Şimdi Ara

YENİ PEUGEOT 3008 ANA KONU (1719. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
15 Misafir - 15 Masaüstü
5 sn
62.416
Cevap
639
Favori
2.479.338
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
75 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17171718171917201721
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bana geçen hafta prime benzinliye 235 dediler 220 falan iyi rakam bencede

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yuxexesahmet kullanıcısına yanıt
    214 bin abi o arabanın satış fiyatı , 235 e sarı sitede var zaten ne bekleyeceksin direkt alırsın.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • onderd61 kullanıcısına yanıt
    Bakalım nereye kadar bu düzen gidecek

• yuxexesahmet kullanıcısına yanıt
    Yeni fiyat listesini bi açıklasınlar da bakalım, eskisinin ekran görüntüsünü aldım kıyas yapacağım :)

• quote:

Orijinalden alıntı: onderd61

Yeni fiyat listesini bi açıklasınlar da bakalım, eskisinin ekran görüntüsünü aldım kıyas yapacağım :)
    Araç liste fiyatından satılmıyor ki, önemli olan bayi satış fiyatı.

• quote:

Orijinalden alıntı: halil759

215 ten alan arkadaşları tebrik ediyorum. Biz beceremedik maalesef
    Sizinkiler zamdan etkilenmez kardeş. Yeni siparişlere yansır.

• asadem kullanıcısına yanıt
    Onu biz de biliyoruz , liste fiyatında artış yaparsa dizel zaten sınırda ÖTV ye takılabilir, o yüzden takip ediyorum.

• Geçenlerde sıfır aldığım aracın trim sesi sorunundan bahsetmiştim. Bugün tekrar incelediğimde sesin kaynağını buldum.Ses aracın tavan döşemesinden kaynaklıymış. Elimle dokunduğumda arka kısımda kalan tavan döşemesi oynuyor ve ses yapıyor.Aslında aracı ilk aldığımda 700 800 km yol yaptım sıkıntı yok gibiydi.Geldiğim yollar da çok bozuk sayılmazdı. Yalnız çalıştığım kasabanın bozuk yollarında sesin git gide arttığını farkettim.Daha önce de bahsetmiştim aracın diğer yerleri de normal gelmedi bana. Bariz işçilik hataları var. Şimdi bu durumda ben araçta onarım yerine iade veya değişim talep edebilir miyim?Çünkü onarım olsa bile araçtan çok soğudum.

• hyrz H kullanıcısına yanıt
    Iade veya değişim talebiniz %100 red olacaktır.
    Araçlar malesef saç kurutma makinesi gibi iade veya değişim olmuyor.
    Sıfır araçta sanziman arızası verip (audi idi sanırım) garantiden sanziman değişimi yapıldı..

Hesabı siz yapın :).

Trim sesi geliyor diye araç iadesi/değişimi mümkün olmaz. Gerçekçi olalım.

Not: onarım talep edersiniz fakat sizin ses olarak tanımladığınız sorun6uretici tarafından normal kabul edilebilir. Bunu da hesaba katın... Aksi olsaydı, satılan her aracı (2 milyon Luk araç dahil) iade. Edecek bir sebep bulurduk ses geliyor diye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acquiles -- 1 Nisan 2020; 19:22:26 >
  • Nisan ayı yeni fiyat listesi açıklanmış. 3008'de pek bir değişiklik olmamış gibi. gt-line baktığım için dizel benzinli aynı kalmış bir tek onları hatırlıyorum :)

bir arkadaşımız ekran görüntüsü almıştı karşılaştırma yapar belki.
    http://kampanya.peugeot.com.tr/fiyat-listesi/?_ga=2.229850974.371180938.1585684006-1891113672.1567264594
  • quote:

Orijinalden alıntı: acquiles

Iade veya değişim talebiniz %100 red olacaktır.
    Araçlar malesef saç kurutma makinesi gibi iade veya değişim olmuyor.
    Sıfır araçta sanziman arızası verip (audi idi sanırım) garantiden sanziman değişimi yapıldı..

Hesabı siz yapın :).

Trim sesi geliyor diye araç iadesi/değişimi mümkün olmaz. Gerçekçi olalım.

Not: onarım talep edersiniz fakat sizin ses olarak tanımladığınız sorun6uretici tarafından normal kabul edilebilir. Bunu da hesaba katın... Aksi olsaydı, satılan her aracı (2 milyon Luk araç dahil) iade. Edecek bir sebep bulurduk ses geliyor diye
    Hocam benim bahsettiğim ses bariz bi ses öyle titizlikten falan değil.Malum tüketicinin korunması kanununda seçimlik hakları var.Bunda bildiğim kadarıyla bir fark yok.Yani saç kurutma makinesinde de arabada da aynı. Fakat çoğu insan bunu bilmediğinden veya uğraşmak istemediğinden sadece onarım hakkı var zannediyor.Halbuki iade, değişim, kusur oranında indirim de seçenekler arasında.Tabi burda ''Araçtaki ayıbın önemli olması''gibi bir durum var. Benim durum belki değişimi gerektirecek kadar önemli sayılmayabilir ona katılırım.Ama bahsettiğiniz şanzıman sorununu da önemsiz saymazlar heralde.Ayrıca siz işin içinde olduğunuzdan belki size bu durumlar çok sıradan geliyordur. Ama inanın çok heves kaçıran bir durum.Ülkemizdeki şu an araç sıkıntısı malum. Bu süreçte o kadar emek verip araç alıyosun. Daha birkaç gün bile keyfini süremeden bu tarz sorunlarla karşılaşıyosun.

• quote:

Orijinalden alıntı: es_mycar

Nisan ayı yeni fiyat listesi açıklanmış. 3008'de pek bir değişiklik olmamış gibi. gt-line baktığım için dizel benzinli aynı kalmış bir tek onları hatırlıyorum :)

bir arkadaşımız ekran görüntüsü almıştı karşılaştırma yapar belki.
    http://kampanya.peugeot.com.tr/fiyat-listesi/?_ga=2.229850974.371180938.1585684006-1891113672.1567264594
    Özellikle active paketlere 5 er bin zam gelmiş. Muhtemelen vergi dilimine girdi ve fabrika desteği kalktı. Şimdi satış temsilcilerinden öğrenmek lazım son fiyatları.

• es_mycar E kullanıcısına yanıt
    Bir sürü paket ismi paketlerin içinde yine farklı isimler pek hoşlanmıyorum bu durumdan aynı pakette bile bizde extra aksesuarlar var diyip değişik fiyatlandirmalar boş orta dolu yap tüketicinin aklını karıştırma

• quote:

Orijinalden alıntı: asadem

Özellikle active paketlere 5 er bin zam gelmiş. Muhtemelen vergi dilimine girdi ve fabrika desteği kalktı. Şimdi satış temsilcilerinden öğrenmek lazım son fiyatları.

Alıntıları Göster
    Butun mesajlarinizdan fiyatlarin artmasini istediginiz cok belli ve cok itici oluyor. Bilin istedim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrdmr1

Butun mesajlarinizdan fiyatlarin artmasini istediginiz cok belli ve cok itici oluyor. Bilin istedim.

Alıntıları Göster
    Komik olmayın. Su götürmez bir gerçeği dile getirdim diye itici mi oluyorum? Sekiz aydır fiyatlar artmayacak, düşecek diyenler yüzünden araba almadım, her ay üstüne koydu. Ben aracımı almışım, düşse bana ne çıksa bana ne? Almak isteyen varsa en azından elini çabuk tutar boşuna benim gibi bekleyip zarar etmez en azından.

• 5 bin TL zam olsa kampanyalı fiyatı 5 bin yukardan gösteremez , kafadan 30 bin artıyor araba OTVden dolayı , bence bi miktar artış oldu evet ama ÖTVyi geçmedi.

• quote:

Orijinalden alıntı: onderd61

5 bin TL zam olsa kampanyalı fiyatı 5 bin yukardan gösteremez , kafadan 30 bin artıyor araba OTVden dolayı , bence bi miktar artış oldu evet ama ÖTVyi geçmedi.
    Ben bugun gorustum dediginize katiliyorum konusmamida goz onune alarak..en fazla 1 2 gelir..

• YENİ PEUGEOT 3008 ANA KONU geçen ayki liste bu. 3008 active prime edition 5 bin lira zamlı görünüyor ama bu ÖTV kaynaklı değil. zaten daha önce de fiyat teklif kağıdını paylaşmıştım. yüzde%60'tan hesaplanıyordu ÖTV en azından 1.6 180 benzinli için

• quote:

Orijinalden alıntı: @immortal

Kocaeli haldız. 3 buçuk hafta oluyor kaporayı vereli.
    Hocam Merhaba,

Bende yaklaşık aynı zamanlarda Kocaeli haldızlara kapora verdim. Ancak beni henüz aramadılar. Satış danışmanın kimdi acaba?
  • 1warsangel1 kullanıcısına yanıt
    Teklifteki ile gerçek fatura başka gerçek faturada ötv %50 bu ay aldım bende..

• 
Sayfa: önceki 17171718171917201721
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.