Şimdi Ara

YENİ PEUGEOT 3008 ANA KONU (2122. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
14 Misafir (1 Mobil) - 13 Masaüstü1 Mobil
5 sn
62.397
Cevap
639
Favori
2.478.208
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
75 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 21202121212221232124
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Benimki iyi ayarlanmış o zaman. Trim sesi üst segment araçlarda bile çıkabilir. 4 yıl 508 kullandım, bozuk yolda trim sesi bile yoktu. Bu biraz da şans işidir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • acquiles kullanıcısına yanıt
  • pacasi_camurlu kullanıcısına yanıt
    Aracınızda Wi-Fi kamera veya Wi-Fi özelliği olan bir cihaz varsa ondan olma ihtimali çok yüksek , bende bir yol kadar Wi-Fi Araç kamerasının telefonun sürekli Wi-Fi bağlantısında veri alamasından dolayı sucu hep telefona atmıştım. Ama genel olarak telefonların Wi-Fi sinI ve bluetooth u kapatıp GPS özelliğini test edin. Ondan sonra araç içine geçip çalıştığını teyit edin ( GPS +) yok koparsa arka koltukta deneyin . Hersey yolunda ise sırasıyla Bluetooth ve Wi-Fi yi açın ( ama bunları açarken teli kapatıp açın sırasıyla ki GPS cold start yapsın doğru test yapmış olalım)
    Eğer bu işlemlerin birisinde sinyal bulmazsa sıkıntı o alanda veya ona bağlı diyebilirsiniz , hatta mümkünse bunları iOS ve android iki Farklı telefon İle yapın . Bu veriler bir şeyi anlamlı hale getirecektir,

Özetle GPS sinyali basit bir radyo Frekans bandı gibi çift yönlü düşük band bir iletişimden geçer .bunu etkileyecekler bellidir.

• CagKebabi kullanıcısına yanıt
    2019 Prime Edition aracımda da kaput titremesi vardı, bakımda servise söyledim hallettiler. Trim sesine gelecek olursak 18binde aracım ama hiç trim sesi yok. Dağdan, bayırdan, tarladan bile gitmişliğim var kaç kere..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi andruil -- 19 Eylül 2020; 15:1:52 >
  • CagKebabi kullanıcısına yanıt
    Çok hatalı bir genelleme

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CagKebabi

Kaputu titreyen arabaya binmek surekli stres yasamaktir. Sifir 3008’lerin hepsine bakin %90’i kaput ayari hatalidir ve 130 sonrasi titreme yapar.
    Trim sesleri ayri bir olay zaten.
    3008 sahibi olmayan hemen belli ediyor kendini

Iyi forumlar...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kabut ayarında hata yok. Tasarım gereği farın üstünden kabutun altına hava alış yön açık. Bu nedenle çoğu 3008de 140 dan sonra kabutun köşesi yaprak gibi sallanıyor. Her kullanıcı fark edemiyor. Bende yok diyenler 140 hızdan sonra koltuğunuzu yukarı konuma getirip sağ kabut ucuna bakın. Sallantı var mı yok mu. Servislerde bunla ilgili bülten var. Düzeltiyorlar.

• airwolf26 kullanıcısına yanıt
    Cevabınız için teşekkürler aracımda wi-fi özelliği olan bir kayıt cihazı bulunmamakta. bluetooth dan şüpheleniyorum ama diger telefonlarda neden sorun olsun onlar bağlı bile değiller.

arabanın bluetooth unu kapatabiliyormuyuz. belki o otomatik arama yapınca etkileniyorlardır
  • Merhaba,
    Peugeot 3008 Gtline 2016 model Blue HDI 47000 km deki aracıma Vavacars 335.000TL verdi sizce nasıl fiyat?
    Sağlıklı günler diliyorum.

• digiman22003 D kullanıcısına yanıt
    Merhaba, 2016 model 41500 km'deki allure elegance aracıma 333.899 TL fiyat verdi, expertiz sonrası düşmezse ki düşürecek herhangi bir kazası çiziği, vuruğu falan yok, bence güzel ve sarı sitedekilere göre daha makul bir fiyat.
  • sakura71 kullanıcısına yanıt
    aradigim cvp buydu. her aracta boyle ufak kusurlar olabilir. onemli olan servisin bunun arkasinda durup sorunlari gidermesi. trim sesi icin de basvuracagim. cozulecegini umuyorum. eski mesajlarda da cogu kisi servisin bunlari kabul edip duzelttigini soylemis.

• Vavacars tahminimce fiyatlar konusunda bir güncelleme yaptı. Çok düşük değer biçince fiyatlara tepki almış olabilir. Dengesiz fiyatlar çıkabiliyor. Ama güvenilir bir firma olması tabiiki önemli. Bende meraktan 2-3 gün önce , 2017 GT-Line Dizel Eat6 32.200. Km deki aracım için teklif istedim. 363.367. TL ön değer biçtiler. Ekspertiz sonrası net fiyatları ne olur bilemem tabiiki. Şimdiki hergün SMS atıp aracınızı getirin satın alalım gibi mesaj yolluyorlar. Ben zaten satmayacağım. Sadece meraktan sordum. Teklif aslında Makul ama şartlar ne olur hergün herşey değişebiliyor. Kazasız keyifli sürüşler dilerim

• quote:

Orijinalden alıntı: cchemic

Merhaba, 2016 model 41500 km'deki allure elegance aracıma 333.899 TL fiyat verdi, expertiz sonrası düşmezse ki düşürecek herhangi bir kazası çiziği, vuruğu falan yok, bence güzel ve sarı sitedekilere göre daha makul bir fiyat.
    Benimki ekspertiz sonrası verilen rakam. Değişen boyanan bir parçası yok. Başta gitmeden 340.000tl verdiler.

• Bugün yeni bir özellik keşfettim, bilenler vardır illaki. Camlar aracın dışında iken kumandadan açıp kapatılabiliyor tuşlara uzun basınca ama araçtan camlar açık indiniz diyelim, elinize kumandayı alamaya gerek kalmadan elinizi kapı kolunda aracı kilitleme pozisyonunda 1-2 sn bekletirseniz camlar otomatik kapanıyormuş.

• Dr Bishop D kullanıcısına yanıt
    Hocam benim arabada ve gördüğüm bir çok arabada kaput seviyesi tamponun biraz altında kalıyor sizinki tam tersine yüksekte olabilir mi acaba ? Fotoğrafını bırakıyorum karşılaştırırsınız

• iamsure kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle zira kumandadaki kilit tuşu ile kapıdaki dokunmatik tuş ayni fonksiyona sahip.

Bilmeyenler için hatirlatilmis olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acquiles -- 19 Eylül 2020; 18:46:35 >
  • Anahtar elimdeyken araca yaklaştığımda kapılar kendi kendine açılıyor. Bu ayarı kapatabiliyormuyuz ? Uzaklaşınca kendi kapanmıyor galiba ?

• carlito83 kullanıcısına yanıt
    Emin misiniz?
    Elinizi kapı koluna degdirmeden acmamasi lazım.

Uzaklaşınca otomatik kilitleme zaten yok malesef.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acquiles -- 19 Eylül 2020; 19:1:0 >
  • Eng. kullanıcısına yanıt
    Bende sadece basamak var yinede kapıya çamur sıçrıyor. Basamak olmasına rağmen ön paçalık düşünüyorum.

• Bilgi maksatlı yazıyorum. Aracımın 45000 bakımı gelmişti. Malatya Ilıcak Peugeot da 1000 TL ye mal oldu. Sadece cam suyu istemedim. Ekstra bir işlem çıkmadı fiyat güzel geldi. Ankarada ABC ve Göral 1300 fiyat vermişti.

• 
Sayfa: önceki 21202121212221232124
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.