
2.482.601
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
75 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
49. Sırada  bugün en iyi #10
Sayfa: önceki 436437438439440
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Super :)

Umarim astronomik bir fiyat istemezler.

Teşekkürler paylaşım icin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: acquiles

2017 gelecek modellerde allure+ep ve gtline için elektrikli Isıtmalı koltuk standart olacağı bilgisi olmakla birlikte bu bilgi resmi olarak sitede yayınlamış durumda değil. Ama her türlü ep ile gtline arasında yine bu anlamda fark olmayacak.

2016 modellerde gtline koltuk döşemesi biraz farklı.

Focal ses sistemi,

Alüminyum pedal lar ayak dayama

Siyah tavan döşemesi

İcockpit amplify (koku, ışık, vs ayarları)

Onyx ekran (extra bir renk teması)

Krom egzoz çıkışları (ep ye ilave aksesuar olarak satın alınabilir)

Led sis farlari

Krom cam alt citasi

Siyah tavan, siyah a sutunu ve aynalar

Ozetle genelde görsel farklar var. Fiyat farkı sizin değerlendireceğiz bir husus veren de olur vermeyen de bu farkı.

Bütçeniz kısıtlı ise ep bence yeterli.

döşeme aynı sadece dikişler turuncu renk gtline da :)

• underdog kullanıcısına yanıt
    Dikiş önemli

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • İyi günler, daha önce yazıldı mı bilemiyorum fakat;

Eşim aradı az önce arabanın kumandası çalışmıyormuş kumandada bulunan anahtarla arabaya girmiş fakat bu sefer de arabayı çalıştıramamış. Yedek anahtarı alıp yanına gittim fakat bende ki anahtarla da aynı sorunla karşılaştık. Peugeot servisini aradık oradan servis sorumlusuna yönlendirdiler. Usta kaputu açıp, kırmızı akü başını sökmemi ve biraz beklememi istedi. Tekrar kutup başını taktığımda aracı tekrar çalıştırabildik. Usta Pazartesi gelip arabayı göstermemi istedi, yazılım atacaklarmış.

Olur da başınıza gelirse en azından bir fikriniz olur.
  • acquiles kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler canlı yada video/resim görmek en iyisi olacak galiba

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Peugeot 3008 aracına Carplay, Mirrorlink, Android Auto ile bağlanan hata mesajı alan, hiç bağlanamayan, genel bağlantı problemleri yaşayanlar, birinci çıkış noktanız orjinal kablo kullanımı olmalı. (tabiki telefonunuzun bu bağlantı tiplerini destekliyor olması birinci şart)

• Leon79 kullanıcısına yanıt
    Cihazın içinden çıkan orjinal kablo dışında bir kablo ile bağlantı kuramadım, kurduklarim da bir süre sonra kesildi.

Orjinal kablo önemli gerçekten.

• YAKUT Y kullanıcısına yanıt
    Bu videodaki Beyaz sedefli olmayan gibi geldi bana.

https://youtu.be/_Y3YzaaXA98

• quote:

Dikiş önemli

söyleyecek söz bulamadım
  • Merhaba, android auto 2.1 versiyonu çıkmış. Özetle "ok google" için mikrofon tuşuna basmak gerekmiyor sadece söylemeniz yeterli, bluetooth ile araca bağlandığınızda telefonunuzda otomatik olarak başlatılıyor v.s. Araçlarına güncelleme yapılanlar, telefonda da ilgili güncellemeyi kurup deneyebilirler,ne şanslılar :)

From version Android Auto 2.1.7046:
    • Android Auto now works with any car! Use it directly on your phone screen
    • Just say “Ok Google” to use voice commands, don’t need to touch the screen first
    • Android Auto on your phone screen can start automatically when connecting to your car's Bluetooth
    • Send a customized reply message with a single tap
    • Scroll through song lists more easily with the new letter jump feature
  • cchemic kullanıcısına yanıt
    Ok Google kelimesi de turkcelsse keşke.

"selam kazım " mesela :)

Android gelirse araca deneyeceğiz inşallah.

• quote:

Orijinalden alıntı: cchemic

Merhaba, android auto 2.1 versiyonu çıkmış. Özetle "ok google" için mikrofon tuşuna basmak gerekmiyor sadece söylemeniz yeterli, bluetooth ile araca bağlandığınızda telefonunuzda otomatik olarak başlatılıyor v.s. Araçlarına güncelleme yapılanlar, telefonda da ilgili güncellemeyi kurup deneyebilirler,ne şanslılar :)

From version Android Auto 2.1.7046:
    • Android Auto now works with any car! Use it directly on your phone screen
    • Just say “Ok Google” to use voice commands, don’t need to touch the screen first
    • Android Auto on your phone screen can start automatically when connecting to your car's Bluetooth
    • Send a customized reply message with a single tap
    • Scroll through song lists more easily with the new letter jump feature

microfona basmadan kendi kendine sık sık devreye giriyor, iptal edilmesi gereken bir özellik, araba içerisinde konuşurken google'dan birşeyler istediğini düşünüyor

• Ne kadar elektronik o kadar karmaşa 've sorun yani.

• Bence harika bir özellik bir süredir aracta da kullanıyordum zaten. Türkçe olmaması bence daha iyi olmuş yanlışlıkla söylemeyiz en azindan

Mesela ok google dedikten sonra "bugün hava nasıl olacak" diye sorduğumda o güzel ses bana hava durumunu veriyor. "Barış Manco çal" yada "lost on you çal" diyorum tek tuşa basmadan istediğim şarkıyı dinliyorum.

Tabi daha birçok komut var ancak turkce komutları araştırıp kullanabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: erkansagnak

Bence harika bir özellik bir süredir aracta da kullanıyordum zaten. Türkçe olmaması bence daha iyi olmuş yanlışlıkla söylemeyiz en azindan

Mesela ok google dedikten sonra "bugün hava nasıl olacak" diye sorduğumda o güzel ses bana hava durumunu veriyor. "Barış Manco çal" yada "lost on you çal" diyorum tek tuşa basmadan istediğim şarkıyı dinliyorum.

Tabi daha birçok komut var ancak turkce komutları araştırıp kullanabilirsiniz.

Whatsapp'ı aç

Bluetooth aç - kapat

Wi-Fi aç - kapat

İletişim İçin Komutlar

Ahmet'i ara

Mesaj gönder Ahmet [mesaj]

Konum Hizmetleri İçin Komutlar

Zorlu Center'a nasıl gidebilirim

Konumu kapat - aç

Dönüştürme, Hesaplama İçin Komutlar

12'nin karekökü

3 çarpı 5

38 bölü 3

dolar kaç Türk Lirası eder

Hava Durumu İçin Komutlar

Hava durumu

İstanbul hava durumu

Spor Bilgileri İçin Komutlar

Beşiktaş Fenerbahçe

Süper Lig

Beşiktaş maçları

Medya İçin Komutlar

Biraz müzik çal

*bazı komutlar android auto'da çalışmıyor.

• Radyo ayarları kapalı geliyor. Bu ayarlara nasıl girilir? Veya RDS, otomatik frekans bulma (aynı kanalın seyir halinde frekansı değiştiğinde kanalı otomatik bulması) vs nasıl ayarlanir bilen var mı?

• quote:

Radyo ayarları kapalı geliyor. Bu ayarlara nasıl girilir? Veya RDS, otomatik frekans bulma (aynı kanalın seyir halinde frekansı değiştiğinde kanalı otomatik bulması) vs nasıl ayarlanir bilen var mı?

çok haklısınız, ileri güncellemelerde bu ayarların açılması beklenmekte.
  • Yeni Peugeot 3008 II (p84) Android Auto ile Spotify & Tunein inceleme (2016-2017)

• Arkadaşlar haftasonu biraz daha sakin kullanarak 700 km yol yaptım. 120 yi sollamalar dışında geçmemeye çalıştım. Geçtiğimi fark edince 120 ye indim.

YENİ PEUGEOT 3008 ANA KONU

Tüketim bu. Üçde bir depodan fazla da yakıt kaldı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mustimi -- 13 Şubat 2017; 9:28:28 >
  • arkadaşlar eşimde samsung, bende ise iphone var,onunkini android auto(yükletince)benimkini carplay den aynı anda tanıtabiliyormuyduk?
  • 
Sayfa: önceki 436437438439440
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.