Şimdi Ara

YENİ PEUGEOT 3008 ANA KONU (307. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
23 Misafir (2 Mobil) - 21 Masaüstü2 Mobil
5 sn
62.449
Cevap
638
Favori
2.483.621
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
75 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 305306307308309
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hayırlı, uğurlu olsun. Kazasız, belasız sağlıklı günlerde kullanın aracınızı.

Sormak istediğim bir soru vardı. Bu aracın rengi katalogdaki hangi renk acaba? Yani ne olarak geçiyor renk ismi olarak?

Teşekkürler.
  • Aracına kavuşanlar gözünüz aydın. Bende sözde bugün alacaktım fakat bayinin şerefsizliği yüzünden alamadım. İstanbula gitmem gerekiyordu araçla giderim diyodum ama gidemedim. Artık haftaya kaldı. İzmir Halil öztürk bayi. Aracın faturasını sabah 9da başvurmama rağmen akşam 4buçukta kesti ve krediyi yollamamı istedi. Amaçları çok belli. 4buçuktan sonra trafik kapalı ve plaka ruhsat çıkaramıyorsun ama banka açık parayı istiyo. Gecelik faizemi koyacak şerefsizler anlamadım. Bende parayı yollamadım kalsın haftaya gelince alırsınız paranızı dedim. 45 gündür bekledim bugün alıp yola çakıcam diye çok heves ettim ama kursağımda kaldı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: faj08

Para gökten yağmıyor 20 yıldır sabah 8 akşam 8 çalışıyorum.bırakta okadar olsun .

kaba bir hesapla günde 3 saat fazla çalıştığını düşünsek. Aslında +6,5 yıl fazla çalışmışsın. :)) Hakkındır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CKcelalkarakurt

Aracına kavuşanlar gözünüz aydın. Bende sözde bugün alacaktım fakat bayinin şerefsizliği yüzünden alamadım. İstanbula gitmem gerekiyordu araçla giderim diyodum ama gidemedim. Artık haftaya kaldı. İzmir Halil öztürk bayi. Aracın faturasını sabah 9da başvurmama rağmen akşam 4buçukta kesti ve krediyi yollamamı istedi. Amaçları çok belli. 4buçuktan sonra trafik kapalı ve plaka ruhsat çıkaramıyorsun ama banka açık parayı istiyo. Gecelik faizemi koyacak şerefsizler anlamadım. Bende parayı yollamadım kalsın haftaya gelince alırsınız paranızı dedim. 45 gündür bekledim bugün alıp yola çakıcam diye çok heves ettim ama kursağımda kaldı.

Olsun, canınız sağolsun. Daha uzuuun yıllar sağlıklı, mutlu, huzurlu bir şekilde kazasız belasız kullanırsınız inşaallah. Dua edin bize de nasip olsun. Gece yatarken aklıma geldi, uykum kaçtı, uyuyamadım bi saat :)

• estacion E kullanıcısına yanıt
    Saolun teşekkürler. Renk katalogda amazonit gri diye geçiyor. Ruhsatta kum gri olarak yazılmış.
  • Blueye kullanıcısına yanıt
    Hayırlısı olsun.Benim araç ta amazonit gri ama ruhsatta GRİ (Dağ) diye geçiyor.
  • pasa343 P kullanıcısına yanıt
    Enteresan farklı mı peki sizin aracın rengi?
    Platinum gri olmasın sizin ki? (gt line sa eğer)
  • Arkadaşlar bu GT line kromajlarını (eksoz ucu ile cam çıtası)servis dışında satan site var mı? ve fiyat bilgisi...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ulasss1980

3 sene binip makyaj olursa onu almayı düsünüyorum... Neden mi..
    - Hyundai ix20 aldım..1 sene binilir dedim, 8 ay bindim. Çok yakıyodu
    -üstüne 0 auris aldım.. En fazla 1senelik dedim. 10ayda sattım, sanzıman rezildi
    -üstüne eski 3008 aldım.. 1sene binilir dedim. 15ay bindim.. Trim sesi çoktu,
    -0 yeni mazda3 aldım..2 yıl dedim.. 4ayda sattım.. Yalıtım çok kötü...
    -sportage aldım.. 1 sene dedim.. 1 sene bindim.. Çok yakması dısında mükemneldi
    -qaskai aldım.cünki ikinci eli hızlı, kolay satıp 3008 kolay alırım die.ve 3008 i beklemeye basladım... Ve aldım..
    -3 yıl binerim diyorum..

Her hafta sonu plazalarda, yakın arkadasların ne bulduysam sürüyorum...

3008 in dengini görmedim.. Crv, xtrail, qaskai...

Sadece xc60 hakkında fıkrım yok.. Acık kapı bırakıyorum..

Yakın donanım (advance)... Xc 60.... 310 u buluyor. Kapıyı kapatabilirsin.

..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• faj08 F kullanıcısına yanıt
    Bizde çalışıyoruz ama bişey olduğu yok.. Helal kazanca saygımız sonsuz almışsınız güle güle kullanın...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Elektrikeb

Arkadaşlar bu GT line kromajlarını (eksoz ucu ile cam çıtası)servis dışında satan site var mı? ve fiyat bilgisi...

ARAÇ ÇOK YENİ VE SANIRIM YAZ AYLARINI BULACAK YAN SANAYİ AKSESUAR. SERVİSTE ÇOK PAHALI.

Egzos Çıkışları için amatör olacak ama Aliminyum bant denenebilir.
    Ben daha önce vites topuzlarında inanılmaz güzel sonuçlar almıştım.

• cordial2010 C kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim Allah sizede daha iyilerini nasip eder inşallah

• Bence bu araç kesinlikle gt line olarak alınmalı benim araç allure+Ep fakat göğüs bölümü çok plastik duruyor.gt line ise deri görünümlü yanılmıyorsam ben bu farkı yeni öğrendim ve hayal kırıklığına uğradım.test ettiğim araç gt line dı bu konudaki farkla ilgili hiç bişeye dikkat etmemişim yazık oldu.zaten eski gt line fiyatına alure aldık buda cabası oldu.
  • quote:

Bence bu araç kesinlikle gt line olarak alınmalı benim araç allure+Ep fakat göğüs bölümü çok plastik duruyor.gt line ise deri görünümlü yanılmıyorsam ben bu farkı yeni öğrendim ve hayal kırıklığına uğradım.test ettiğim araç gt line dı bu konudaki farkla ilgili hiç bişeye dikkat etmemişim yazık oldu.zaten eski gt line fiyatına alure aldık buda cabası oldu.

Donanım listesinde de görmedim böyle bir farkı. Önemli bir bilgi bu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://youtu.be/dNs2SJbn8lk

1.2. Motorun testi alt yazılı...izlemenizi tavsiye ederim. Gt line 17 inc lastikle olması da ilginç. Motor u beğenmiş süren ..
    @ridleyscott hocam öyle bir fark yok zaten donanım da..plastigin farklı olduğunu düşünmemiştim gt ile allure arasında a..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0E0B8030F -- 13 Aralık 2016; 15:50:35 >
  • quote:

Bence bu araç kesinlikle gt line olarak alınmalı benim araç allure+Ep fakat göğüs bölümü çok plastik duruyor.gt line ise deri görünümlü yanılmıyorsam ben bu farkı yeni öğrendim ve hayal kırıklığına uğradım.test ettiğim araç gt line dı bu konudaki farkla ilgili hiç bişeye dikkat etmemişim yazık oldu.zaten eski gt line fiyatına alure aldık buda cabası oldu.

gtline ile allure malzemesi aynı sadece gtline da dikiş görünümü var, deri malzeme değil yani
  • underdog kullanıcısına yanıt
    Ben sanırım dikiş detayından dolayı deri olarak algılamış olabilirim.Bilgi için teşekkür ederim

• quote:

Ben sanırım dikiş detayından dolayı deri olarak algılamış olabilirim.Bilgi için teşekkür ederim

hatta şöyle göstereyim döşemelerdeki tek fark turuncu dikiş görünümleri, canınızı sıkacak bişey yok yani

• Arkadaşlar, 3008in euro ncap puanları daha önceden de tartışılmış. Ben de 3008i diğer aynı sınıf araçlarla karşılaştırdım. Burada paylaşmak istedim. Sırasıyla Yetişkin yolcu, Çocuk Yolcu, Yaya ve Güvenlik Ekipmanları değerlendirilmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cihatertan -- 14 Aralık 2016; 10:25:29 >

• Altta mor olan ne demek..

Sürücü biraz düşük, ama atla deve degıl.

Arka cocuktada gayet güvenli

• 
Sayfa: önceki 305306307308309
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.