Şimdi Ara

YENİ PEUGEOT 3008 ANA KONU (1995. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
21 Misafir (1 Mobil) - 20 Masaüstü1 Mobil
5 sn
62.335
Cevap
640
Favori
2.475.698
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
75 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19931994199519961997
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hayen

Android auto navigasyon açıkken telefon ekranı kapanınca uydu bağlantısı da kopuyor. Telefon ekranını açınca bağlantı tekrar geliyor. Bunun bir ayarı ya da çözümü var mı? Telefonum note 5
    Merhaba, bunun sebebi telefonunuzun güç tasarrufu modunda olması. Ya güç tasarrufu modunu kapatmanız ya da güç tasarrufu ayarlarından arka plan verilerini kısıtla ayarını kapatmanız gerekiyor.
  • makinecireyiz M kullanıcısına yanıt
    Son sürüm android auto apk sında problem var 5.4.50 değil de 5.3.50 sürümünü deneyin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Eğer, çift uygulama özelliği aktifse o sebeple olmayabilir. Çift uygulama özelliğini kapatıp deneyin. Tabi kapatınca o uygulamalardaki veriler gider.

• hayen H kullanıcısına yanıt
    O bazen bende de oluyor telefonun ekranı açık şekilde devam ediyorum yola :) tuş kilidi yapınca güncellemiyor yolu , ama her zaman yapmıyor. Tekrar çıkartıp bağlantı kurunca belki düzelebilir ben uğraşmak yerine dediğim gibi ekranı açık tutmayı tercih ediyorum:)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    İyi günlerde kullan kazasız belasız.

3008, beyazın yakıştığı nadir araçlardan değil mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi macrostr -- 9 Temmuz 2020; 9:26:16 >
  • onderd61 kullanıcısına yanıt
    Ben hiç yaşamadım bu sorunu. Özel. Bir ayar da yapmadım.
    Telefon ekranı kapalıdır ama Android auto sürekli çalışır bende.

• acquiles kullanıcısına yanıt
    Navigasyon oku sabit kalıyor ilerlemiyor telefon ekranı kapanınca , ama dediğim gibi bazen yapıyor bende, tak çıkart uğraşmıyorum bi daha düzelir mi diye. Ekran açık yola devam ediyorum:) ne olsa şarj oluyor telefon :) carplay benim durum arkadaşın android auto.

Carplay de tecrübe etmedim. Ama. Android auto da tak çalıştır kullandığım günden beri, s8, s10, s7edge hepsinde kullandım ilk android auto sürümünden beri.. Kopma vs olmadı.
    Başka bir sıkıntı olsa gerek.

• quote:

Orijinalden alıntı: makinecireyiz

Herkese merhabalar

Bugun 3008 active style 1.2 130 HP EAT8 aracimi bursa baykardan teslim aldim ve sonunda araniza katildim.

3 hafta kadar bekleyisten sonra geldi. Gun boyu araci kullandim, multimedyayi kurcaladim. Aractan genel olarak cok memnunum. Allah herkese en iyilerini nasip etsin.

Sizlere bir sorum olacak, cok arastirdim bir turlu cozemedim. Telefonum Xiaomi Mi 9T, telefona bir turlu dogru android auto apk uygulamasini indirip calistiramadim ve telefonu usb ile araca bagladigimda seri sekilde hem telefon hem de arac hata veriyor. Hangi apkyi nasil yukleyip duzgun bir sekilde calistirabilirim, yardimci olur musunuz lutfen?
    Güle güle kullanın hocam, fiyat nedir söyleme şansınız var mı?

Dinamik versiyonlarda teslimat aşamasında araçların serviste buji ve yağı değiştiğini söyledi temsilci. Servisteki sıfır araç için başka hangi kontroller yapılıyor.

aynı dönem almısız ben haziranın başında verdim 1-2 güne teslim edecekler. Sorması ayıp kaça aldınız.
    Merhaba tekrar,

Bahsettiğim sorun için destekleriniz için teşekkür ederim. Sorunu çözdüm. Telefon dediğim gibi xiaomi mi 9t. Son sürüm android auto apk indirdim ve kullanmıyor olmama rağmen telefonun ayarlarında çift uygulamalar özelliğini açıp kapattım ve çift uygulamalar hesaplarını sil işlemini gerçekleştirdim. Ttec marka kullandığım kabloyla bağlanma hatası devam etti, bu sebeple telefonun orijinal kablosunu kullanarak bu sorunu da çözdüm. Yani ayrı ayrı mesajlarda verilen destekleri birleştirerek sonuca ulaştım.

Sitede yeni olduğum için tek tek nasıl cevap verilir bilmiyorum mesajlarınıza, bu yüzden bu mesajın altına toplu yazayım dedim :)

Beyaz renk gerçekten beklediğimden çok daha güzel oturmuş arabaya, üstüne 1000 lira vererek 2 numara cam filmi ve kaput koruma filmi de yaptırdım. Siyah camlarla aracın havası ekstra değişti.

Fiyat konusunda bilgi vermek istemiyorum ancak kendime göre uygun bir fiyat oldu.

Teslimde servis değişimleri konusundaysa, araç avrupa paketi olduğu ve kullanılan yağ Türkiye şartlarına uymadığı için sadece yağ değişimi yaptıklarını ve araçtaki bütün yazılımları güncellediklerini söylediler. Bujiyle alakalı bir değişim yok. Yakıt zaten aynı yakıt, bujinin değişmesini gerektirecek bir durum söz konusu değil :)

• Merhabalar Android Auto yu kullanırken aynı zamanda USB ile müzik de dinleyebiliyor muyuz geçmiş msjlarda GT Line da iki USB olabilir gibi aklımda kalmıştı ama kendimiz yapabilir miyiz servise mi gitmek gerekir

• Hocam bu uygulama için telefon numarası verebilir misiniz?
  • 305.000 e 1.6 180 HP satıyor :) Peugeot arkadaşa özel üretmiş sanırım THP motor puretech ile karıştırmayın diye de bir gider yapmış , daha pahalı 8 silindirli sanırım :)

YENİ PEUGEOT 3008 ANA KONU

• İkinci el böyle, gözünüzü acmazsaniz paraniz pul olur.Adamlar Gtline diye Gtline Dinamic satıyor.
    İyice araştırmadan, öğrenmeden araba satın almamak lazım, her marka için geçerli bu.

Ilan 5000 metreden uyanık galeri

Şikayet edin ilanı.. Ben öyle yapıyorum. Ne olacak ben mi duzeletecegim demeyin.. Böyle böyle düzelecekler..

Yasal düzenleme yok ama olması lazım. İkinci elde olsa, bu kadar para verilen ve insan taşınan bir araç için yalan beyan, olmayan özelliği varmış gibi göstermek aleni dolandırıcılık..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acquiles -- 9 Temmuz 2020; 20:38:19 >
  • Teşekkür ederim

• Selam arkadaslar, 3008 in ön koltuklar yatabiliyordu değil mi..tesekkurler

• Can0817 C kullanıcısına yanıt
    Sadece Allure selection, GTline ve GT de yolcu koltuüu öne yatabiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acquiles -- 10 Temmuz 2020; 13:23:54 >
  • 
Sayfa: önceki 19931994199519961997
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.