Şimdi Ara

YENİ PEUGEOT 3008 ANA KONU (1664. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: ayhanca10 , ayhanca10 Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 14 Misafir (1 Mobil) - 14 Masaüstü2 Mobil1 iOS
5 sn
62.228
Cevap
636
Favori
2.463.291
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
75 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16621663166416651666
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: rush10

Aracı dün teslim aldım. 1.5 dizel prime edition. İlk kullanımda rodaj vs var mıdır. Bu aralar şehir içi kullanacağım. Kalkışlarda vs gaza yüklenelim mi yoksa ağır ağır mı kullanalım. Teşekkürler
    Rodaj uzun yıllardır yok.
    Buradaki detay motor ısınıncaya kadar motora yüklenmemek şeklinde olmalıdır.

Iyi forumlar...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cevaplar için teşekkür ederim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • acquiles kullanıcısına yanıt
    ancak vakit bulup resim alabildim.
    YENİ PEUGEOT 3008 ANA KONU

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şubat başı kapora verdik, mart 7-8 en geç 9 gelir dendi ama hala gemi limanda diyorlar ve net konuşmuyorlar bugün limanda gözükürken ertesi gün gümrükte olabilir falan diyorlar. bu konuda bilgisi olan varmı arkadaşlar.
  • tengizhan T kullanıcısına yanıt
    Gemi tr limanda ise en azından gelmiş.
    Gerisi çok değişken bir süreç.. Gümrük demek beklemek ve oradaki kişilerin sabah hangi ruh haliyle kalktığı ile ilgili

• gemi ve liman işleri ile ilgili kısa bir bilgi vereyim bildiğim kadarıyla.

peugeot neptune firması ile çalışıyor

neptune firmasının bir çok gemisi var
    türkiyeye genelde 3 gemisi geliyor ve karışık bir rota ile geliyor aynı yolu izlemiyorlar
    NEPTUNE THELISIS
    NEPTUNE THALASSA
    NEPTUNE ITHAKI

thelesis rusya ukrayna arasında geziyor şu aralar
    thalassa dün ülkeye geldi ve araç indirdi yoluna devam ediyor muhtemelen bulgaristan ve romanya yapacak karadenizde
    ithaki ise şu saatlerde marmara denizinde derince dilovası gemlik civarlarında bir limanda duracak tam tespit edemedim ve araç indirecek tahmini varış saati olarak 21:30 düşünüyorum.

ithaki 19 şubatta fransa tese limanından çıktı yola bu akşam türkiyede olacak tahmini olarak 1 ileri 1 geri fransa türkiye arası saat farkınıda dahil ederse 7 ila 10 gün arası sürüyor.
  • 3008 de sunulan Black Diamond parlak siyah tavan 2020 model dizel Prime Edition da var mı??

• u8k U kullanıcısına yanıt
    Uygulamayı arka planda açık bırakmazsanız bazen bağlanmıyor

• XargraX X kullanıcısına yanıt
    Evet var, çok güzel duruyor.
  • Teşekkürler..

• quote:

Orijinalden alıntı: XargraX

3008 de sunulan Black Diamond parlak siyah tavan 2020 model dizel Prime Edition da var mı??
    Nasıl bir şey bu. Resmi var mı hocam?

• XargraX X kullanıcısına yanıt
    Dün teslim aldım aracı tavan siyah. Ancak satış müdürü artık tavanlar siyah olmayacak gibi bir şey söyledi. Arkadaşlar bir iki sorum daha var. Geri vites kamerası ileriye giderken de bir müddet ekranda kalıyor bu normal mi eski aracımda direk kapanırdı.bir de topuz vites de mesela parktan d ye alırken alt alta değil gibi vitesi zor geçiriyorum arabayı park ederken vites n ye geliyor mesela start stop devreye giriyor bir de diyelim direk parka girdik frene bastık araç start stopla stop ediyor tekrar p ye alınca çalışıyor ve stop ediyoruz start stop kapalı mı kullanmak daha iyi sanki

• rush10 R kullanıcısına yanıt
    Kamera normal.
    Arabayı park ederken vites N ye geliyor ne demek?
    Park ederken durursaniz ve yaklaşık 2sn geçerse stop start deveryee girer. En hızlı çözüm emniyet kemerini park ederken çıkarabilirsiniz(otopark vb) , tehlikeli bir alan ise kemer çıkarmak yerine stop start kapatmanız daha doğru olur.

• rachy R kullanıcısına yanıt
    Vay arkadaş gemi rotaları vs Peugeot bu araç arzı problemini biraz daha uzatırsa hep beraber gemicilik/armatörlük işine gireceğiz yakında..

• polatts kullanıcısına yanıt
    bir gariplik farkedemedim
  • 1.6 benzinlide dikkatli kullanınca şehir içi 7.4-7.7 arası tüketiyor. Yakıt tüketimi konusunda benzinli 1.6 dan korkmaya gerek yok.

Bunun haricinde arkadaşlar bana bel destegi ya da oturma aani destegi lazim, minder vb de olabilir. Koltuklar kısa ve kücük gibi.

• djxeon kullanıcısına yanıt
    hayırlı olsun.
  • rush10 R kullanıcısına yanıt
    vites zor geçirmek kendi kendine N ye gelmesi bunlar tam olarak ne demek?
    start/stop değil stop/start :)
    vitesle oynamanıza gerek yok direksiyonu oynattığınız anda tekrar çalışır araç.
  • acquiles kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler kemer çıkarmak mantıklı duruyor.

• Barzo1905 kullanıcısına yanıt
    Arabaya daha alışamadığımdan kaynaklı sanırım direk itmek yada çekmek lazım sanırım ben bekleyerek yapıyorum sanırım. . Start stop değil de stop start olunca ne oluyor çok mu önemli bunu söylemeniz

• 
Sayfa: önceki 16621663166416651666
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.