Şimdi Ara

YENİ PEUGEOT 3008 ANA KONU (1260. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: egmndmrhn , egmndmrhn
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 17 Misafir (1 Mobil) - 17 Masaüstü2 Mobil
5 sn
62.449
Cevap
638
Favori
2.483.333
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
75 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
48. Sırada  bugün en iyi #10
Sayfa: önceki 12581259126012611262
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: en1gma

Hayırlı olsun cihan abi,cr-v dsg derken peugeot
    böyle karşılaşmayız bir daha inşallah
    https://forum.donanimhaber.com/peugeot-bayilerinin-tutarsiz-tavirlari--137533618-3

Alıntıları Göster
    doviz kurunda yaşanan ani yükseliş araba fiyatlarını gerekten çok etkiledi
    100,000 dolara 120,000 liraya ben zamanında 2010 yılında doğuştan audi q5 aldım
    paramız gerekten çöp oldu üzgünüm
    ben şirkete aldığım için yine bir nebze iyi oluyor ama bireysele bu paralar çok aşırı yüksek

• cihanair kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun.. Allah kaza bela vermesin inşallah. Bana da ay sonu demişlerdi ama Nisan'ın ilk haftasına sarkar %80 dedi bayi. Muhtemelen aynı gemi ile geldiğini düşünüyorum tüm araçların.
  • lion308 L kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler.
    Umarım siz de bir sıkıntı olmadan alır ve kullanırsınız.
    Dediğiniz gibi faturalandırırken bazen aksesuar fiyatlarını vergiden dolayı abartıp araç fiyatını daha düşük gösteriyorlar sanırım.
    Fiyatı bi teyit edebilir misiniz? Ben MEPA'ya sorduğumda sadece kapı nikelajları için bile 1600 TL istemişti. Komple nikelaj setine 4000 TL demişti. İçinde basamak var mı bilmiyorum gerçi o 4000 TL'nin ama yine de 1200 TL çok düşük fiyat oluyo. Piyasada bile dandikleri 750 TL komple set.
  • Ön tampon yan kapılar arka egzoz kromları bu pakete 1000 tl dediler.kampanya varmis.yanlis anlamadıysam boyle.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Valla üstadım 2 ay kadar önce aldım bu bagaj havuzunu, mükemmel oturdu. Alırken tereddüt yaşadım ama sonuç harika, kaça aldıma gelirsek işte asıl bomba o, ben 45 TL’ye (KırkbeşTürkLirası) aldım. Deli olup 200-300 tl vermeye gerek yok.
    https://urun.gittigidiyor.com/otomobil-motor-aksesuar/peugeot-3008-cuwuser-2016-sonrasi-3d-bagaj-havuzu-416334369

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • aslanb47 A kullanıcısına yanıt
    Orjinal kauçuk paspas ve bagaj havuzuna 400 tl dediler.mesela ben kendi 308 aracımı alırken servisten orjinal olanı aldım.piyasa da satılan 3d vs paspaslarla ciddi kalite farkı vardı.

• quote:

Orijinalden alıntı: andruil

Hayırlı olsun.. Allah kaza bela vermesin inşallah. Bana da ay sonu demişlerdi ama Nisan'ın ilk haftasına sarkar %80 dedi bayi. Muhtemelen aynı gemi ile geldiğini düşünüyorum tüm araçların.
    Araç gemiden inmiş dediler ama bilmiyorum vallahi
    Otv biterse yandık Nisan ayına sarkarsa eger

• quote:

Orijinalden alıntı: lion308

Ön tampon yan kapılar arka egzoz kromları bu pakete 1000 tl dediler.kampanya varmis.yanlis anlamadıysam boyle.
    1000 lira Birsey değil bende sorucam onu

• Bu saatten sonra böyle bir şey yaparlarsa aradaki farkı öderler.mesela başka bir marka garanti veremedi,riskli olabilir diye açık açık belirtti.pejo da öyle bir şey demediler

Onemli olan faturanin kesilmesi.. Mart icinde faturasini keser, nisanda sana teslim eder. Sorun olmaz bu durumda.

• Bana acil yan basamak lazim onu sorucam önce kaça veriyorlar

• andruil kullanıcısına yanıt
    Aynen inşallah bir sorun cikmaz,geçen hafta gemideydi.bu hafta gelir diye düşünüyorum.

• arkadslar merhaba 4 tekerlek icin lastık hava basıncını ayarlayın ve sıfırlayın dıye bir uyarı cıktı ,ayarlardan sıfırladım ve uyarı gıttı bunun dısından dikkat etmem gereken bir nokta var mı smdıden tskler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aesthetics

Kırmızı renk ikinci elde rahat gider mi?
    Evlenirken boşanınca 'na yapacağımızı düşünürsek evlilikten zevk alamayız.
    Beğendiğiniz rengi alın geçin.

Iyi forumlar...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pejo Nev den yakın zamanda araba alan oldu mu ?
    Hediye Birsey veriyorlar mi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: .ozy.

arkadslar merhaba 4 tekerlek icin lastık hava basıncını ayarlayın ve sıfırlayın dıye bir uyarı cıktı ,ayarlardan sıfırladım ve uyarı gıttı bunun dısından dikkat etmem gereken bir nokta var mı smdıden tskler
    Geçen gün benim 308 de de aynı uyarıyı verdi.sizin gibi tuşa bastım bir sorun yoktu.arabadan inince lastikerede baktim bir sorun görmedim.Yarin bir ara lastik havalarını kontrol edeceğim.

• quote:

Orijinalden alıntı: aslanb47

Valla üstadım 2 ay kadar önce aldım bu bagaj havuzunu, mükemmel oturdu. Alırken tereddüt yaşadım ama sonuç harika, kaça aldıma gelirsek işte asıl bomba o, ben 45 TL’ye (KırkbeşTürkLirası) aldım. Deli olup 200-300 tl vermeye gerek yok.
    https://urun.gittigidiyor.com/otomobil-motor-aksesuar/peugeot-3008-cuwuser-2016-sonrasi-3d-bagaj-havuzu-416334369
    Hocam koku olayı varmi genelde o noktada birtakım şikayetler oluyorda bende Yarin sipariş vereceğim tsk.

• nbay N kullanıcısına yanıt
    Öncelikle telefonda USB hata ayıklama ayarını açmanız gerekiyor. Bunu da geliştirici seçeneklerinden yapabilirsiniz bende de S9 Plus var telefonun orijinal kablosunu bağladığımda Android Auto çalışıyordu fakat kopmalar oluyordu internettenn araştırdığımda Android oto sertifikalı kablolar olduğunu öğrendim ve anker marka kablo aldım, kablo sorunum çözüldü. Cihazda geliştirici seçeneklerinden dediğim ayarı açın öyle deneyin. Kablo bile almanıza gerek kalmayabilir. Kopma vs olursa dediğim marka alın.

• quote:

Orijinalden alıntı: lion308

Geçen gün benim 308 de de aynı uyarıyı verdi.sizin gibi tuşa bastım bir sorun yoktu.arabadan inince lastikerede baktim bir sorun görmedim.Yarin bir ara lastik havalarını kontrol edeceğim.

Alıntıları Göster
    Havaların ısındığı veya soğuduğu geçiş mevsimlerinde bizim araçta da lastik uyarı mesajı alıyoruz.

Nitrojen ile dolu olsa belki olmaz.

Sıcaklığa bağlı olarak lastik içi havaların farklı genleşmesi sonucu olabilir diye düşünmüştük.
  • 
Sayfa: önceki 12581259126012611262
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.