Şimdi Ara

YENİ PEUGEOT 3008 ANA KONU (1565. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
20 Misafir (4 Mobil) - 16 Masaüstü4 Mobil
5 sn
62.224
Cevap
636
Favori
2.462.654
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
75 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15631564156515661567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yanlış anladığınız. Motoru P ye alıp kemere çözdüğünüz de veya anahtarı kontaktan çektiğinizde çeker. Motoru kapatıp P ye aldığınızda çekmez zaten motoru kapattığınızda P ye almanızı beklemeden freni çekmiş oluyor zaten. Benim bu araçta yaşadığım rahatsızlık ise el frenini çekmesi için motorun kapanmasını beklemesi kemerin çözülmesini değil.
  • ^muzocat^ kullanıcısına yanıt
    Eski araçtan kalma bir alışkanlık diyelim . Vag daki auto hold olarak geçtiğinde tam olarak el frenini çekmiyor aslında. İnanın eski araçta el frenini 2-3 defa kendim çekmiş veya indirmişimdir. O kadar seri çalışıyordu o mekanizma. İki aracı kıyaslamıyorum yanlış anlamayın. vag grubunu beğensem zaten satmazdım arabayı. Artı ve eksileri yanyana koyunca +' ları daha fazla basıyor bu arabada. Benimki sadece küçük bir eleştiri diyelim. Ancak bu arabada kemer+kapı açılmasına göre freni çekse süper olurdu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi unbqlqnced -- 17 Aralık 2019; 11:54:11 >
  • unbqlqnced kullanıcısına yanıt
    Kemeri çıkarınca el freni cekmesi de bana kullanissiz geldi.
    Alışkanlıklar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar geçenlerde aktif ettiğimiz tomtom trafik uygulaması bende bir süredir çalışmıyor.Bir sıkıntımı oldu bilmiyorum sizde aktif bir şekilde normal çalışıyor mu?
  • unbqlqnced kullanıcısına yanıt
    Tabi bence de var ufak tefek şeyler... Mesela araçtan uzaklaşınca otomatik kilitlese süper olurdu. Bu da benim Renault dan alışkanlığım bekliyor insan...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bunkerops kullanıcısına yanıt
    Şöyle bir ayar var acaba sizde de bu şekilde mi. Belki bundan dolayı veri gondermiyordur telefona...

• acquiles kullanıcısına yanıt
    oradan 1 cm buradan 3 cm derken rakam gözümüze büyük gelmiyor ancak hacim hesabına girince iki model arasında 0,5 m3 lük hacim farkı var pek az bir fark sayılmaz. Bir bagaj hacmi mesela
    hemen deneyip sonucu söylüyorum size.
    Hocam benim araç menüsünde böyle bir bölüm yok.
  • Elektrikeb kullanıcısına yanıt
    Sizin sistem navigasyonlu benimkinde navigasyon yok.

denedim ama değişen bir şey olmadı.
    Evet bende de var o ayar ve gizlilik devre dışı olmazsa (sizin paylaştığınız fotodaki gibi) araç veri alış-verişini engelliyor. Hatta android auto bağlı iken iç ambiyans aydınlatmayı kapatayım nasıl olacak dedim(kucalıyorum işte) gizlilik devrede android auto çalışmazı kesintiye uğrar gibi bir uyarı çıkmıştı.

• Barzo1905 kullanıcısına yanıt
    O zaman bence araç tarafında her şeyi elemiş oluyoruz. Telefon tarafında uygulama ayarlarından MyPeugeot uygulama izinlerini de kontrol edin isterseniz. Hatta bence Bluetooth bağlantı yı unutup sıfırdan tekrar eşleştirme yapın. MyPeugeot da kaldırıp tekrar kurun. Belki ilk kurulumda bir şeyler engellenmiş olabilir.

• Dün gece yabancı forumlara da baktım bir çok tavsiye okudum mypeugeot uygulaması ile ilgili, sağolsun bu forumdaki arkadaşlarımda tavsiyelerde bulundu, bilgi paylaştı ve bir noktaya geldim. Benim mypeugeot uygulaması artık çalışıyor. Yaptıklarımı anlatayım belki sizde de işe yarar. Bir dizi işlemi sıyası ile yaptım ve sonuçta çalıştı. Bilemiyorum belki tek tek denesem asıl bağlanmama sebebini bulabilirdim ama o kadar vaktim yoktu bu nedenle temiz bir başlangıç yapmak istedim diyelim, ne de olsa en büyük problem olacak olasılığı (dokunmatik ekranın güncel olmaması) elemiştim.
    Kullandığım telefon Huawei P20 Lite, Android sürümü 9.0 Aracın yazılım sürümünü daha önce paylaşmıştım yanılmıyorsam 27.11.2019 tarihli güncelleme ile gelen sürüm. Aracımda Navigasyon yok.
    Yaprıklarım sırası ile şöyle:
    *Mypeugeot uygulamasından,
    Aracı sildim
    Oturumu kapatttım
    Ön belleği temizledim
    Verileri sildim
    Uygulamayı telefondan kaldırdım.
    *Telefonun bluetooth ayarından aracı unut dedim
    *Telefonun recovery menüsünden wipe cash partion yaptım.
    *Mypeugeot uygulamasını yükledim
    *Telefonun bluetoothunu kapattım.
    *Aracı çalıştırdım
    *Aracın bluetooth menüsünden telefonu sildim
    *Telefonun bluetoothunu açtım
    *Araçtan bluetooth cihazları arattım
    *Telefonu buldu, eşleştirdim ve tüm izinleri verdim
    *Telefondan mypeugeot uygulamasını açtım ve bağlandım ( Aracın VIN ını gidim, güncel kilometresini ve yakıt litre tutarını girdim)
    Konum izni istedi, verdim
    Sonuç:

@Barzo1905

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bunkerops -- 17 Aralık 2019; 18:30:52 >
    Sanirim halletmissiniz sevindim sizin adiniza epey ugras vermissiniz.
    Ben bugun babamin iphone ile denedim onda da baglanamadik.
    Belki de araba bizi sevmedi :)
    Yarin bu dediklerinizi deneyecegim.

• Barzo1905 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim. Bunları yapmadan ben de eşimin iphone u ile denemiştim o da bağlanamamıştı. Umarım sizde de işe yarar.

Gözünüz aydın. Sorunun çözülmesine sevindim. Bu arada son güncelleme ile ilgili olarak eskiden MyPeugeot'u önceden açmazsak veri gelmiyordu. Ama şimdi uygulama tamamen kapalı bile olsa veriler geliyor.

Uygulama arka planda açık duruyor çünkü

• acquiles kullanıcısına yanıt
    Demek ki önceki versiyon durmuyordu...

• 180 bin param var dizel, otomatik 30k km alti arac resmen yok ya. Saticilarda sapitmislar resmen. Her ay 10bin nasil artar fiyat

• 
Sayfa: önceki 15631564156515661567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.