Şimdi Ara

YENİ PEUGEOT 3008 ANA KONU (2157. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
17 Misafir - 17 Masaüstü
5 sn
62.444
Cevap
638
Favori
2.482.982
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
75 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
46. Sırada  bugün en iyi #25
Sayfa: önceki 21552156215721582159
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu konu çok döndü artık ama geçen gün paspas aldım aracıma sdizayn 5 parça olandan istedim trendyoldam tek bir satıcıda vardı 5 parça kutusunda ve fiyatında 3 parça daha uygun olan modeli yollamışlar ben de geri gönderdim daha önce 5 parça olanı alan varsa hangi siteden aldığını söyleyebilir mi ya da link atabilir mi ? Teşekkürler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: carlitoss

Son zamanlarda kasislerde ya da çukurlar da araç içimden bir ses geliyor. Çok ince kuş ötmesi gibi(cik cik gibi) . Bir şey gevşemiş gibi. Tahmini olan var mı? Çok kısa ve nadir olduğu için tespit edemiyorum.

Aynı sesi bende alıyorum herhangi bir sonuç aldınız mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba. GTline aracım için yan basamaklar almak istiyorum ancak aranızda kullananlar var ise deneyimlerini paylaşabilir mi? Araca binerken paçaların kirlenmesi ve zorlanma gibi durumlar oluyor mu? Basamak sadece süs mü yoksa üzerine basıp binmek mümkün mü? Ayrıca yüksek hızlarda rüzgar kaynaklı araç içine ses verir mi? Bir de bunu yetkili serviste yaptırmak istyorum, güncel fiyat bilgisi olan varsa öğrenmek istiyorum. Yarın Bursa’daki servisi arayacağım.

• Simültane S kullanıcısına yanıt

Gtline da kapı altında krom var zaten ekstra basamak kötü görünüyor. Tercih sizin tabi..

Not: serviste de takılsa yan basamak orjinal PSA aksesuari arasında yer almaz.

• Simültane S kullanıcısına yanıt
    Paçaları kirletiyor ve üstüne basılmıyor. İşlevsiz lüzumsuz bir eklenti. En azından benim gördüklerim hep plastik ve ucuz görünümlü şeylerdi.

• quote:

Orijinalden alıntı: hsn_33

Aynı sesi bende alıyorum herhangi bir sonuç aldınız mı?

Alıntıları Göster

Malesef hocam bir türlü tespit edemiyorum. Serviste sordum balata veya disk olabilir dediler ama sallamadım fazla. Ben tespit edemezsem servis kendi bir şey bulup düzeltemiyor maalesef. İlla ki tam şurası diye göstermem lazım servise  

• hsn_33 kullanıcısına yanıt

Şöför koltuğu olabilir. Başıma geldi.

• quote:

Orijinalden alıntı: carlitoss

Malesef hocam bir türlü tespit edemiyorum. Serviste sordum balata veya disk olabilir dediler ama sallamadım fazla. Ben tespit edemezsem servis kendi bir şey bulup düzeltemiyor maalesef. İlla ki tam şurası diye göstermem lazım servise  

Alıntıları Göster

İnanın sizi çok iyi anlıyorum tamda bu yüzden bende aynı şekilde ses buradan geliyor diye gitmem lazım

• quote:

Orijinalden alıntı: sakura71

Şöför koltuğu olabilir. Başıma geldi.

Yok hocam ses kabin içinden değil alt takımdan geliyordu.

• Halojen farlari led far ile degisteren bir arkadas var mi aramizda. Aydinlatma, goruntu ve karsidan gelen araclari rahatsiz etme durumlari nasil oluyor acaba. Olumlu ve olumsuz yonlerini belirterek aciklayabilirse cok sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: google-

Halojen farlari led far ile degisteren bir arkadas var mi aramizda. Aydinlatma, goruntu ve karsidan gelen araclari rahatsiz etme durumlari nasil oluyor acaba. Olumlu ve olumsuz yonlerini belirterek aciklayabilirse cok sevinirim.
    @arslanadige görünce cevap yazar.

Iyi forumlar...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Simültane

Arkadaşlar merhaba. GTline aracım için yan basamaklar almak istiyorum ancak aranızda kullananlar var ise deneyimlerini paylaşabilir mi? Araca binerken paçaların kirlenmesi ve zorlanma gibi durumlar oluyor mu? Basamak sadece süs mü yoksa üzerine basıp binmek mümkün mü? Ayrıca yüksek hızlarda rüzgar kaynaklı araç içine ses verir mi? Bir de bunu yetkili serviste yaptırmak istyorum, güncel fiyat bilgisi olan varsa öğrenmek istiyorum. Yarın Bursa’daki servisi arayacağım.
    Görsel bir aksesuar olmakla beraber, aracın yerden yüksekliğini alcaltacak ve takilmadiginiz yada 5 mm ile geçtiğiniz yerlere sürünerek size sesli mesaj verecektir.

Hele ki gt line versiyona derseniz direkt intihar olur. Zira kapı çıtasinda zaten krom varken hemen altinda bir krom parça daha olmasi aracı suriyeli aracına çevirir.
    Illa yapacam derseniz, siyah renk basamak tercih wdijiz.
    Bu arada basamak sadece adıdır, basıp binerim gibi bir algı oluşmasın.

Iyi forumlar...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• onderd61 kullanıcısına yanıt
    Kozyatağı da da var.

• quote:

Orijinalden alıntı: melodramm

@arslanadige görünce cevap yazar.

Iyi forumlar...

Alıntıları Göster

• google- kullanıcısına yanıt

Saolsun sn.melodram sayesinde gözümüzden gözlükleri cikararak disariyi daha net gormeye basladik

• Önceleri sadece sıcak havalarda basima gelen radyodan ve usb den ses gelmeme olayi dun aksam yine başıma geldi.1saat bekledim gece yine yok.Bakalim birazdan tekrar deneyeceğim.

• arslanadige A kullanıcısına yanıt

arac aldim, merak ettigim ve deneyimim olmadigi bir hususta bilgi edinebilmek amaciyla foruma giriyorum, siz kendi aranizda top ceviriyorsunuz. Tesekkurler detayli bilgi icin.

• Aslinda mesajim gayet net.Bende ayni arayis iviçerisindeyken saolsun sn.melodram imdadima yetisti ve kisa farlari lede cevirdik.Yaklasik 1yildan fazla suredir kullaniyorum vede cok memnunum.Ayrica geri vites, plaka aydinlatma ve ön sinyallerdede benzer islemleri yaptik onlardanda cok memnunum.

• arslanadige A kullanıcısına yanıt
    Daha önceden yazdım sıklıkla 2017 focal sistemlerde görülen yazılmsal bir sorun yabancı forumlarda edindiğim bilgi şu; yetkili servislerin ilgili TSB doğrultusunda güncelleme yapması gerekiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trschumi -- 12 Ekim 2020; 12:26:52 >
  • Sıcakta olan durum farklı sistem kendini koruyor bu durum farklı benim araç kapalı otoparkta 1 gün bekledi sabahında motoru çalıştırmamla ses gelmemişti birde asla motor çalışırken ses gelip sonra gitmiyor hep motor ilk çalıştığında ses varsa var yoksa yok bu enteresan donanımsal bir şey olmadığını düşündürüyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trschumi -- 12 Ekim 2020; 12:31:7 >
  • 
Sayfa: önceki 21552156215721582159
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.