Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

YENİ PEUGEOT 3008 ANA KONU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: JıGsAw GaMe Daha Az
1 Kayıtlı Üye, 6 Misafir Kullanıcı, 6 Masaüstü Kullanıcı, 1 Mobil Kullanıcı ( 1 iOS )
31.156
Cevap
367
Favori
1.891.187
Tıklama
Giriş
    251 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: prensgold

Forumdaki tespitlerinizle Cuma günü dizel elegance hocam aldım.Bende 3008 ailesindeyim 😊.
    Ama bir sorunum var.Sol arka kapı içerden açılmıyor ama dışardan açılıyor.Ön konsoldan çocuk kilidini açınca diğer kapılar açılıyor ama sol arka kapı bir türlü içerden açılmadı.Bilmediğim başka bir tuş ilemi kitlendi sağına solunada baktım kapının düğmede göremedim.
    Daha önce bu sorunu yaşayan varmı acabaa yoksa servislik mi 😊
    Hocam öncelikle hayırlı mübarek olsun güle güle binin inş. Bir kaç sorum olacaktı cevaplarsanız sevinirim. İkinci el mi sıfır mı aldınız. Birde hangi şartlarda kaça aldığınızı da yazarsanız sevinirim.

Sağolasın ben istanbulda büyükçekmecedeki skoda bayisinden aldım.şirketin patronun kullandığı araçtı 12binde idi allure elegance 2018 dizeli 186a aldım.Almadan önce eft de expertiz yaptırdım 300 lira.Bir iki çiziği vardı onlarıda nazarlık diyip forum daki arkadaşların kuşkularımı giderecek yönlendirmeleri aldım.birde şubatın 1 inde aldım mtv yide ödemişlerdi.Başka soruşarında varsa yardımcı olabilirim elimden geldiğince.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Photon77 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

hayırlı olsun hocam...iyi günlerde kullanın..kapının çocuk kilidine bakın belki o açıktır..
    |
    |
    prensgold kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Evet çok az yine de görünüyor. Biraz daha sağa doğru çekeceğim. Evet ayna altına yerleştirdim mümkün olduğunca gözükmeyecek/ dikkat çekmeyecek şekilde. Çok az sağa çekersem tam olacak.. CPL filtre ile kullanıyorum.Yalnız arka kamera çekimini ön kameradan daha çok beğeniyorum. Ön tarafta aynadaki yansımaların da çıkması güzel değil. Gece çok karanlık ortamdaki çekimler ise çok başarılı değil bence.
    |
    |
    Esk-3008 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Devialet 220 PRO, Bowers Wilkins CM10S2, Fostex TH900 MK2,Earsonics S-EM9, IFI Micro IDSD Black, Synology DS214Play, Lenovo Thinkpad Carbon X1 Yoga Intel i7-6600U Ultrabook, Samsung Galaxy S8 Plus , Mac Mini Late-2014, VuPlus DUO2, Smart G4 Mini, Sagemcom IQ PLUS, IPAD3, Samsung NP540U3C-A01TR ultrabook
  • Yarbay
    2992 Mesaj
    Bende ön arka viofo a 129 kullanıyorum. Akü bağlantısı yapmadım yalnız garanti sıkıntısı vs olur dedi servis. Araç çakılıtıgında kayda giriyor. Gece illa çekmek istersem powerbanke takıyorum bir geceyi çıkarıyor.

Merhaba,
    Diğer türlü çakmak girişinden cama doğru kablo kirliliği olacak. Ben de aracı alalı henüz 5 ay oldu. Taktırmadan önce aldığım yere sordum. Sadece akü ile ilgili olabilecek sorunlarda sıkıntı olacağını, genel garantimi etkilemeyeceğini söylediler. Hatta servis müdürü de kendi inisiyatif alıp aracına kendisi takmış benzer bir kamerayı. Diğer arkadaşın da dediği gibi switchten en üst seviyeye getirecek şekilde akım kesici ayarlanırsa sorun olmayacaktır. Zaten yapılan ayar ile park halinde iken hızlı çekim yaparak, enerji ve hafıza kullanımından tasarruf yapıyor. Ben yine de aracı otoparka park edip, eve çıkarken çok gerekli olmayacağını düşündüğüm için cihazı kapatıyorum. Fakat AVM lerde park halinde iken sürtme/çarpma sıkça olduğu için, bir kaç saatlik çalışma ile aküye bir şey olmadığını gördüğümden dolayı, park modunda kayıt halinde bırakıyorum.
    |
    |
    carlitoss kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Devialet 220 PRO, Bowers Wilkins CM10S2, Fostex TH900 MK2,Earsonics S-EM9, IFI Micro IDSD Black, Synology DS214Play, Lenovo Thinkpad Carbon X1 Yoga Intel i7-6600U Ultrabook, Samsung Galaxy S8 Plus , Mac Mini Late-2014, VuPlus DUO2, Smart G4 Mini, Sagemcom IQ PLUS, IPAD3, Samsung NP540U3C-A01TR ultrabook
  • Yüzbaşı
    251 Mesaj

Cevap için çok teşekkürler zahmet edip yazmışsınız. Tekrar hayırlı mübarek olsun aracınız güle güle kullanın inş.
    |
    |
    prensgold kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

2+3 YIL 60.000 KM olacak şekilde 1900+kdv fiyat aldım ve yaptırdım Aralık ayında.Çok sıradışı bir zam geldiğini sanmam.
    |
    |
    ahmtıl kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: edolma

2+3 YIL 60.000 KM olacak şekilde 1900+kdv fiyat aldım ve yaptırdım Aralık ayında.Çok sıradışı bir zam geldiğini sanmam.
    Selam güncel fiyatlar aşağıdaki gibi.

https://media-ct-ndp.peugeot.com/file/42/1/peugeot-arti-garanti.498421.pdf
    |
    |

hocam listeye göre 4900 tl isteniyor siz nasıl o fiyata yaptırdınız?
    |
    |
    edolma kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

android telefon bağlantısı için
    https://android-auto.tr.uptodown.com/android

burdan programı indirin

progranı pc indirin usb ile telefonu pc bağlayın indirdiğiniz programı telefonun içinde downlaod dosyası içine yükleyin telefondan dosya klasörüne girip indirdiğiniz programı kurun kurunca telefon ayarlarında bazı ayarları on yapmanızı isteyecek ayarları on yapın ve aracınıza orjinal kablo ile bağlanın

bu link faydalı olacakhttps://www.dropbox.com/sh/t40jzmmgols78gs/AADVf_7ZARquzpI1GnCQw3AGa/3008%20ANDROID%20AUTO%20y%C3%BCkleme%20ve%20yan%20uygulama%20kullanma.pdf?dl=0
    |
    |

Sadece bilgi eğlence sistemi çalıştırılıyor
    Sanıyorum yeni 508 de mevcut o sistem

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    centom kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1086 Mesaj
    1.6 225hp benzinli motoru ile keyifli bir araç.

Ds7 Crossback Opera inceleme videoları...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leon79 -- 8 Şubat 2019; 16:24:9 >

*Özelden gelen indirim kartı, indirimli bilet vs için para taleplerine lütfen yanıt vermeyiniz... Olası bir dolandırıcılık girişimi olabilir.
  • Er
    13 Mesaj
    Merhaba,

Daha önce paylaşıldı mı bilmiyorum ama bir sorum olacak.
    2018 Gtline 3008 sahibiyim. Ön camları her açıp kapattığımda camlarda ıslaklık oluyor. Sanki kapı içleri sürekli ıslak gibi. Hiç kurumuyor. Böyle bir sorun ile karşılaşan oldu mu acaba?

Active scan suspension deneyimleme şansınız oldu mu?
    Bu özellik 3008den ayıran en önemli kısım çünkü gerisi makyaj ağırlıklı.
    Fiyatını sormuyorum zaten :)

|
    |
    Leon79 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

kısaca bahsetmek gerekirse aracın içi ve dışı 3008den daha geniş, 3008 active sp aracım ile kıyasladığımda ds7'nin konfor modu benim 3008imin standart hali gibi, spor modunda yol tutuşu ve sertlik oldukça degisiyor, 225hp motor çok atak, 9litre seviyelerinde yakıt tüketimi orta üst perfomanslı kullanmama rağmen güzel geldi bana. Ses sistemi efsane (gtline'a benzer ama fark var.) Koltuk masajı keyifli. Farlar efsane!!! gece sürmek hem gece görüş özelliğinden dolayı hem farlardan çok keyifli.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    acquiles kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    40 Mesaj

Gözlerim açık bakıyorum şu an tabloya,acaba yanlış mı hatırlıyorum diyip poliçeyi çıkardım dolaptan,doğru hatırlıyormuşum 29/11/2018 de kdv DAHİL 2300 tl ye yaptırmışım,5 yıl 60.000 km olarak...anormal artmış fiyatlar
    |
    |
    ahmtıl kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Mustafa K.

Merhaba,

Daha önce paylaşıldı mı bilmiyorum ama bir sorum olacak.
    2018 Gtline 3008 sahibiyim. Ön camları her açıp kapattığımda camlarda ıslaklık oluyor. Sanki kapı içleri sürekli ıslak gibi. Hiç kurumuyor. Böyle bir sorun ile karşılaşan oldu mu acaba?
    Cam sıyırıcı fitiller ıslaktır.
    Kış mevsiminde ve sürekli yağmur gören yerlerde normal durumlar

Iyi forumlar...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Peugeot 3008 GT LINE 1.6 BlueHDi 120HP Eat6 300Nm Tork, Ultimate Kırmızı, Parçalı Deri Döşeme, Novatek96655 A118 Araç Kamerası.
    Peugeot 5008 1.6 HDi 140HP FAP Auto6R 340Nm Tork, Aluminyum Gri, Açık Gri Döşeme, Cyclone-2 DVD Multimedia, Touch Control Gearbox System, Novatek96655 A118 Araç Kamerası.
    LG 55 LB 652V / LG 65 UB 950V / SONY HT-DDW750 / SONY DAV-IS10 / SONY BDV-E300 / IBM THINKPAD Z60t / ECA CONFEO PREMIX / NOTE 9 512 GB / HONDA KINETIX ZX

• Yarbay
    2572 Mesaj

o fiyata çok iyi yapmışsınız..arada fazla zamanda yok 2 ay önce ...adam bana 6 ayda bir zam geliyor o da yüzde 20 dedi...nasıl oluyor anlamadım?
    |
    |
    edolma kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Bey Azura
haberler
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,516
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.