Şimdi Ara

YENİ PEUGEOT 3008 ANA KONU (1417. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
21 Misafir - 21 Masaüstü
5 sn
62.433
Cevap
638
Favori
2.482.195
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
75 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14151416141714181419
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Egzoz ve yan krom çıtaların uygulaması çok basit kendiniz talimatlara uyduğunuz sürece kolaylıkla yapabilirsiniz. Ön difüzör bakalitini hemen iade edin derim ben çünkü bakalit montajı perçin tabancasıyla oluyor mevcutu sökmesi de yeniyi takmasıda zor. en güzeli kendiniz sprey boya ile boyayın. Yan basamak işine araca yakışmadığını düşündüğüm için hiç girmedim ancak kaynak diyenden hızlıca uzaklaşın derim ben. Cıvata, somun ne iş için varlar? aracın tekerleğe yakın yerlerinden altına eğilin sabitleme yuvalarını görebilirsiniz. İşçiliğinize güveniyorsanız onun da montajını kendiniz yapabilirsiniz.
  • Leon79 kullanıcısına yanıt
    Ben de bmw aşığı olarak 2016 320i ed satıp C5 sipariş verdim. Bmw den citroene geçilir mi sorularını büyük bir zevkle cevaplıyorum, tadını çıkarın. İhtiyaca yönelik araç seçimi konusunu kavrayamayan ve marka takıntısı olan insanlarla bu muhabbet daha da koyu oluyor.
    Aracı teslim alınca yorumları bekliyoruz,benimkisi ekimin 2.haftasi gelecek.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Eng. kullanıcısına yanıt
    Şunu unutmayın, Turkiyede zaman geçtikçe aynı arabaya verdiğiniz para her zaman artar.
    Otv düşse, o sırada kurdan veya üretici zammından dolayı aracın fiyatı artar.
    Geçen yıl da aynı oldu.
    Aralık'a kampanya olur bekleyelim diyenler bindirimden indirim nedeniyle daha fazla ödediler.
    Gel şu sıra 2-3 ay beklemek bence yanlış taktik

1. Kurun ne olacağı belli değil her an herşey olabilir çok oynak.
    2. Lansman sonrası bile 1-2bin eklendi fiyata ve +2 yıl garanti iptal oldu. Adım adım fiyat artışı gelecektir.

Sahsi tecrübe ve görüşüm.
    Dileyen bekler dileyen harekete geçer

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tazmaniafb

Herkese Merhaba,
    Bir konuda sizlerden destek rica ediyorum.
    2019 active sport için farklı mecralardan araca uyumlu yan basamak, ön difüzör, egzos krom aparatı ve yan krom çıtaları aldım.
    Birkaç kaportacıya sordum ve hem fahiş fiyatlar istediler hemde basamak için kaynak yapılması gerekebilir gibi bilgiler verdiler.
    Bu konuda bilgi verebilecek ve istanbul'da bu işi yapabilecek birilerini önerecek arkadaşlarımız varsa yardım rica ediyorum.
    Saygılarımla
    Ben geçen hafta ankarada egzos difuzoru ve kapı bantlarını siyah silikonla aldığım yere ücretsiz yaptırdım.

• quote:

Orijinalden alıntı: r2mert

Egzoz ve yan krom çıtaların uygulaması çok basit kendiniz talimatlara uyduğunuz sürece kolaylıkla yapabilirsiniz. Ön difüzör bakalitini hemen iade edin derim ben çünkü bakalit montajı perçin tabancasıyla oluyor mevcutu sökmesi de yeniyi takmasıda zor. en güzeli kendiniz sprey boya ile boyayın. Yan basamak işine araca yakışmadığını düşündüğüm için hiç girmedim ancak kaynak diyenden hızlıca uzaklaşın derim ben. Cıvata, somun ne iş için varlar? aracın tekerleğe yakın yerlerinden altına eğilin sabitleme yuvalarını görebilirsiniz. İşçiliğinize güveniyorsanız onun da montajını kendiniz yapabilirsiniz.
    Hocam bakalite boya işlemi uyguladinizmi acaba uyguladiysaniz foto alabilirmiyim? Tesekkurler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mesutist

Ben de bmw aşığı olarak 2016 320i ed satıp C5 sipariş verdim. Bmw den citroene geçilir mi sorularını büyük bir zevkle cevaplıyorum, tadını çıkarın. İhtiyaca yönelik araç seçimi konusunu kavrayamayan ve marka takıntısı olan insanlarla bu muhabbet daha da koyu oluyor.
    Aracı teslim alınca yorumları bekliyoruz,benimkisi ekimin 2.haftasi gelecek.
    Seninki en mantıklı olmus eski bmw hastası olaraktan 3.20 ed nefret ettim içi dar ve benzini içiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: skoralp

206.000 general oto verdi bugun active prime edition

bu arada gt yok sanırım bayılerde ben bulamadım
    Bende araştırıyorum. Not:3008 makyajlanıyor bilginiz olsun 2020 modeller öyle gelicek.

• Tesekkurler 😬

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • acquiles kullanıcısına yanıt
    Ben dediğinize katılmıyorum. Geçen sene eylülde aldığım araç temmuz ayındaki ötv indiriminde daha ucuzdu eylül ayına göre. 10 ay fiyat değişmemiş gibi oldu ÖTV indirimi sayesinde. Eylül ayında da eski fiyattan aldığım halde bu durum oluştu. Yıl sonu ötv indirimi kesmemiş, mart nisan gibi ikinci bir ötv indirimi olmuştu galiba ve fiyatlar daha da aşağıya indi temmuza kadar.

ÖTV nin KDV sinin alındığı bir yerde, kardan zarar olur ÖTV indirimi. En çok vergi veren taksicilere ÖTV siz verilmesi mümkünse, indirim de mümkün olmalı.

Faiz indirimi son tango olmaz umarım. Piyasa canlanıp ekonomi normale dönerse ne ala, yoksa olmayan paramızı da harcamış oluruz.
  • arslanadige A kullanıcısına yanıt
    Maalesef bi ton para verip orijinal aldığım için ve firma iade almadığı için güç bela satın aldığımı taktırdım ama yaşadıklarımdan sonra herkese mevcutu boyayın tavsiyesinde bulunuyorum. Şuana kadar herhangi bir arkadaştan boyanmışının fotosunu alamadım.
    Peki.
    Bu mesajı bir kenara not alın, sene sonu bakalım araç fiyatlarına tekrar

• quote:

Orijinalden alıntı: r2mert

Maalesef bi ton para verip orijinal aldığım için ve firma iade almadığı için güç bela satın aldığımı taktırdım ama yaşadıklarımdan sonra herkese mevcutu boyayın tavsiyesinde bulunuyorum. Şuana kadar herhangi bir arkadaştan boyanmışının fotosunu alamadım.
    3008 face grubunda bir arkadaş boyamıştı.
    Gayet de hoş olmuştu.

Bence de boyama doğru seçim olur.
    Basamak ise aracı imha etmekle aynı

Iyi forumlar...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Sizin dediğiniz normal şartlar altında olması beklenen. Bir zamanlar Avrupa'da en çok C serisi burada satılmıştı hatırlarsanız.

Bu arada önceki mesajda C serisi ilk bakım 3500 tl çok ilginçmiş. A serisi de aynı mıdır?

Diğer markalardan farklı ekstra değişen parçalar mı var acaba? Diğer markaların 2 katından fazla gibi dediğiniz rakam.
  • Geçenlerde bir arkadaş da sormuştu 3008 1.6 dizel otomatik aracın 45.000 bakim ücretleri ankarada 1000 ile 1100 arası bilginize güncel fiyatlar.

• Bir önceki bakımda mazot filtresi degisdiyse şimdi degisemiyebilecegini söylediler.

C serisi bakım bilgisini ben paylaşmadim, bilgim yok malswwd.
    Ama şaşırmam, mercedes bu.

DS"in bakım masrafları ne kadar..
  • Leon79 kullanıcısına yanıt
    C serisi bakım fiyatı paylaşmışsınız. Bu fiyata diğer markalara kıyasla ekstra değişen birşey olmuş muydu, yoksa sadece markadan kaynaklı bir maliyet mi?

A serisi için de fiyatlar bu şekilde midir acaba?

BMW'de bakım paketi diye birşey var, 3 yıl 60k için ortalama 6000 tl yazmış. BMW daha ucuz gibi duruyor bu rakama göre.
    Pardon, önceki sayfada olduğu için karıştırmışım kimin gönderdiğini.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eng.

Sizin dediğiniz normal şartlar altında olması beklenen. Bir zamanlar Avrupa'da en çok C serisi burada satılmıştı hatırlarsanız.

Bu arada önceki mesajda C serisi ilk bakım 3500 tl çok ilginçmiş. A serisi de aynı mıdır?

Diğer markalardan farklı ekstra değişen parçalar mı var acaba? Diğer markaların 2 katından fazla gibi dediğiniz rakam.
    Merhaba,
    c bakım bilgisi maalesef 3500tl, bayileri arastırarak kampanya vs ile 15.000km ilk bakımını 2500tl ye yaptirabildim (2019 5.ay) işcilik ve yedek parca cok yüksek sadece filtreler ve yağ degisimi yapıldı adblue konuldu. A serisi 500-1000tl daha düşük.

• 
Sayfa: önceki 14151416141714181419
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.